Moteris vaikelio susilaukė skrydžio metu: apie nėštumą nė nenumanė

Moteris, kuri nežinojo, jog laukiasi, sūnų anksčiau laiko pagimdė lėktuve skrydžio metu. Besilaukiančioms moterims prieš gimdymą įprastai reikia riboti keliones lėktuvais, jos dažniausiai galimos tik su raštiškomis gydytojo rekomendacijomis.

10

Orlaivių įgulos yra apmokytos, kaip elgtis prasidėjus gimdymui skrydžio metu.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Moteris vaikelio susilaukė skrydžio metu: apie nėštumą nė nenumanė

Ir, aišku, moterys žino, kad jos laukiasi.

O štai viena JAV pilietė apie nėštumą sužinojo tik tada, kai skrydžio metu pradėjo gimdyti.

Neįprasta istorija įvyko balandžio 28-ąją kompanijos „Delta Airlines“ lėktuve, kuris skrido iš iš Salt Lake City į Honolulu, esantį už beveik beveik 5 tūkst. kilometrų.

Maždaug pusiaukelėje viena keleivė – Lavinia Mounga – ir pajuto, kad prasidėjo gimdymas, nors iki to momento ji net neįtarė, kad yra nėščia. Laimingo sutapimo dėka, tarp keleivių buvo šeimos gydytojas Dale’as Glennas ir 3 slaugės: Lani Bamfield, Amanda Beeding ir Mimi Ho, kurios dirba naujagimių intensyvios terapijos skyriuje ir yra apmokytos, kaip dirbti su ankstukais.

Patyrę medicinos darbuotojai pasirūpino, kad skrendančiame lėktuve kūdikis į šį pasaulį atkeliautų saugiai.

Nustatyta, kad Raymondo vardu pavadintas berniukas gimė šiek tiek per anksti, 29-ąją nėštumo savaitę.

Neturėdami specialių priemonių, kurios tokiais atvejais naudojamos ligoninėse, medikai naujagimio šildymui panaudojo aplinkoje pasitaikiusiais daiktais – virkštelė nukirpta panaudojus batraiščius, mikrobangų krosnelėje pašildytus butelius – kaip šildytuvus, o išmanusis laikrodis pasitarnavo naujagimio pulsui matuoti.

Visa tai padėjo išlaikyti stabilią jo būklę per likusias 3 skrydžio valandas.

Atšiaurioje Jutos valstijoje gyvenanti Lavinia Mounga su šeima keliavo į saulėtuosius Havajus atostogauti. Po šios istorijos moteris savo šeima vadina ir jai padėjusius medikus.

Beje, teisiškai tokiais atvejais pasaulį išvydusių naujagimių gimimo vieta nurodoma ta teritorija, kurioje jis pirmą kartą išimamas iš lėktuvo, šįkart tai – Havajai.


Rašyti komentarą...
M
M
2021-05-06 09:52:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nuostabų ,kuo pirmyn žengia mokslas ,žmonės nardo jūrose ir skraido kosmose,tuo durnyn eina moterys,21me amžiuje nežinoti ,kad laukiasi,tai kvailumo viršūnė ,ir tokia ,,naujiena,, jau ne pirmą.
Atsakyti
0

x
xxL
2021-05-06 09:23:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
tai kad ji turi akivaizdžius Dauno sindromo požymius todėl nėra nuostabu kad ji nežino kas yra nėštumas. Įdomu ar ji žino kas tėvas?
Atsakyti
0

S
Saunu
2021-05-06 09:34:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
Fiona pagimde lektuve, o Srekas lauke ant zemes...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų