Moteris neteko vaiko dėl kaimo skundikų: braukė ašaras

Septynios skirtingo likimo Lietuvos moterys apsigyveno viename name, kad atvirai ir nuoširdžiai pažvelgtų į save, savo praeities klaidas, o jas supratusios, padėtų, palaikytų viena kitą pasiryžus eiti pokyčiu keliu. Pirmoje realybės projekto „Namas“ laidoje jos atvirai pasakojo savo gyvenimo istorijas ir prisipažino apie turimas problemas.

„Džiaugiuosi Jus visas čia matydama. Žinau, kad visų jūsų gyvenimas nebuvo rožėmis klotas, padarėte klaidų, tačiau visi mes esame žmonės ir darome klaidų. Tikiu, kad palaikysite vieną kitą ir išėjusios iš šio projekto žengsite naujo gyvenimo link ir susikursite tokį gyvenimą, apie kokį svajojote“, – pasitikusi moteris kalbėjo laidos vedėja Gerda Žemaitė.

(3 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Moteris neteko vaiko dėl kaimo skundikų: braukė ašaras

Pirmą dieną susibūrusios draugėn Sonata, Edita, Grąžina, Renata, Danguolė, Jūratė, Ilona pažindinosi ir pasakojo savo gyvenimo istorijas. Vienos buvo itin atviros, graudinosi iki ašarų, kitos puolė guosti kenčiančių draugių ar santūriai tylėjo. Daugiausia išgyvenimų sukėlė pasakojimai apie vaikus.

Danguolė, turi 2 vaikus, bet vienas iš jų, jau du mėnesiai yra iš jos atimtas. Moters įsitikinimu vaiko ji neteko dėl kaimo skundikų. „Nežinai net už ko griebtis. Naktį miegot neįmanoma, dieną dirbt nieko negali, valgyt nieko nenori. Vaiko net nematau – neturiu nei adreso, nei telefono, negaliu bendrauti“, – braukdama ašaras apie savo būseną kalbėjo Danguolė.

Sonata prisipažino, kad atėjo į projektą, nes bijo palūžti, pradėti vartoti alkoholį ir prarasti draugą bei pusantrų metų vaikutį. Moteris papasakojo, kad iš viso turi keturis vaikus. Vieną, deja, yra palaidojusi, o kiti du iš jos atimti – Sonata nebegali jų susigrąžinti, nes jie jau įvaikinti. Dar viena dalyvė Renata yra penkių vaikų mama. Su ja auga keturi, o vyriausias sūnus gyvena su tėčiu užsienyje. Moteris atvirai prisipažino, kad kol ji kovojo su priklausomybe nuo alkoholio, kitiems vaikams teko ir vaikų namuose pagyventi. Moteris ryžtingai nusiteikusi nebekartoti tų pačių klaidų.

REKLAMA

Kitokia gyvenimo istorija išsiskyrė Gražina. Moteris, pirmiausia, patraukia dėmesį dėl savo išskirtinės išvaizdos, be to, ji turi ypatingų antgamtinių sugebėjimų – yra mediumė. Deja, įspūdinga Gražinos išvaizda slepia gilias sielos žaizdas. Išduota visų savo gyvenime sutiktų vyrų, moteris abejoja, ar apskirtai gali surasti tikrą meilę.

„Daugybę kartu buvau išjuokiama, kritikuojama, užgauliojama. Visada turėjau daug kompleksų, tiek dėl išvaizdos, tiek dėl savo gyvenimo būdo – kad kalbuosi su savimi, nes aš matydavau mirusius. Geriausi mano draugai visad buvo mirusieji, nes netikėjau žmonėmis, netikėjau gyvųjų pasauliu, nes atvėrusi savo širdį gaudavau didžiulį smūgį atgal“, – atvirai kalbėjo ji.

Nepaisant patirtų visų negandų, Gražina nepalūžo. Ne tik išliko stipri pati, bet dar ir drąsino kitas moteris.

„Turime būti stiprios, kad joks vyras, jokia moteris, jokia draugė, joks karas mūsų nepalaužtų. Mes esam stipri komanda“, – ryžtingai drąsino ji projekto dalyves.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų