Medikai sakė ruoštis blogiausiam: švirkšto dydžio kūdikis veržiasi gyventi

Medikai tėvams sakė nedėti vilčių, kad jų kūdikėlis, sveriantis vos 595 gramus, išgyvens. Mažylis George‘as gimė su perregima oda, o jo dydis buvo vos didesnis už paprastą švirkštą.

14

Trimis mėnesiais anksčiau gimęs vaikelis vadinamas mažuoju kariu, nes sugebėjo išgyventi kraujo užkrėtimą, meningitą ir dvidešimt kraujo transplantacijų. Jo tėvai nė negalėjo liestis prie kūdikio, nes jis buvo toks silpnas, kad bet kurią akimirką galėjo grėsti mirtinas pavojus.

(14 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Medikai sakė ruoštis blogiausiam: švirkšto dydžio kūdikis veržiasi gyventi

Medikai tėvams kartojo, kad vaikelis vis tiek gali mirti, tačiau jie neprarado vilties. Vos gimęs Goerge‘as patyrė sudėtingą operaciją, nes jo kepenys buvo ištinusios, o dalis žarnyno buvo neveiksni.

„Tai atrodė taip netikra. Vos savaitę prieš, jis buvo mano viduje, sveikas ir tobulas“, – socialiniame tinkle „Facebook“ rašė vaikelio motina.

Dabar berniukui jau 7 mėnesiai. Jo sveikata dabar žymiai geresnė. Vaikas netgi išleistas iš ligoninės ir gali gyventi su tėvais. George‘ui vis dar reikia deguonies kaukės, kad galėtų kvėpuoti, tačiau viskas einu tik į gerą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų