Rokas Yan

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „Rokas Yan“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „Rokas Yan“.

Rokas Yan vienas atšventė gimtadienį Londone: „Buvo noras pabėgti nuo visko“

Atlikėjas Rokas Yan atšventė gimtadienį. Jam suėjo 26-eri. Vis dėlto vietoje trankios šventės draugų būryje skambant garsiai muzikai, jis pasirinko vienas iškeliauti į Londoną ir ten praleisti laiką taip, kaip norėjosi tą akimirką. Rokas Yan savo gimtadienį atšventė dar balandžio 23 dieną, o apie jį papasakojo viešėdamas naujienų portalo tv3.lt laidoje „Kažkas naujo“. Per daug nesigyrė, kad išvyksta Kaip atskleidė, gimimo dieną vyko į Londoną.
2024-06-28

Dainininkas Rokas Yan Kaune surengs didžiausią iki šiol šou: tai – viso gyvenimo svajonė

Vis garsiau muzikos padangę drebinantis, vienas klausomiausių šalies dainininkų ir muzikos kūrėjų Rokas Yan skelbia kol kas ambicingiausią karjeros žingsnį – didžiausią muzikinį šou „Rojus“. Pasak atlikėjo, surengti konceptualų koncertą buvo viso gyvenimo svajonė, kuriai įgyvendinti reikėjo laiko ir didesnė erdvės.
2024-06-04

Monika Liu, Vaidas Baumila ir Rokas Yan „iškėlė vestuves“: tai yra svajonių trio

Vienos ryškiausių šalies muzikos žvaigdžės – Rokas Yan, Monika Liu ir Vaidas Baumila suvienijo jėgas ir pristato bendrą kūrinį bei vaizdo klipą „Gegužis“. Pasak dainininkų šis susijungimas tarsi didžiulė šventė, kurią klausytojai pajaus ne tik dainoje, bet ir vaizdo klipe. Pokalbis su atlikėjais – laidoje „Kažkas naujo“. Dainos autorius ir atlikėjas Rokas Yan pasakoja, kad daina pasakoja apie poros gyvenimo istoriją, prasidėjusią gegužės mėnesį.
96 2024-05-16

Monika Liu, Rokas Yan ir Vaidas Baumila pristatė būsimą vasaros hitą ir vaizdo klipą: įsiamžino vestuvinėje puotoje

Vienos ryškiausių šalies muzikos žvaigdžės – Rokas Yan, Monika Liu ir Vaidas Baumila suvienijo jėgas ir pristato bendrą kūrinį bei vaizdo klipą „Gegužis“. Pasak dainininkų šis susijungimas tarsi didžiulė šventė, kurią klausytojai pajaus ne tik dainoje, bet ir vaizdo klipe.  Dainos autorius ir atlikėjas Rokas Yan pasakoja, kad daina pasakoja apie poros gyvenimo istoriją, prasidėjusią gegužės mėnesį.
2024-05-15

Rokas Yan klausytojus pakvietė į „Pasaulio pabaigą“: šimtai rožių, Evgenyos Redko pasirodymas ir filosofiniai klausimai

Vienas ryškiausių ir sparčiausiai populiarėjančių jaunosios kartos atlikėjų Rokas Yan penktadienio vakarą sostinės publiką pakvietė į unikalų koncertą, pavadintą „Pasaulio pabaiga“. Pasak kūrėjo, šiuo koncertu simboliškai norėjosi uždaryti etapą ir sukurti unikalią, tik vienam pasirodymui sukurtą patirtį. Į šį koncertą bilietai buvo parduoti daugiau nei prieš du mėnesius. Koncertas išties buvo unikalus. Tik prasidėjus unikalioje Šv.
2024-04-06

„Granatos Live“ programą pildo lietuviškais vardais

Didžiausias muzikos festivalis Lietuvoje „Granatos Live“ skelbia daugiau svečių. Šiemet festivalyje taip pat pasirodys radijo topus užkariavęs Rokas Yan ir prieš dvejus metus „Granatos Live“ didžiąją sceną užkūrusi dainininkė GJan.  „Muzikinę programą dėliojame pagal tai, kas pastaruoju metu karaliauja radijo ir „Spotify“ muzikiniuose topuose.
2024-04-04

Vienos dienos festivalis Raudondvaryje „M.A.M.A. vasara“ skelbia pirmuosius vardus

Didžiausias vienos dienos lietuviškos muzikos festivalis „OPTIBET M.A.M.A. vasara 2024“ jau liepos 20 dieną sudrebins Raudondvarį. Daugybę garsiausių Lietuvos atlikėjų į vieną sceną kasmet suburiantis renginys šiandien skelbia pirmuosius vardus, kurie dalysis festivalio scena. Pasak organizatorių, kiekvienais metais augantis festivalis, šiais metais rengia dar daugiau naujovių ir aktyvacijų, kurios vienai dienai suburs tūkstančius melomanų.
2024-03-21

Rokas Yan pristatė intriguojantį vaizdo klipą: jį komentuoti man truputį nejauku

Vienas sparčiausiai kylančių šalies muzikos kūrėjų ir atlikėjų Rokas Yan pas klausytojus sugrįžta su muzikine premjera. Šiandien žinomas jaunosios kartos atlikėjas pristato singlo „Ar Būsi Su Manim?“ vaizdo klipą. Pasak paties kūrėjo, tai kol kas didžiausias vizualinis darbas jo muzikinėje karjeroje. Nepatogų, intriguojantį ir daugybę klausimų keliantį vaizdo klipas Rokas Yan įamžino kartu su didele komanda.
2024-03-14

Rokas Yan pristatė dainą ir vaizdo klipą „Oras“: tegul nuo šiol tai bus mūsų daina – koncertų himnas

Vienas produktyviausių pastarojo meto šalies muzikos kūrėjų ir atlikėjų Rokas Yan ir toliau nesustoja stebinti. Praėjusią savaitę paskelbęs apie balandžio 5 dieną Šv. Kotrynos bažnyčioje įvyksiantį unikalų koncertą „Pasaulio pabaiga“, sekmadienio vakarą klausytojus nustebino netikėta premjera. Žinomas kūrėjas pristatė muzikinį vaizdo klipą ir singlą „Oras“. Roko Yan teigimu, šis kūrinys ir vaizdo klipas tarsi koncertų himnas, skirtas klausytojams.
2024-01-22

Rokas Yan kviečia į konceptualų šou, dedikuotą pasaulio pabaigai

„Pasaulio pabaiga“ – būtent taip vienas sparčiausiai kylančių šalies pop muzikos kūrėjų ir atlikėjų Rokas Yan pavadino būsimąjį koncertą. Jau balandžio 5 dieną Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje atlikėjas surengs konceptualų šou, narpliojantį pasaulio pabaigos akimirkas ir kylančius klausimus.
2024-01-18
REKLAMA
REKLAMA

Didžiausią šalies areną Kaune sudrebino pirmasis Jessicos Shy turo „Pasaka“ koncertas

Pagrindinėje Lietuvos arenoje šįvakar netilpo visi norintys. Šeštadienį (gruodžio 16 d.) „Žalgirio“ arenoje Kaune buvo surengtas pirmasis dainininkės Jessicos Shy gastrolių „Pasaka“ koncertas, į kurį visi bilietai buvo išpirkti likus kelioms savaitėms.
2023-12-17

„M.A.M.A.“ apdovanojimų rekordininkės Jessica Shy koncerte dalyvaus ypatingas svečias

Gruodžio 12-osios vakarą Jessica Shy triumfavo ceremonijoje, kurioje buvo paskelbti pretendentai „M.A.M.A.“ apdovanojimams laimėti. Skelbiant nominacijas net 9 kartus buvo minimas būtent šios atlikėjos vardas. Jessica Shy gali laimėti 7 apdovanojimus, o dviejose nominacijose – „Metų dainos“ ir „Metų vaizdo klipo“ – ji nominuota po du kartus.
2023-12-14

Rokas Yan – apie šiuo metu vyksiantį koncertinį turą ir tai, kas laukia publikos Vilniuje bei Kaune

Vienas sparčiausiai šiuo metu kylančių Lietuvos atlikėjų Rokas Yan dar lapkričio viduryje leidosi į pirmąjį koncertinį turą „Melodramos“. Pirmajam pilno metro albumui dedikuotame ture dainininkas jau spėjo aplankyti Marijampolę, Panevėžį bei Klaipėdą. Į pastarąjį koncertą bilietai buvo išgraibstyti dar likus daugiau nei dviem savaitėms. Jau šią savaitę Rokas Yan su grupe leisis ir į paskutiniuosius turo koncertus Vilniuje bei Kaune, kuriuose klausytojų laukia ir ne viena staigmena.
2023-11-27

Rokas Yan pristatė albumą „Melodramos“: jausmų amplitudė, ryškūs kontrastai ir 120 kilogramų obuolių

Vienas ryškiausių ir sparčiai į šalies garsiausių dainininkų sąrašą bekopiantis kūrėjas ir atlikėjas Rokas Yan pristato debiutinį albumą. Šiek tiek daugiau nei prieš savaitę pristatęs klausytojų spėtą pamėgti kūrinį „Melodramos“, įrašytą kartu su dainininke Evgenya Redko ir atskleidęs albumo pavadinimą, šiandien dainininkas atverčia visas kortas. „Melodramos“ – tai ryškių kontrastų, įvairialypių jausmų, subtilios ironijos ir jautrių, iš širdies sklindančių dainų rinkinys.
2023-10-18

Rokas Yan su Evgenya Redko įrašė dainą ir telenovelių įkvėptą muzikinį klipą „Melodramos“

Sparčiai populiarėjantis muzikos kūrėjas ir dainininkas Rokas Yan šiandien klausytojams pristato itin ryškią premjerą. Kartu su žinoma dainininke Evgenya Redko įrašytą dainą „Melodramos“ bei meksikietiškų telenovelių įkvėptą vaizdo klipą. Pasak žinomų kūrėjų, šis bendradarbiavimas buvo išties įdomus ir pilnas puikių akimirkų.  Rokas Yan, pasakodamas apie kūrinio „Melodramos“ gimimą prisimena, kad tai spontaniškai gimusi idėja labai simbolišku metu.
2023-10-05

Rokas Yan leidžiasi į pirmąjį koncertinį turą po Lietuvą – čia pristatys ir pirmąjį albumą

Sparčiai populiarumo viršūnėn kopiantis dainų kūrėjas Rokas Yan pasibaigus darbingai vasarai nesėdi rankų sudėjęs. Tik pasibaigus koncertų maratonui žinomas dainininkas užsidarė įrašų studijoje, kur baigia kurti savo pirmąjį albumą. Rudenį dienos šviesą išvysiantis albumas „Melodramos“ bus pristatytas ir įvairių šalies miestų publikai. Rokas Yan surengs pristatymo koncertus net šešiuose Lietuvos miestuose.
2023-09-19

Naujas vaizdo klipas bei sceninis vardas – dainininkė Iveta Svilainytė žengia tvirtą žingsnį karjeroje

Praėjusios vasaros hito, įrašyto kartu su žinomu dainininku Roku Yan autorė Iveta Svilainytė, šiandien klausytojams pristato naujausią savo darbą. Kūrinį ir vaizdo klipą „Kaip tu sakei“ pristatanti talentinga kūrėja džiaugiasi savo tvirtu žingsniu muzikinė karjeroje. Kartu su svarbiu karjeros žingsniu dainininkė klausytojams atskleidžia ir savo sceninį vardą – IVEL, kuris nuo šiol lydės tolimesnėje kūryboje.
2023-08-23

Rokas Yan apie svajonių vasarą: prireikė ne vienų metų, kad mano tikslas realizuotųsi

Jaunosios kartos kūrėjas ir dainininkas Rokas Yan į muzikos pasaulį įsiveržė ne taip ir seniai, tačiau jau spėjo suburti didžiulį jo muzikos gerbėjų ratą. Hitais tapę kūriniai, sausakimši koncertai – visa tai, pasak vaikino, ilgo ir sunkaus darbo rezultatai. Šią vasarą atlikėjas jau spėjo surengti daugybę koncertų, tačiau dar liko du, kuriems ruošiasi ypatingai.
2023-08-17

Rokas Yan pristato „Hiperbolės“ įkvėptą kūrinį: „Džiaugsiuosi, jei palydės dar ne vieną vasaros nuotykį“

Jaunosios kartos kūrėjas ir dainininkas Rokas Yan, šiandien klausytojams pristato dar vieną muzikinę premjerą. „Palydėk namo“ – tai naujausias Roko kūrinys, kurio vaizdo klipe vasariški Lietuvoje užfiksuoti vaizdai bei mistiška ranka. Pasak sparčiai populiarėjančio muzikos kūrėjo, naujausia daina gimė inspiruota vienos iš legendinės grupės „Hiperbolė“ kūrinių eilutės.
2023-07-26

Rokas Yan pristatė naują dainą ir vaizdo klipą: su būriu profesionalų šoka ir pats atlikėjas

Sparčiai populiarėjantis jaunosios kartos atlikėjas Rokas Yan turi kuo didžiuotis – ne vienas kūrinys jau spėjo tapti hitu bei užkariauti radijo stočių topų viršūnes.
2023-02-22

Roko Yan dovana klausytojams: pristatė naują dainą ir vaizdo klipą

Kiekvienas Roko Yan singlas ar vaizdo klipas sulaukia gausybės palaikymo, kuris atlikėją veda į priekį. Šie metai jaunam dainininkui ne tik labai sėkmingi, bet ir produktyūs. Užbaigdamas kalendorinius metus, šiandien Rokas Yan pristato dar vieną kūrinį ir jo vizualizaciją – „Vokiečių g.“. Pasak kūrėjo, pristatomas singlas yra apie jausmą, kai užaugame asmenybėmis.
2022-12-08

Rokas Yan pristatė naują vaizdo klipą „Iš tų akių“: fimavimui pasirinkta užburianti erdvė

Šalies muzikos padangėje vis garsiau skambantis atlikėjas Rokas Yan klausytojams jau spėjo padovanoti ne vieną populiarų kūrinį ir vaizdo klipą. Vos prieš keletą mėnesių jis pristatė ir pirmąjį albumą, o sostinėje surengė solinį koncertą. Šiandien jaunosios kartos kūrėjas pristato naujausią singlą – „Iš tų akių“ bei įspūdingą vaizdo klipą, įamžintą tūkstančių senovinių daiktų apsuptame antikvariate, rašoma pranešime spaudai.
2022-11-23

Pirmasis Roko Yan solinis koncertas: pasiklausyti susirinko gausus būrys žinomų veidų

Ketvirtadienio vakarą Vilniuje, klube „Kablys + kultūra“ sparčiai populiarėjantis atlikėjas Rokas Yan surengė pirmą solinį koncertą. Čia atlikėjas ne tik atliko jau hitais spėjusius tapti kūrinius, bet ir naujausią kūrybą, kuri nugulė į praėjusią savaitę išleistą albumą „Iš tų akių“, rašoma pranešime spaudai. Šiek tiek po 20 valandos į sceną kartu su grupe žengęs atlikėjas, panašu, liko nustebintas tokio gausaus kiekio klausytojų, susirinkusių į koncerto.
2022-10-21

Rokas Yan pristato pirmąjį albumą „Iš tų akių“

Ne vienu hitu šalies muzikos pasaulį sudrebinęs jaunosios kartos kūrėjas Rokas Yan, šiandien klausytojams dovanoja svarbiausią karjeroje dovaną – pirmąjį solinį albumą, pavadinimu „Iš tų akių“. Dainininko teigimu, tai tarsi simbolis ilgo ir nematomo kelio, kurį teko nužingsniuoti iki šios dienos. Jau kitą savaitę kūrėjas surengs ir pirmąjį solinį koncertą sostinėje, rašoma pranešime spaudai.
2022-10-13

Rokas Yan žengia svarbų žingsnį karjeroje: prabilo apie naujus vėjus gyvenime

Jaunosios kartos kūrėjas ir atlikėjas Rokas Yan, daugeliui atpažįstamas iš tokių kūrinių kaip „Stadionai“, „Surask mane“, „Vasaros mažai“ ar „Vakar vakare“ savo muzikinėje karjero žengia svarbiausią žingsnį – surengs pirmąjį solinį koncertą. Spalio 20 dieną sostinės renginių erdvėje „Kablys + kultūra“ įvyksiantis koncertas atlikėjui tai ilgos muzikinės kelionės atomazga, kurioje pirmą kartą nuskambės būsimo albumo kūriniai.
2022-09-12
Į viršų