Milita – apie kuriozines situacijas su klientėmis: atšauktos vedybos, traukuliai vizažo kėdėje ir „siaubūnėmis“ virtusios nuotakos

Vizažo meistrė, projekto „X faktorius. Žvaigždės“ nugalėtoja – Milita Daikerytė TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ Milita papasakojo ne vieną kuriozinį nutikimą iš savo jau 8 metus trunkančios makiažo meistrės praktikos.

Milita džiaugėsi, kad užsakymu stokos tikrai nejaučia. Klientės registruojasi metams ar net toliau į priekį.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. TV3 laida „Gero vakaro šou

Mergina prisipažino, kad kartais ieško savęs internete: „Juk reikia kartais pasižiūrėti, kaip atrodau iš šono. Verta įvertinti savo klaidas, pakeisti tam tikrus dalykus.“ 

Ji labai nustebino laidos vedėjus Mindaugą Stasiulį ir Justiną Jankevičių pasakiusi, kad makiažus daro ir jaunikiams, o ne tik nuotakoms.

„Dabar registruojame kitų metų rudeniui. Tai yra po metų. Gauname ir tokių užklausų, kad makiažo reikės 2022 m. rugpjūčiui“, – kalbėjo mergina.

„Kartu su nuotaka mes rašome ir jaunikį. Jaunikio grimas tampa labai populiarus. Ir kuo toliau, tuo populiaresnis darosi. Realiai tai yra nematomas grimas, šio makiažo neturi matytis. Vyrai yra labai jautrūs. Kai jie stovi prie altoriaus, veidas paraudonuoja. Tai makiažo meistras padaro, taip, kad nesimatytų to raudonumo“, – vyrų makiažo subtilybes atskleidė meistrė.

Pasak merginos, per aštuonerius metus patyrė daug kuriozų: „Buvo ir taip, kad likus kelioms savaitėms iki vestuvių nuotakos viską atšaukia, būna, kad nuotakos labai jaudinasi, vienoje rankoje laiko šampaną, kitoje valerijoną. Yra buvęs atvejis, kad nuotaka bėga į tualetą vemti dėl jaudulio. Prisimenu dar buvo tik pradžia, kai pradėjau daryti makiažus ir nuotaka ėmė kratytis kėdėje iš jaudulio.“

Tiesa, pro Militos akis nepraslysta nė viena detalė, mergina gali pamatyti, kad jos klientai atėjo po gero vakarėlio: „Moterų veidai būna paburkę, o vyrų – raudoni.“

„Ar esi turėjus nuotaką siaubūnę?“, – klausė viešnios Justinas.

„Taip, esu turėjusi. Tikrai, visokių nuotakų būna. Kliento nepasirinksi, kaip sakoma. Turi priimti toks, koks atėjo ir paleisti laimingą“, – kalbėjo Milita.

REKLAMA

„Turiu tokių klienčių, kurioms dariau vestuvinį makiažą, o dabar jos jau išsiskyrusios. Dabar joms darau makiažą, kai jos eina į vakarėlius“, – juokėsi mergina.

Tačiau labiausiai Militą džiugina ilgalaikės klientės, kurios pas ją lankosi ne kartą ir ne du.

„Tobulas momentas būna, kai tu su kliente augi ir kartu eini per jos gyvenimą. Iš pradžių būna pasimatymų makeup'ai, mergvakario makeup'ai, vestuvių, tada babyshowerio, krikštynų ir tada prasideda baliuškos visokios. Yra tokių kurias ir sutuokiau, ir išskyriau, ir dariau makiažą vakarėliui po skyrybų“, – pasakojo Milita.

Šią ir kitas laidas stebėkite per žiūrimiausią televiziją TV3, nemokamą vaizdo turinio platformą TV3 Play ir naujos kartos televiziją Go3.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų