elvis presley

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „elvis presley“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „elvis presley“.

Buvusi Elvio Presley žmona parodė dainininko dovaną: tapo tikra staigmena

Buvusi legendinio dainininko Elvio Prlesley žmona Priscilla Presley parodė itin mielą dovaną, kurią kartą jai įteikė  vyras.  Socialiniame tinkle „Instagram“ Priscilla pasidalijo kadru iš praeities, kai jai buvo vos 14-ka. Tuo metu ji įsiamžino su itin miela dovana, kurią jai atvykus į Memfį padovanojo buvęs vyras E. Presley.  Ji paaiškino, kad tuo metu Elvis pasakė, jog turi jai staigmeną, kurią netrukus įteikė.
2024-03-31

Be holivudinių klišių, bet šarmingas ir su paslaptimi: žiūrovai apie „Priscillą“

„Aha, maišyti pirmąją meilę su šlove pavojinga“, „Elvis nukarūnuotas“, „Suksiu ir suksiu garso takelį“, „Dar liko neatsakytų klausimų apie šią porą – filmas tuo paradoksalus, bet tikrai gražus“, – tokiomis trumpomis remarkomis dalinosi iš pirmųjų filmo „Priscilla“ seansų išėję Lietuvos kino teatrų lankytojai.  Filmą apie vienintelę Elvio Presley žmoną režisierė Sofia Coppola sukūrė remdamasi jos memuarais – Priscilla Presley netgi tapo viena filmo prodiuserių.
2024-01-16

„Priscilla“ mados kritikės akimis: santykių dramos paslaptis nuotraukoje ir vestuvių aprangos atkūrimas

Elviui Presley nepatiko, kai jo žmona dėvėjo rudos spalvos drabužius. „Ruda man primena kariuomenę“, – naujame filme „Priscilla“ tarsteli australo Jacob Elordi įkūnytas rokenrolo karalius. Pagal vienintelės jo sutuoktinės Priscillos Presley memuarus sukurtame filme mada atlieka vieną pagrindinių vaidmenų.
2024-01-09

Naujausias Sofios Coppolos filmas „Priscilla“ kelia atvirą klausimą – ar Elvis buvo monstras?

Dieną – griežtos katalikiškos mokyklos auklėtinė, naktį – rokenrolo vakarėlių liūtė. Tiksliau, liūto žmona –  per trylika kartu praleistų metų Priscilla Presley netapo niekuo daugiau nei Elvio Presley antrąja puse ir jo dukters motina. Kodėl? Naujasis režisierės Sofios Coppolos darbas kviečia į slaptą visame pasaulyje žinomos poros gyvenimą pasižiūrėti moters akimis.
2024-01-04

Elvio Presley žmona atskleidė naujų detalių apie jų romaną: „Jis jautė kaltę“

Priscilla Presley vos būdama keturiolikos susipažino su dešimčia metų vyresniu Elviu Presley. 1967 m. ji ištekėjo už muzikos legendos, tačiau po šešerių metų pora išsiskyrė. Nepaisant santuokos iširimo, Priscilla, kuriai dabar 78-eri, daugiau niekada nežengė prie altoriaus.  Priscilla ir Elvis buvo susituokę šešerius metus, o 1973 m. pasuko skirtingais keliais. Jie kartu susilaukė vieno vaiko – dukters Lisos Marie Presley, kuri mirė sausio mėnesį, būdama 54-erių.
2023-11-11

Paskelbė, nuo ko galėjo mirti Elvis Presley: pateikė įtikinamiausią versiją

Elvio Preslio šeima prašė 50 metų įslaptinti jo skrodimo išvadas, tačiau vis tik tuo metu buvo atskleista nemažai daug pasakančios informacijos apie tragišką rokenrolo karaliaus mirties priežastį. Staigi Elvio Preslio mirtis gerbėjus sugraudino, tačiau visiems buvo įdomu, kodėl rokenrolo karaliaus gyvenimas nutrūko taip anksti.
2023-10-28

Elvio Presley žmona prakalbo apie jų romaną: užsiminė apie lytinius santykius

Scenos legendos Elvio Presley (1935-1977) žmona Prscilla Presley (78 m.) neseniai lankėsi Venecijos kino festivalyje, kur buvo pristatytas filmas apie judviejų meilės istoriją. Moteris leido žiūrovams iš arčiau pažvelgti į savo prieštaringai vertinamus santykius, kurie prasidėjo ankstyvoje paauglystėje. Tuo metu Priscilla buvo keturiolikmetė, o Elvis –  dešimčia metų vyresnis.
2023-09-06

Paaiškėjo Elvio Presley dukros mirties priežastis: įspėja apie vieną operaciją

Sausio 13-ąją mirė vienintelė legendinio atlikėjo Elvio Presley (1935-1977) dukra Lisa Marie Presley (1968-2023). Moteriai buvo 54-eri. Pranešama, kad bandydama numesti svorio „Auksinių gaublių“ apdovanojimų ceremonijai, moteris smarkiai pakenkė savo sveikatai, rašo TMZ. Paaiškėjo, kad Lisa Marie Presley mirė dėl plonosios žarnos nepraeinamumo, kurį sukėlė ankstesnė svorio metimo operacija, o mirties metu jos kraujyje rasta opioidų.
2023-07-14

Mirus Elvio Presley dukrai – rietenos dėl milijoninio palikimo: supykdė poelgis laidotuvėse

Metų pradžioje pasirodžiusi žinia apie Elvio Preslio (1935-1977) dukros Lisos Marie (1968-2023) mirtį tik dar labiau nutolino jos artimuosius. Vietoje gedulo šeimą išskyrė įnirtingas Lisos motinos Priscillos Presley  (77 m.) ir velionės dukters Riley Keough (33 m.) ginčas. Riley yra vyriausia iš keturių Lisos Marie vaikų ir viena iš dviejų, kurio ji susilaukė su pirmuoju vyru Danny Keoughu (58 m.), rašo thesun.co.uk.
2023-03-16

Atskleisti nauji faktai apie Elvį Presley: gyvenimo moterims dovanojo tą pačią dovaną

Amerikiečio dainininko ir aktoriaus Elvio Presley gyvenimas, pasibaigęs tragiška ir prieštaringai vertinama mirtimi, buvo kupinas nuotykių ir keistenybių. Viena iš jų paaiškėjo visai neseniai: pasirodo, scenos karalius visoms savo gyvenimo moterims dovanojo tą pačią dovaną.
2023-02-18
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų