justiną jankevičių

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „justiną jankevičių“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „justiną jankevičių“.

Projekto „Lietuvos talentai“ intriga atskleista: paaiškėjo, kas užims trečiąją teisėjo kėdę

Pavasarį į televizijos ekranus sugrįžta ilgai lauktas, mylimas, didžiausius gabumus turinčių žmonių projektas „Lietuvos talentai“. Metai iš metų populiariausias pasaulyje televizijos šou stebina žiūrovus talentingųjų pasirodymais. Lietuva – ne išimtis. TV3 projekte itin svarbų vaidmenį vaidina ir šou teisėjai – scenos profesionalai sprendžia, kuris dalyvis privalo savo talentą parodyti didžiulei miniai žmonių, o kam dar reikėtų pasistengti, tad jų žodis – lemiamas.
2022-02-11

Justinas Jankevičius atvirai – apie pasikeitusią rutiną, ryšį su mylimąja Greta ir sūnumi Leonu

Laidų ir renginių vedėjo, humoristo Justinas Jankevičiaus gyvenimas pasikeitė. Kaip pasakoja žinomas vyras, gimus pirmagimiam sūnui, jo rutina tapo kitokia, pasikeitė ir prioritetai. TV3 laidoje „Virtuvės istorijos“ Justinas atviravo, kad tapęs tėčiu jaučiasi suminkštėjęs, tačiau nepaisant to, humoras ir aštrus sąmojis vis tiek liko pagrindiniais jo gyvenimo palydovais. Justinas laidoje prisipažino, kad jam labiau įprasta yra kalbinti žinomus žmones, o ne pačiam būti kalbinamu.
2021-11-07

Justinas Jankevičius prabilo apie sūnų ir mylimąją Gretą: tapus tėčiu, pasikeitė ne tik rutina

Laidų ir renginių vedėjo, humoristo Justinas Jankevičiaus gyvenimas pasikeitė. Kaip pasakoja žinomas vyras, gimus pirmagimiam sūnui, jo rutina tapo kitokia, pasikeitė ir prioritetai. Šį šeštadienį TV3 laidoje „Virtuvės istorijos“ Justinas atviraus, kad tapęs tėčiu jaučiasi suminkštėjęs, tačiau nepaisant to, humoras ir aštrus sąmojis vis tiek liko pagrindiniais jo gyvenimo palydovais.
2021-10-29

Grupė „Pikaso“ pametė įspūdingos sumos honorarą: panaši istorija kartojosi bent 4 kartus

Jei kartais girdime, kad merginų kompanijose neapsieinama be konfliktų ar apkalbų, vaikinų grupės „Pikaso“ nariai įrodo priešingai – kad ir kokia prasta situacija benutiktų, visi jie sugeba tik skaniai iš to pasijuokti.
2021-10-27

Radži į laidos filmavimą atvyko ne vienas: su savo talismanu nesiskyrė nė sekundei

Kartais pasitaiko, kad vos susipažinę su žmogumi jam pajaučiame ypatingai artimą ryšį – būtent taip pavasarį nutiko populiariausio TV3 ir Go3 projekto „Didysis šou burbulas“ dalyviams bei finalininkams Radži Aleksandrovičiui ir Norbertui Liatkovskiui. Tiesa, jiedu ne tik susibičiuliavo – vienas kitą atitinkamai netgi ėmė vadinti tėvu ir sūnumi.  O jau šio šeštadienio vakarą Radži ir Norbertas susitiks ir vėl.
2021-09-11

Liepa – atvirai apie pažintį ir draugystę su Lauriu Reinikiu: suvedė kitas žinomas Lietuvos vyras

Dainininkė Liepa Norkevičienė kartu su latvių kūrėju Lauru Reinikiu neseniai ir vėl suvienijo jėgas ir po 7 metų pertraukos vėl pristatė bendrą kūrinį. Tiesa, kaip sako Liepa, tai tebuvo muzikinė pertrauka – iš tiesų jiedu su Lauriu visus šiuos metus buvo itin artimi. Naujienų portalo tv3.lt vaizdo konferencijos metu žinoma dainininkė prisiminė jųdviejų pažintį, atskleidė, koks garsus vyras juos supažindino, bei papasakojo apie kuriozą, su kuriuo teko susidurti važiuojant dirbti į Latviją.
2021-01-17

Milita – apie kuriozines situacijas su klientėmis: atšauktos vedybos, traukuliai vizažo kėdėje ir „siaubūnėmis“ virtusios nuotakos

Vizažo meistrė, projekto „X faktorius. Žvaigždės“ nugalėtoja – Milita Daikerytė TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ Milita papasakojo ne vieną kuriozinį nutikimą iš savo jau 8 metus trunkančios makiažo meistrės praktikos. Milita džiaugėsi, kad užsakymu stokos tikrai nejaučia. Klientės registruojasi metams ar net toliau į priekį. Mergina prisipažino, kad kartais ieško savęs internete: „Juk reikia kartais pasižiūrėti, kaip atrodau iš šono.
2021-01-13

Daikerytė prabilo apie vizažistės darbą bei nuotakas siaubūnes: kliento nepasirinksi

Šį vakarą TV3 laida „Gero vakaro šou“ bus skirta grožiui. Laidos viešnia – vizažo meistrė, projekto „X faktorius. Žvaigždės“ nugalėtoja – Milita Daikerytė. Milita papasakos ne vieną kuriozinį nutikimą iš savo jau 8 metus trunkančios makiažo meistrės praktikos. Milita džiaugėsi, kad užsakymu stokos tikrai nejaučia. Klientės registruojasi metams ar net toliau į priekį. „Dabar registruojame kitų metų rudeniui. Tai yra po metų.
2021-01-13

Laidoje „Sveikata.lt“ – apie veiksmingą imuniteto stiprinimo priemonę

Stiprus imunitetas – sveikatos garantas. Tai žinome visi. Pasiūlymų, kaip jį stiprinti, galime rasti begalę daug – internete, per radiją, televiziją, spaudoje. Deja, ne visi patarimai iš tiesų veikia, todėl laidos „Sveikata.lt“ komanda dalinasi veiksmingomis ir patvirtintomis priemonėmis. Susipažinkite su polifenoliu – augalinės kilmės medžiaga, stiprinančia imunitetą ir teikiančia visokeriopą naudą.
2020-12-18

Kuzminskas – apie firminę šukuoseną, kodėl neturi tatuiruočių ir rinktinės paslaptis

Šį trečiadienio vakarą „Gero vakaro šou“ laidoje pasirodė krepšininkas Mindaugas Kuzminskas, kuris prisipažino ir pats esantis didžiulis šou gerbėjas. Pasirodo, kad krepšininkas dažniausiai laidą žiūri net kelis kartus – pirmąjį vienas, o antrą – kai pas jį apsilanko svečiai.
2020-11-25
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų