Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Fotografas Marius Jovaiša visai neseniai atšventė didžią šventę. Jo mylimai močiutei Stefutei Jovaišienei sukako 100 metų.

Fotografas Marius Jovaiša visai neseniai atšventė didžią šventę. Jo mylimai močiutei Stefutei Jovaišienei sukako 100 metų.

REKLAMA

Socialiniame tinkle jis skyrė pačius gražiausius žodžius savo močiutei.

Su naujienų portalo tv3.lt skaitytojais jis sutiko pasidalinti įrašu, kurį patalpino feisbuke.

„Mūsų brangiausiai močiutei Stefutei Jovaišienei – 100 (taip, šimtas!) metų.

Kokie mes laimingi, kad ji vis dar su mumis! Aplink močiutę sukasi visas mūsų didelės šeimos gyvenimas, laukiame, kada vėl aplankysime ją jaukiuose namučiuose Antakalnyje.

Būdama tokio įspūdingo amžiaus, močiutė iki šiol kasdien po porą valandų skaito, išlaikė tvirtą švarią atmintį, telefonu nuolat apskambina artimuosius, prieš eidama miegoti pasimeldžia už visus savo vaikus, vaikaičius ir provaikaičius, linkėdama mums ramybės ir sveikatos. Paklausta, kaip pavyko pasiekti šimtą metų, močiutė sako: „Jūs visi man buvote labai geri, nekankinote ir neskriaudėte manęs, dėl jūsų meilės ir gerumo aš taip ilgai išgyvenau“. Stefutė yra tikras nuoširdumo, šilumos ir kuklumo įsikūnijimas.

Stefutė dirbo lietuvių kalbos ir darbų mokytoja, jos cepelinams niekada nebuvo lygių, o močiutės sugebėjimas iš nieko suruošti puotą ir širdingai priimti svečius buvo tiesiog legendinis, matyt todėl senelių namuose visada būdavo tiek daug gyvybės.

REKLAMA

Močiutė su seneliu Leonu santuokoje ir santarvėje nugyveno per 70 metų, kaip gaila, kad seneliui pritrūko tik kelių metelių, kad ir jis kartu būtų įžengęs į antrąjį savo šimtmetį.

Mylime, švenčiame, didžiuojamės ir laukiame karantino pabaigos, kad nebe per online konferenciją (taip, močiutė ir tą moka!), o gyvai visi galėtume aplankyti, apkabinti, atšvęsti ir prisikirsti dangiško skonio žagarėlių“, – apie savo močiutę rašė fotografas M. Jovaiša.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų