Monikos Pundziūtės debiutą sostinėje stebėjo ir pramogų pasaulio žvaigždės

Šiltai, griausmingai ir su būriu artimiausiu gerbėju. Taip trečiadienio vakarą sostinėje užsibaigė debiutinis atlikėjos Monikos Pundziūtės muzikinis turas „Monique Live”. Mokytojų namų kiemelis užsipildė jau atpažįstamomis melodijomis, kurias kartu su dainininke kartojo ir gerbėjai, ir naujomis dainomis.

32

Koncertiniame ture Monique talkina gyva muzikinė grupė ir scenos partneris Mark Les. Visgi Vilniuje klausytojų laukė ir ir dvi staigmenos – kūrinius atliko ir puikiai žinomi dainininkai Justinas Jarutis ir Vaidas Baumila.

(32 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Monikos Pundziūtės debiutą sostinėje stebėjo ir pramogų pasaulio žvaigždės

Dainininkas Vaidas Baumila, nors ir neseniai patyręs kojos traumą, geros nuotaikos nepraranda. Pats besiruošdamas šio mėnesio pabaigoje prasidėsiančiam koncertiniam turui, į sceną ropštėsi su ramentais ir gipsu. 

„Labai laukiu Monique koncerto, noriu išgirsti ją dainuojančią savo klausytojui, dainuojančią su puikia komanda muzikantų ir parodančią, kad ji nėra vien televizijos projekto laimėtoja. Monika verta didelės muzikinės karjeros ir tą puikiai įrodinėja,” – prieš koncertą kalbėjo atlikėjas. 

REKLAMA

Jeigu V. Baumilos ir Monique duetas yra laukta dovana gerbėjams, tai bendradarbiavimas su roko grupės „Freaks on Floor“ vokalistu Justinu Jaručiu – didelė staigmena.

„Man Monika iš esmės yra viena talentingiausių, daugiausiai dirbančių ir charizmatiškiausių žmonių Lietuvoje. Buvo labai gera sulaukti pasiūlymo atlikti bendrą dainą ir sutikau negalvodamas, nes bus labai įdomu kartu būti ant scenos,” – prieš pasirodymą šypsosi J. Jarutis.

„Monique Live” – tai debiutinis muzikinio projekto „X Faktorius” nugalėtojos koncertinis turas, kuriame skamba populiariausios M. Pundziūtės dainos „Man nebaisu”, „Palauk dar”, „Nauja istorija” bei nauji projekto „Mark Les and Monique” kūriniai, ruošiami rudenį pasirodysiančiam albumui.

Kartu su Monika į koncertinį turą keliauja gitaristas Juozas Martin, būgnininkas Jonas Gliaudelis bei kompozitorius ir klavišininkas Vytautas Bikus.  


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų