• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Metų pradžioje pasirodžiusi žinia apie Elvio Preslio (1935-1977) dukros Lisos Marie (1968-2023) mirtį tik dar labiau nutolino jos artimuosius. Vietoje gedulo šeimą išskyrė įnirtingas Lisos motinos Priscillos Presley  (77 m.) ir velionės dukters Riley Keough (33 m.) ginčas.

Metų pradžioje pasirodžiusi žinia apie Elvio Preslio (1935-1977) dukros Lisos Marie (1968-2023) mirtį tik dar labiau nutolino jos artimuosius. Vietoje gedulo šeimą išskyrė įnirtingas Lisos motinos Priscillos Presley  (77 m.) ir velionės dukters Riley Keough (33 m.) ginčas.

REKLAMA

Riley yra vyriausia iš keturių Lisos Marie vaikų ir viena iš dviejų, kurio ji susilaukė su pirmuoju vyru Danny Keoughu (58 m.), rašo thesun.co.uk.

Teigiama, kad Riley nepatiko tai, kad į laidotuves jos močiutė Priscilla atvyko su Michaelu Lockwoodu – velionės ketvirtuoju vyru ir jos keturiolikmečių dvynių Harper ir Finley tėvu.

Šaltinių teigimu, tai buvo „paskutinis dalykas“, kurio Lisa būtų norėjusi.

L. Marie ir M. Lockwoodo karčios skyrybos buvo baigtos likus vos šešiems mėnesiams iki jos mirties.

REKLAMA
REKLAMA

Po kelių savaičių Priscilla, kuri 1967-1973 m. buvo ištekėjusi už Elvio, pradėjo teisinį procesą, siekdama atimti Elvio turto kontrolę iš Riley, kuri jį paveldėjo po to, kai jos 54-erių mama mirė nuo širdies smūgio.

REKLAMA

Ieškinyje abejojama dėl Lisos sprendimo nušalinti Priscillą nuo Preslio turto patikėtinės pareigų ir pakeisti ją Riley bei jos broliu Benjaminu, kuris mirė 2020 m. Manoma, kad sprendimas nėra „autentiškas ar logiškai pagrįstas“.

Fondui priklauso senieji Elvio namai – Gracelando dvaras Memfyje, Tenesio valstijoje, ir 15 proc. bendrovės „Elvis Presley Enterprises“ akcijų, kurios kartu pernai uždirbo apie 102 mln. eurų.

Prie nesutarimų prisidėjo gandai, kad Priscillai buvo neleista lankytis Gracelande, tačiau dvaro vadovybė tai neigia.

REKLAMA
REKLAMA

Nesutariančios poros dabar beveik nesusikalba, o Riley artimi draugai sako, kad ji yra sugniuždyta dėl nesutarimų.

Vienas šaltinis sakė: „Riley yra labai prislėgta. Jai skauda širdį, kad tai tapo viešu reikalu ir ji žino, kad jos motina niekada to nenorėtų. Riley yra labai įsitempusi ir stengiasi išlaikyti pozityvumą.“

Ginčas kilo dėl įnirtingos penkerius metus trukusios L. Marie ir M. Lockwoodo, kurie išsiskyrė 2016 m., kovos dėl vaikų globos.

Lisa, tarp kurios buvusių vyrų yra popkaralius Michaelas Jacksonas ir aktorius Nicolas Cage, 2006 m. ištekėjo už gitaristo M. Lockwoodo. Po dvejų metų jiems gimė dvyniai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

61-erių Michaelas per teismus vilkino jos ilgą kovą su alkoholiu ir narkotikais.

Elvio dukra

Lisa buvo vienintelė Elvio duktė. Kai 1977 m. jis mirė, jai buvo vos devyneri. 1993 m., sulaukusi 25-ojo gimtadienio, ji paveldėjo „Graceland“ ir „Elvis Presley Enterprises“.

Po dvynių gimimo 2008 m. ji tapo priklausoma nuo skausmą malšinančių vaistų, apie tai ji atskleidė 2019 m. knygos „The United States Of Opioids“ įžangoje, rašydama: „Tai sunkus kelias įveikti šią priklausomybę ir vėl susitvarkyti savo gyvenimą“.

REKLAMA

Ji pridūrė: „Rašydama šį tekstą galvoju apie savo keturis vaikus, kurie suteikė man tikslą gydytis. Esu dėkinga, kad šiandien esu gyva... ir kad turiu keturis nuostabius vaikus, kurie suteikė man prasmės jausmą, kuris mane lydėjo tamsiais laikais.“

Per sunkias skyrybas Michaelas Lockwoodas pareikalavo 220 tūkst. eurų išlaikymui, kad galėtų „mėgautis gyvenimo būdu, artimesniu santuokiniam gyvenimo statusui“.

Jis taip pat apkaltino scientologę Lisą, kad ši naudojasi bažnyčia tam, kad neleistų jam bendrauti su dukromis.

REKLAMA

Savo ruožtu Lisa Marie pateikė prašymą dėl vienintelės dvynukių globos ir tvirtino, kad jos vyras savo kompiuteryje laikė nepadorių vaikų nuotraukų.

Policija pradėjo tyrimą, tačiau jokių įrodymų nerado.

Skyrybos sukėlė tikrą dramą šeimoje – poros dvyniai netgi išvyko gyventi pas močiutę Priscillą, tačiau buvo įpykę, kad ši po skyrybų pasirinko remti jos dukros buvusį sutuoktinį Michaelą Lockwoodą.

Kai Lisos sūnus Benjaminas – jaunesnysis Riley brolis – mirė 2020 m., būdamas 27 metų, Michaelas pateikė naują prašymą dėl dvynių globos, teigdamas, kad dėl sielvarto buvusi žmona vėl įklimps į priklausomybę.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Teisėjas atmetė jo reikalavimus ir pagyrė Lisą už tai, kad ji įveikė savo problemas.

Skirdamas bendrą globą, teisėjas pridūrė, kad nuolatiniai poros ginčai labiau kenkia vaikams.

Be santuokinių bėdų, Lisa Marie, atrodo, kentė ir finansinius sunkumus. Skyrybų dokumentuose ji teigė esanti skolinga 13 mln. eurų nesumokėtų mokesčių.

2018 m. ji padavė į teismą verslo vadybininką Barry Siegelą, teigdama, kad jis netinkamai tvarkė jos finansus, dėl to jos 85 mln. svarų sterlingų patikos fondas sumažėjo iki 15 eurų.

REKLAMA

Priscilla dėl dukters finansinių problemų kaltino 2005 m. sudarytą sandorį, pagal kurį 85 proc. bendrovės „Elvis Presley Enterprises“ akcijų už 85 mln. eurų buvo parduota pramogų milžinei CKX, o jai liko tik 15 proc.

Tačiau praėjusiais metais, kai jos įsitraukė į Bazo Luhrmanno biografinio filmo apie Elvį, kuriame pagrindinį vaidmenį atliko Austinas Butleris, reklamą, Priscilla ir jos dukra, atrodo, paliko nesutarimus užmarštyje.

O šių metų sausio 12 d. mirus dukrai, Priscilla pagerbė „aistringiausią, stipriausią ir labiausiai mylinčią moterį, kokią kada nors pažinojau“.

Tačiau artimi draugai atskleidė, kad prieš Lizos mirtį pora beveik nesikalbėjo, o kai Priscilla prieš sausio 22 d. laidotuves Gracelande kartu su Michaelu skrido lėktuvu į Memfį, Riley buvo labai nusiminusi.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų