Markle prabilo apie santykius su Middleton: viskas baigėsi ašaromis, bet pasaulis sužinojo kitokią versiją

Ilgai lauktas Oprah Winfrey interviu apie karališkąja šeima su princu Harry ir Meghan Markle išties sudrebino pasaulį naujomis ir dar negirdėtomis detalėmis, tačiau pora taip pat nepraleido progos patikslinti ir to, apie ką gandai sklandė ne vienerius metus.

4

Skandalingojo interviu metu Meghan pagaliau prabilo apie savo santykius su princo Williamo žmona, Kate Middleton.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Markle prabilo apie santykius su Middleton: viskas baigėsi ašaromis, bet pasaulis sužinojo kitokią versiją

Užsienio žiniasklaidoje buvo teigiama, kad moterys – be galo skirtingos, o tarp jų ne kartą yra perbėgusi ir juoda katė. Ir nors apie dabartinius savo santykius su hercogiene Meghan nekalbėjo, ji leido suprasti, kad dabar tarp jų tvyro taika. Deja, anksčiau yra buvo net ašarų. 

Pasirodo, kad didysis ginčas tarp Meghan ir Kate įvyko besiruošiant Meghan ir Harry vestuvėms. Kaip pasakojo Meghan, su Kate jos susipyko dėl to… kaip per vestuves turėtų būti apsirengiusios gėles nešančios mergaitės. Meghan pripažino, kad jų nesutarimas ją įžeidė ir privertė išlieti ašaras.

Kadangi pasaulyje kurį laikė sklandė gandas, kad kartą hercogienėms susipykus gėles dovanojo Meghan, ši pagaliau patikslino, kad iš tiesų nutiko atvirkštinė situacija. 

„Įvyko atvirkščiai. Nieko nesakiau, nes tai buvo išties sunki vestuvių savaitė. Ji buvo dėl kažko nusiminusi, bet tai pripažino ir atsiprašė. Ji man padovanojo gėlių ir atsiprašymo raštelį. Ji padarė tai, ką žinojo, kad padaryčiau aš, jei kažką įskaudinčiau – tiesiog prisiėmė atsakomybę“, – sakė M. Markle pridėdama, kad ją šokiraco faktas, jog pasaulyje išplito vis dėlto atvirkštinė šio įvykio versija.

Ir nors Meghan pripažino, kad jai trūko palaikymo iš Kate, galiausiai ji interviu metu pasakė, kad nenorėtų pernelyg veltis į detales, nes hercogienė jos atsiprašė. 

Vis dėlto nebuvo malonu, kad pasaulyje pasirodė kitokia įvykių versija. „Buvo sunku būti kaltinamai už tai, ko aš ne tik nepadariau, bet ir tai, kas tiesiog man nutiko. Žmonės, kurie buvo mūsų vestuvių dalimi, sakė, kad žino, jog to nebuvo, tačiau nėra reikalo visiems sakyti, kad tiesa vis dėlto kitokia“, – sakė M. Markle.

REKLAMA

Interviu metu Harry ir Meghan atskleidė dar negirdėtų detalių apie savo gyvenimus ir karališkąją šeimą. Meghan pripažino turėjusi minčių apie savižudybę, prabilo apie tai, kaip karališkosios šeimos nariai jaudinosi dėl to, kokios spalvos bus Harry ir Meghan sūnus Archie. Harry, savo ruožtu, prabilo apie santykius su tėvu ir broliu – papasakojo, kaip yra iš tiesų.

Skandalingo interviu metu M. Markle nesulaikė ir ašarų. Moteris prabilo apie faktą, kad karališkoji šeima privertė ją galvoti net apie savižudybę, kai ji laukėsi pirmojo vaikelio. „Daugiau nebenoriu gyventi“ – tokius žodžius ji prisiminė pasakiusi savo vyrui Harry. 

Deja, santykiai su karališkąja šeima ir toliau byra. Pora atskleidė, kad princo Harry tėvas princas Charlesas visiškai jų atsisakė, mat jie apkaltino šeimą turint rasistinių minčių.

Princas Harry taip pat atsivėrė ir kalbėjo apie tai, kad jo tėvas nustojo atsakyti jam į skambučius po to, kai jie praėjusiais metais pranešė, kad nuo karališkosios šeimos norėtų atsiskirti. Negana to, vienas žmogus iš karališkosios šeimos – kurio jiedu neįvardijo – pripažino, kad jaudinosi dėl to, kokios kūno spalvos, o tiksliau – kiek „tamsus“ – bus Harry ir Meghan vaikas. 

Harry prisiminė, kad tąkart apkaltino savo šeimą visišku abejingumu, kai M. Markle nuolat ir pati kentėjo dėl rasizmo temos. Negana to, pirmąkart ir princas Harry pripažino, kad buvo „įstrigęs“ su karališkąja šeima, iki kol sutiko Meghan, ir ši jį „išgelbėjo“. Vis dėlto jis pripažino, kad jo tėvas ir brolis – taip pat įstrigę ir šeimos negali palikti. 

Atviro interivu su Oprah metu M. Markle pripažino, kad nors viešumoje šypsodavosi, iš tiesų, kai likdavo viena su Harry, ji būdavo visai kitokia. Besilaukdama 5-ąjį mėnesį, jųdviejų Windsor kotedže, Meghan savo vyrui pripažino, kad negali būti palikta viena, nes turi minčių apie savižudybę, o karališkoji šeima visai šiais situacijai apskritai atsisakė pagelbėti.

REKLAMA

„Žinojau, kad jei garsiai apie tai nekalbėsiu, tikrai tai padarysiu. Tai buvo aiški ir nuolatinė mintis. Pasakiau Harry, kad man reikia kreiptis pagalbos. Pasakiau, kad dar nesu taip jautusis – man reikia pas kažką apsilankyti. Man buvo pasakyta, kad negaliu – nebūtų gerai kreiptis į kažkokią instituciją“, – interviu metu sakė Meghan. 

Meghan prisiminė, kad kartą su Harry turėjo apsilankyti viename renginyje, tačiau supratęs, kokioje rimtoje padėtyje yra jo žmona, šis pasakė, kad jai, tikriausiai, eiti į tą renginį nebūtų gerai. „Aš negaliu būti palikta viena“, – pripažino Meghan.

Ir nors jųdviejų nuotraukos būdavo išnagrinėjamos itin detaliai, niekas nepastebėjo, kaip tvirtai Meghan to renginio metu buvo įsikibusi į Harry ranką. O kiekvienąkart, kai užgesdavo šviesos, jos šypseną keisdavo kūkčiojimas.

Negana to, nors daugeliui faktas, kad pora paliko karališkąją šeima atrodė staigus ir netikėtas, iš tiesų pora tai planavo jau 2018-aisais, praėjusius 6 mėnesiams po vestuvių. Anot Harry ir Meghan, jų gyvenimas rūmuose buvo toks, kokį dabar, pandemijos metu, visi žmonės išgyvena per karantiną.

Princas Harry taip pat papasakojo netikėtų dalykų. Pavyzdžiui tai, kad dar 2020-ųjų pradžioje karališkoji šeima visiškai atsisakė juos išlaikyti finansiškai. 

Jis prabilo ir apie santykius su princu Williamu. Vyras pripažino, kad tada, kai nusprendė palikti karališkąją šeimą, neturėjo į ką kreiptis. „Labai myliu Williamą, jis mano brolis, kartu perėjome pragarą. Tačiau mūsų skirtingi keliai. Mano šeima manęs neberemia finansiškai. Kai kurie šeimos nariai pasiūlė, kad Meghan galėtų ir toliau vaidinti, nes nebėra pinigų, kuriais galėtume remti ir ją. Net prieš mums susituokiant buvo aišku, kad mums bus labai sunku“, – sakė jis.

Tiesa, jie pasidalijo ir geresnėmis žiniomis – atskleidė, kokios lyties vaikelio šiuo metu Meghan laukiasi. Toks atvirumas Harry ir Meghan nebūdingas, o detales apie pirmąją savo atžalą jiedu slėpė kaip tik galėdami. Tačiau šio interviu metu pripažino, kad šįkart jiems gims dukrelė. 


Rašyti komentarą...
Šnipštas
2021-03-08 19:34:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Merkle nori sukurti kažkokią sensaciją "Aš jums pasakysiu kaip iš tikrųjų yra", bet gaunasi kažkoks anekdotas. Apsitapšnojo ir jokios sensacijos.
Atsakyti
-8

ŠARŪNAS
2021-03-09 23:03:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aikštinga, nedėkinga, begėdė.
Atsakyti
-3

H
Hmm
2021-03-08 19:49:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip gali pasauly pasklisti kitokia įvykių versija?
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų