Montvydas „Eurovizijoje“ užmezgė svarbių ryšių: po kelių metų – įspūdingas rezultatas

Šiuo metu Donatas Montvydas ruošiasi savo naujos dainos „Another lover“ pristatymui, kuris įvyks jau šį ketvirtadienį. Tai bus tarptautinis duetas su švedų reperiu bei atlikėju Jey Balmain, rašoma pranešime spaudai.

9

Stokholme Donatas darbuojasi studijose su pasaulinio pripažinimo sulaukusiais muzikos prodiuseriais. Ten, kartu su Švedijos atlikėjais bei menininkais, kuria dainas ir įrašinėja naują albumą.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Montvydas „Eurovizijoje“ užmezgė svarbių ryšių: po kelių metų – įspūdingas rezultatas

Atlikėjai pirmą kartą susipažino 2016 m., kai Donatas dalyvavo „Eurovizijoje“. Jey tuo metu priklausė „Sony music“, todėl negalėjo bendradarbiauti su kitais atlikėjais. Tačiau Donatas ir Jey susibičiuliavo ir tarpusavyje dalinosi savo naujausiais darbais bei idėjomis. 

„Pasibaigus Jey kontraktui su „Sony music“, mes pagaliau galėjome įrašyti bendrą dainą. Tam reikėjo vieno vakaro ir daina buvo baigta. Jey yra be galo muzikalus atlikėjas turintis išskirtinį balso tembrą“, –sako Donatas.

Prie dainos taip pat prisidėjo du multiplatininiai prodiuseriai, kurie dirbo su Travis Scott, Young Thug, Chris Brown ir kitais pasaulinio garso atlikėjais.

Šiuo metu dainai ruošiamas video klipas ir jau šį ketvirtadienį kartu su Jey bus pristatytas Lietuvoje. Kitą savaitę Donatas išvyksta pristatyti dainą ir Švedijos radijo stotims, bei susitikti su „Spotify“ padaliniu esančiu Stokholme. Išskirtiniam pasirodymui Jey sugrįš kartu su Donatu Montvydu gruodžio 28 d. į „Kauno loftas Gargaras“, kur atliks šį kūrinį gyvai. Atlikėjas pažada – tai bus triukšmingiausias vakarėlis Kaune.


Rašyti komentarą...
S
Smalsutis
2019-12-10 08:30:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
O kur Kirilkinas ?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų