Daikerytė prabilo apie vizažistės darbą bei nuotakas siaubūnes: kliento nepasirinksi

Šį vakarą TV3 laida „Gero vakaro šou“ bus skirta grožiui. Laidos viešnia – vizažo meistrė, projekto „X faktorius. Žvaigždės“ nugalėtoja – Milita Daikerytė. Milita papasakos ne vieną kuriozinį nutikimą iš savo jau 8 metus trunkančios makiažo meistrės praktikos.

6

Milita džiaugėsi, kad užsakymu stokos tikrai nejaučia. Klientės registruojasi metams ar net toliau į priekį.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. TV3 laida „Gero vakaro šou

„Dabar registruojame kitų metų rudeniui. Tai yra po metų. Gauname ir tokių užklausų, kad makiažo reikės 2022 m. rugpjūčiui“, – kalbėjo mergina.

Ji labai nustebino laidos vedėjus Mindaugą Stasiulį ir Justiną Jankevičių pasakiusi, kad makiažus daro ir jaunikiams, o ne tik nuotakoms.

„Kartu su nuotaka mes rašome ir jaunikį. Jaunikio grimas tampa labai populiarus. Ir kuo toliau, tuo populiaresnis darosi. Realiai tai yra nematomas grimas, šio makiažo neturi matytis. Vyrai yra labai jautrūs. Kai jie stovi prie altoriaus, veidas paraudonuoja. Tai makiažo meistras padaro, taip, kad nesimatytų to raudonumo“, – vyrų makiažo subtilybes atskleidė meistrė.

„Ar esi turėjus nuotaką siaubūnę?“, – klausė viešnios Justinas.

„Taip, esu turėjusi. Tikrai, visokių nuotakų būna. Kliento nepasirinksi, kaip sakoma. Turi priimti toks koks, atėjo ir paleisti laimingą“, – kalbėjo Milita.

Tačiau labiausiai Militą džiugina ilgalaikės klientės, kurios pas ją lankosi ne kartą ir ne tu.

„Tobulas momentas būna, kai tu su kliente augi ir kartu eini per jos gyvenimą. Iš pradžių būna pasimatymų makeupai, mergvakario makeupai, vestuvių, tada babyshowerio, krikštynų ir tada prasideda baliuškos visokios. Yra tokių kurias ir sutuokiau, ir išskyriau, ir dariau makijažą vakarėliui po skyrybų“, – pasakojo Milita.

Dar daugiau smagių pokalbių, nutikimų ir žaidimų – šiandien 19.30 val. „Gero vakaro šou“ laidoje per TV3.


Rašyti komentarą...
R
Rimantas
2021-01-13 17:32:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nelabai sexuali Milita.Na kokiu 3 balai is desimtbales.Mano nuomone.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų