Moteris negali susirasti darbo, nes yra per graži: vyrai pamatę rausta ir muistosi

Socialiniame tinkle „Instagram“ modeliu dirbanti Amy Kupps prisipažino, niekaip negalinti rasti „įprasto“ darbo. Moters nesėkmių priežastis, pasak jos, yra tai, jog ji yra...per graži.

32-ejų Amy pragyvenimui užsidirba iš modelio darbo. Tačiau pabandžiusi susirasti įprastesnį etatinį darbą, susidūrė su problema – moteris tikina, esanti per graži. 

Pasak jos, interviu dėl darbo jos norimose darbovietėse dažniausiai vykdo vyrai. Pastarieji, anot moters, jaučiasi nepatogiai šalia tokios gražios moters. 

„Buvimas tokia patrauklia man visada buvo problema. Man atrodo, kad pastaruoju metu aš tapau tokia pasitikinti savimi, kad gąsdinu vyrus, imančius iš manęs interviu“, – teigia A. Kupps. 

„Kartą nuėjau į darbo interviu parduotuvėje ir vadybininkas pakvietė mane į savo kabinetą. Man prisėdus jis visas išraudo, ėmė žvilgčioti man į krūtinę ir veidą, visas išprakaitavo ir niekaip negalėjo sugalvoti man klausimų.

Vėliau pasiprašė į tualetą ir grįžęs pareiškė, kad netinku, bet turėčiau dirbti modeliu“, – pasakoja modelis. 

Moteris anksčiau dirbo mokytoja, tačiau šį darbą prarado, kai darbovietė aptiko jos OnlyFans anketą, kurioje ji dalijosi erotiniu turiniu. 

„Man patinka OnlyFans ir modelio karjera, tačiau jei noriu turėti sveikatos draudimą, man reikia „tikro“ darbo“, – tikina moteris. Pasak jos, tokios patirtys kaip interviu parduotuvėje metu – jai įprastos. Vyrai ją pamatę nervinasi, prakaituoja, rausta ir muistosi.


Rašyti komentarą...
P
Prašymas
2021-08-27 20:17:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Daugiau tokio šūdo nepublikuokit…
Atsakyti
0

P
Prašymas
2021-08-27 20:17:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Daugiau tokio šūdo nepublikuokit…
Atsakyti
0

r
rupuzius
2021-08-29 13:19:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
nu ciucela tiesiogiai,kai kam gal grazi,nes lupos primena karves pyzda
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų