Mokykloje tryptas Edvinas: tie, kurie tyčiojosi, šiandien prašo patarimų

Nors su siaubu prisimena mokyklos laikus, vilnietis Edvinas Šapovalovas šiandien – populiarus asmeninis treneris. Visą paauglystę kentęs bendraamžių, o kartais net ir mokytojų patyčias, vaikinas džiaugiasi atradęs sportą. Kuris, tvirtina, jo gyvenimą apvertė aukštyn kojomis.

34

„Girdėdavau kalbas, kad esu per mažas, per silpnas, per lėtas ir visą gyvenimą toks ir liksiu“, – prisimena Edvinas.

(34 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Mokykloje tryptas Edvinas: tie, kurie tyčiojosi, šiandien prašo patarimų

Dvyliktoje klasėje vaikino ūgis siekė vos 165 cm, o svoris – 57 kg. „Galima sakyti, kad buvau mažesnis ir lieknesnis netgi už daugumą merginų“, – juokiasi pašnekovas.

Nuo pirmos iki dvyliktos klasės Edvinas kūno kultūros pamokose rikiuotėse stovėdavo paskutinis, o klasiokai jį laikė „silpnąja grandimi“. „Netgi kūno kultūros mokytojas visada į mane žiūrėdavo su pašaipa“, – prisimena vaikinas, kuris šiandien – tikras raumenų kalnas.

Tokia padėtis jaunuolio netenkino. Baigęs vidurinę mokyklą Edvinas stojo į aukštąją mokyklą, tačiau dar viena svarbia jo kasdienybės dalimi tapo sportas.

„Noras tapti kitu žmogumi, ne tik išore, bet ir vidumi, buvo stipresnis nei bet kokios patyčios. Nelaikau pykčio, nes tam tikros gyvenimo pamokos užgrūdino“, – sako vaikinas.

Edvinas atvirauja, kad aštuoneri metai intensyvaus sporto jam suteikė dvasinės stiprybės – atkaklumo ir užsispyrimo.

„Vis dažniau sulaukdamas iš klausimų apie mitybą, pratimų technikas, supratau, kad žmonėms esu šioks toks autoritetas ir kad mano nuomonė jiems svarbi ir įdomi kaip atleto, kuriam pavyko pasiekti tam tikrus rezultatus“, – džiaugiasi pašnekovas.

Treniruotės pamažu tapo ne tik Edvino hobiu, bet ir darbu. Vaikinas nutarė tapti asmeniniu treneriu ir ėmė krimsti šiuos mokslus. „Manau, jei nori būti puikus savo srities specialistas, turi mylėti tai, ką darai“, – įsitikinęs vaikinas.

Sporto treneris tvirtina, kad jam net nereikalinga motyvacija sportui. „Jei ko imuosi, stengiuosi būti geriausias. Tad mane motyvuoja charakterio savybės“, – sako Edvinas.

Vaikinas neslepia, kad jam tenka susidurti ir su sunkiomis dienomis. Tačiau tuomet tiesiog leidžia sau pailsėti. O po gero poilsio pilnas jėgų grįžta į sporto salę.

„Patarimas visiems, kurie nori sportuoti, bet neprisiverčia – jeigu nori išlikti motyvuotas ir nepraleisti treniruočių, privalai turėti tikslą. Nesvarbu kokį, bet jis būtinas. Nes jei tikslo nėra, tik laiko klausimas, kada viską nutrauksite“, – tvirtina asmeninis treneris.


Rašyti komentarą...
I
Indre
2017-10-26 12:01:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jei galvojat kad prisipumpuosi papildu ir guledamas uzsiauginsi mase, tai kazin ar esat tureja koki panasu tiksla.
Atsakyti
0

N
Nu jo...
2017-10-26 12:37:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ble ble koks tu kvailas, papildai neužaugins masės niekada, tik maistas kokybiškas ir kantrybė užaugins visą tai. Nerašyk ko nežinai, durneli tu...
Atsakyti
0

R
Radzi
2017-10-27 15:45:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labiau nusišnekėt negalėjai
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų