Moters konfliktas su pareigūnais Kaune: atkakli gyventoja per plauką išvengė baudos

Antradienio vakarą konfliktas užfiksuotas tarp keleivės ir viešojo transporto keleivių kontrolierių, į įvykio vietą iškviesti ir pareigūnai. Pranešta, kad sulaikytas asmuo konfliktiškas ir atsisako pateikti asmens tapatybę identifikuojantį dokumentą. Atvykę pareigūnai konfliktą išsprendė, pasirodo, kad įvyko nesusipratimas, praneša portalas kaunas.kasvyksta.lt.

Konfliktas užfiksuotas Breslaujos g. viešojo transporto sustojime, čia matyti keletas policijos pareigūnų, kurie kalbina šalia stotelės stovinčią moterį, šalimais stovi ir keleivių kontrolės automobilis.

Susisiekus su Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budinčiu pareigūnu, šis informavo, kad 16.06 val. buvo gautas pranešimas iš Kauno viešojo transporto kontrolierių, jog reikalinga pagalba nustatant asmens tapatybę.

Anot kontrolierių, sulaikytas asmuo nepateikia dokumento ir elgiasi konfliktiškai. Pareigūnai išvyko į Breslaujos g. sustojimą kur ir kilo konfliktas.

Vėliau buvo patvirtinta, jog pagalbos nustatyti tapatybę nereikia, nes moteris pažeidimo nepadarė, buvo netiksliai nustatytas važiavimo laikas, dėl ko ir kilo konfliktas. Atkakli gyventoja išsisuko be baudos ir buvo paleista keliauti savais keliais.


Rašyti komentarą...
A
Ass
2021-05-05 12:27:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Čia kontrolieriai turi atsiprašyti, ne pareigūnai..
Atsakyti
0

K
Kaunas
2021-05-05 11:51:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Įdomu, ar tie visi pareigūnai nors sugebėjo atsiprašyti moteriškės? gal kaip pas mus priimta lieka teisus kas be nutiktų?
Atsakyti
-1

t
taip
2021-05-05 12:46:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ir gyvenam, kaip kiaulės
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų