• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vienos ryškiausių šalies muzikos žvaigdžės – Rokas Yan, Monika Liu ir Vaidas Baumila suvienijo jėgas ir pristato bendrą kūrinį bei vaizdo klipą „Gegužis“.

9

Vienos ryškiausių šalies muzikos žvaigdžės – Rokas Yan, Monika Liu ir Vaidas Baumila suvienijo jėgas ir pristato bendrą kūrinį bei vaizdo klipą „Gegužis“.

REKLAMA

Pasak dainininkų šis susijungimas tarsi didžiulė šventė, kurią klausytojai pajaus ne tik dainoje, bet ir vaizdo klipe. 

Dainos autorius ir atlikėjas Rokas Yan pasakoja, kad daina pasakoja apie poros gyvenimo istoriją, prasidėjusią gegužės mėnesį.

„Daina „Gegužis“ pasakoja istoriją apie porelę, kuri „susikukavo“ prieš išleistuves ir net nepajuto, kaip nugyveno visą gyvenimą kartu – nei labai blogą, nei labai gerą – tradicinį, nuobodų, tarsi iš vadovėlio. Laikas praskriejo, romantiką keitė buitis, o jie net nespėjo pagalvoti, apie kokią ateitį iš tiesų svajojo. Ironiškai gyvenimiška, saldžiai liūdna, gal truputį juokinga ir iki kaulų smegenų pažįstama – tokį jausmą bandėme perteikti rašydami šią dainą kūrybinėje stovykloje kartu su kolegomis Gyčiu Valicku ir Matu Ligeika“, – pasakoja Rokas Yan.

Rokas Yan džiaugiasi, kad prie dainos prisijungė ir atlikėjai Monika Liu bei Vaidas Baumila bei neslepia, kad tai yra jo vieni mėgstamiausių Lietuvos dainininkų.

REKLAMA
REKLAMA

„Sakyčiau, kad man tai yra tiesiog svajonių kolaboracija, be galo apsidžiaugiau, kad Vaidas su Monika iškart sutiko prisijungti. Viso proceso metu žavėjausi jų laisve ir profesionalumu, jaučiausi, kad kartu kuriame kažką įsimintino. Ne paslaptis, kad šiuolaikiniame pasaulyje, o ypač pramogų versle, dažnai žaidžia ego, įvairios strategijos ir susireikšminimas, todėl labai gera, kai su kitais atlikėjais pavyksta užmegzti tokį draugišką ryšį ir tiesiog muzikuoti. Kiekvienas į kūrinį įnešėme savo spalvų, neabejoju, kad mūsų klausytojams bus smalsu išgirsti, kas gavosi“, – džiaugiasi dainininkas

REKLAMA

Šaunia kompanija džiaugiasi ir viena garsiausių šalies dainininkių Monika Liu, pasak jos, keletos atlikėjų susijungimas darbuotis kartu – didelis malonumas.

„Aš pasiilgstu dirbti su kitais atlikėjais, o šis Roko kvietimas labai nudžiugino. Roką žinojau, kaip puikų kūrėją ir išgirdus šiandien pristatomą dainą tuo tik įsitikinau. Buvo nusotabus laikas, vaizdo klipo filmavimas kartu. Nuostabi kompanija“, – pasakoja Monika Liu.

Bendru darbu džiaugiasi ir atlikėjas Vaidas Baumila, kuris taip pat atvirauja apie labai patikusį šios dainos vaizdo klipo filmavimą. 

REKLAMA
REKLAMA

„Nėra ką ir pridurti nusotabi kompanija labai gerai praleistas laikas. Tik gavus žinutę iš Roko, žinojau, kad jo kūryba man labai patinka ir, kad čia laukia nuostabus bendradarbiavimas. Net neabejoju, kad taip nutiko. Tuo gali įsitikinti ir visi klausytojai“, – džiaugiasi V. Baumila. 

Gyvai atlikėjų gerbėjai kūrinį išgirsti turės galimybę jau birželio 4 dieną Roko Yan koncerte Vilniuje, Vasaros terasoje bei birželio 22 d. didžiausiame Vaido Baumilos koncerte Klaipėdos vasaros estradoje.

Kviečiame įvertinti Roko Yan, Monikos Liu ir Vaido Baumilos bendrą kūrinį ir vaizdo klipą „Gegužis“:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų