Retai viešumoje matomas Rimiškis pasirodė viešumoje: kompaniją palaikė žmona Vaida

Visai neseniai Tauragėje įvykusiame naujos klinikos „Implantera“ atidarymo šventėje susirinko būrys žinomų žmonių. 

31

Susipažinti su grožio naujienomis progos nepraleido Sandra Žutautienė, Elvyra Monginienė, Deividas Bastys, Juozas Kuraitis bei daugelis kitų.

(31 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Po skyrybų atsigavusi Žutautienė pasirodė vakarėlyje: atėjo laikas pasirūpinti savo išvaizda

Minėtame renginyje pasirodė ir dainininkas bei praeityje garsaus muzikinio projekto „Kelias į žvaigždes“ nugalėtojas Andrius Rimiškis. Žinomas vyras šventėje pasirodė kartu su gražuole žmona Vaida – pora itin retai kartu apsilanko renginiuose. Vis dėlto šįkart jie atrodė pritrenkiančiai – abu netgi buvo susiderinę savo aprangas, pasirinkę rožinio atspalvio turinčius švarkus.

Susirinkusiems svečiams šeimininkas pasakojo, kad buvusios banko patalpos jo žvilgsnį prikaustė jau seniai. „Mane ši vieta labai traukė. Mačiau, kad kabo skelbimas, jog jos pastatas parduodamos, bet vis dvejojau, ar jis tikrai man tinkamas“, – prisiminė Bahaa Alarbied. 

Nors buvo nemažai abejonių, sprendimą nulėmė poreikis plėstis ir noras pasiūlyti daugiau paslaugų klientams. Į šalį atvykęs prieš 11 metų jaunas vyras su meile įleido šaknis Lietuvos provincijoje. 2009 metais Tauragėje pradėjęs dirbti, Damasko (Sirija) ir Liono (Prancūzija) medicinos universitetuose odontologijos, Vokietijoje rezidentūros studijas baigęs, burnos chirurgas Bahaa Alarbied, tuomet čia buvo vienintelis implantologas ir pirmasis burnos chirurgas. 

„Šį rudenį minėta klinika pradėjo skaičiuoti dešimtus savo veiklos metus. Simboliška, tačiau jubiliejaus proga įsikūrėme naujose patalpose. Daug meilės, šilumos ir bemiegių naktų įdėta į kiekvieną šio pastato detalę, kampelį, kabinetą. Dėkoju už pagalbą ir kantrybę savo uošviui Nikolajui, žmonai Dianai ir visai savo šeimai“, – sakė Bahaa Alarbied.

Nuo šiol ne tik odontologijos paslaugas teikiančioje klinikoje darbuosis ir naujas komandos narys, gydytojas plastikos chirurgas Jamil Hayek. „Mano siekis – padėti žmonėms atrasti savo grožį ir padidinti pasitikėjimą savimi. Atlikdamas estetines procedūras ar plastines operacijas aš visada pagrindinį dėmesį skiriu paciento pageidaujamų rezultatų įgyvendinimui. Iki šiol dirbau Londone ir Kaune, konsultavau Airojoje, o dabar mane bus galima sutikti ir Tauragėje“, – sakė gydytojas Jamil Hayek.


Rašyti komentarą...
b
birute
2019-12-03 10:03:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
grazi Rimiskio seima,nenuobodi kaip kitos,kur kiekviena pirstelejima skelbia,sekmes jums
Atsakyti
-3

a
a
2019-12-03 10:10:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Rimiskis gyresi,kad nevartoja,o sampano taure rankoj?
Atsakyti
-1

t
tikrai
2019-12-03 12:36:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
sie jauni zmones atrodo kaip jau sulauke keturiasdesimt jau tokia Juzintu kaimo stiliaus pora
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų