Mindaugas Rainys – atvirai apie šokių projekte užgimusius jausmus ir veiklą, su kuria supažindino mylimoji

Pavasarišką trečiadienio vakarą smagiojoje laidoje „Gero vakaro šou“ svečiuosis populiarus TV3 laidų vedėjas Mindaugas Rainys bei žavioji jogos trenerė, šokių mokytoja Milana Jašinskytė. Atvykę svečiai dalinsis prisiminimais apie jų pažintį, dalyvavimą „Šok su manimi“ projekte bei pasakos daug smagių nutikimų iš jų gyvenimo.

Laidų vedėjas Mindaugas Rainys prieš keletą metų dalyvavo tuomet itin populiariame šokių projekte „Šok su manimi“. Projektas ne tik atskleidė nuostabų šokių pasaulį, bet ir dovanojo meilę. Pažintis su šokio partnere Milana peraugo į romantiškus jausmus, ir pora yra kartu iki šiol.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Mindaugas Rainys – atvirai apie šokių projekte užgimusius jausmus ir veiklą, su kuria supažindino mylimoji

Mindaugas „Gero vakaro šou“ laidoje pasidalino smagiais prisiminimais apie pasiūlymą dalyvauti projekte, pirmas repeticijas ir įvykusius nuotykius. Jis neslepia, kad iš pradžių į projektą žiūrėjo lengvabūdiškai – kaip dar į vieną avantiūrą ir nesitikėjo jame ilgai užsibūti.

„Pakvietė pasibandyti su viena partnere. Aš pasimėginau ir po to, po kurio laiko, paskambino, sako, kad dar su viena partnere reikia. Tai buvo Milana. Žodžiu, mes ten susitikom, pasirepetavom, viskas tvarkoj. Tik aš labai greitai skubėjau kažkur kitur keliaut, aš išeidinėju ir kažkaip jaučiu, kad reikia pasakyti žmogui, kad aš einu nerimtai į tą projektą. Ir aš priėjau prie Milanos ir sakau: „Žiūrėk, jeigu tu rasi geresnį partnerį, tai tu tikrai nesiparink, paskambink, aš neverksiu ir viskas bus gerai.“ Ir aš taip nueidinėju, o ji sako: „Aš irgi neverksiu“, – pasakojo M. Rainys.

„O man reikėjo partnerio, kad galėtų mane kilnoti. Nesitikėjau per tokį trumpą laiką išmokyti partnerį gerai šokti. Tai galvojau – aš kilnosiu kojas, jis kilnos mane ir bus gerai“, – apie savo kriterijus partneriui žaviai šypsodamasi pasakojo Milana.

Kelias iki filmavimų ir nepriekaištingų pasirodymų buvo ilgas – reikėjo labai daug ryžto, laiko, repeticijų. Neapsieita buvo ir be kuriozinių situacijų. Milana pasidalino vienu linksmu nuotykiu repeticijos metu.

„Aš sukuosi į sukinuką, kaip tik buvo kažkoks filmavimas. Jisai pats atkišo antakiuką, mano alkūniukas truputėlį buvo per aukštai. Ir jisai gavo tūkšt! Aš tada atsiprašiau. Jisai šiek tiek susinervavo ir tada sako: „Pakartokime!“, – smagiai pasakojo Milana.

REKLAMA

Šokių projektas baigėsi, tačiau Mindaugas ir Milana liko kartu. Naujas etapas, nauji nuotykiai atvedė į Mindaugo gyvenimą naujų, dar nepatirtų veiklų. Kadangi mylimoji Milana yra profesionali jogos trenerė, tai Mindaugui teko ir šį užsiėmimą išbandyti. „Atėjo į gyvenimą nauji įkvėpimai ir mano atveju, atkeliavo joga“, – su didžiausiu džiaugsmu pasakojo Mindaugas. 

Nuotaikingų pokalbių ir smagių išbandymų vakaras – šiandien, 19.30 val. per žiūrimiausią TV3 televiziją!


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų