• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
12

Pirmadienį prasidėjęs „Go3“ realybės šou „MANO ID“ jau pradėjo įtraukti į savo intrigų ir žaidimų pinkles.

REKLAMA

Dešimt labai skirtingų, charizmatiškų, įdomių jaunuolių apsigyveno vienuose namuose ir bando susipažinti, o ilgainiui ir megzti tarpusavio santykius.

Gražūs, jauni, laisvi, ištroškę nuotykių, o svarbiausia - naujų skonių ir jausmų. O tikslas vienas: įrodyti, kad jų tapatybė – geriausia. Atrodytų viskas paprasta, tačiau visa realybės šou esmė paaiškės tik jo eigoje, o nugalėtojas bus išrinktas liepos 1d.

Šou savo karingumu, tvirta nuomone ir humoru jau spėjo pasižymėti iš Kauno kilusi Sintija. Mergina neslepia, kad per kelias dienas realybės šou jaučiasi tikrai gerai.

„Jaučiuosi kaip atostogose ir namo tikrai dar nenoriu. Tikiuosi, kad greitai dar nereikės“, – įspūdžiais su naujienų portalu tv3.lt dalijasi ji. 

REKLAMA
REKLAMA

Visgi Sintija neslepia, kad kai kurie dalykai jau pradėjo erzinti.  „Tai – kai kurių kitų dalyvių elgesys. Bet iš kitos pusės, man daug dalykų čia labai patinka. Mes visi esame labai skirtingi, bet iš kitos pusės turime labai daug ką bendro. Labai mėgstu bendravimą, susipažinimą su naujais žmonėmis, todėl man čia yra atitrūkimas nuo realybės. Džiaugiuosi šia galimybe“, – teigia dalyvė.  

REKLAMA

Nemato didelio iššūkio

Pasaulyje, kurį valdo socialiniai tinklai, nuolatinis bendravimas ir ryšio priemonės, gyventi be telefonų kai kuriems yra tikras iššūkis. Visgi pašnekovė su dideliais sunkumais teigia nesusidūrusi. 

„Galvojau, kad be ryšio priemonių bus sunkiau išbūti. Bet sykį esu buvusi stovykloje, kur savaitę laiko neturėjome elektros.

Esu labai komunikabilus žmogus, kartais pamirštu, kas yra telefonas. Jaučiu, kad esu atitrūkusi nuo išorinio pasaulio, tarsi savame burbule“, – tikina ji. 

REKLAMA
REKLAMA

Ne paslaptis, kad pačiame realybės šou verda aistros, nesutarimai. Įtampa auga ir tarp Sintijos bei Ofelijos. 

„Apibendrinus bendrauti sekasi gerai. Bet suprantu, kad esame skirtingi, neįmanoma visiems įtikti, patikti. Išties net matau žmonių, su kuriais norėtųsi tęsti bendravimą po projekto. Labiausiai sutariu su Viktorija, tikiuosi, kad jos ID yra tikras ir kad mūsų draugystė yra tikra. Su Viktorija miegame vienoje lovoje apsikabinusios ir toks jausmas, kad šį žmogų pažįstu pusę savo gyvenimo“, – teigė ji. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Visgi pati Sintija neslėpė, kad vaikinų kompanijoje ji jaučiasi geriau, mato mažiau konkurencijos. 

„Man paprasčiau bendrauti su vaikinais, nes su merginomis dažnai susiduriu su nesveika konkurencija, pavydu. Visgi labai ieškau draugių, kurios būtų panašios į mane. Panašu, kad Viktorija gali būti vienas iš tų žmonių, su ja nėra pavydo. Iš jos jaučiu tik gerą moterišką energiją, o ne piktą“, – teigė jis. 

Nesutarimai ir konkurencija

Kaip sako pati šou dalyvė, bendros kalbos labiausiai ji neatranda su lietuviams puikiai žinoma Ofelija. 

REKLAMA

„Nematau, dėl ko mes su Ofelija turėtume konkuruoti. Esame labai skirtingos, ir jau nuo pat pirmųjų dienų supratau, kad mes draugės tikrai nebūsime. Po projekto liksime tik pažįstamos. Manau, kad ji yra ne mano žmogus – mūsų energija ir biolaukai tikrai nesutampa. Man nepatinka kai kurie Ofelijos išsišokimai.

Ji kuria turinį socialiniuose tinkluose ir manau, kad save iškelia dėl to. Manau, kad kai kurie dalyviai galėjo būti pažeminti dėl kai kurių jos replikų. O aš esu toks žmogus, kuris pasako, ką galvoja. Gan greitai aš sprogau, bet manau, kad viskas baigėsi ganėtinai gerai“, – apie apsižodžiavimą užsiminė ji. 

REKLAMA

Kalbėdama apie santykius su Ofelija, Sintija pripažįsta, kad apie ją jau yra susidariusi nuomonę iš anksčiau. Atvykus į projektą, mintys apie dalyvę visai nepasikeitė. 

„Tikrai nemanau, kad mes galėtume būti draugės. Galbūt kad tarp mūsų būtų mažiau konfliktų, mums reiktų vienai kitą ignoruoti. Mes esame labai skirtingi žmonės – kartais net nesuprantu, kaip Ofelija gali sugyventi su Patricija, kai jos yra tokie skirtingi žmonės. Sakyčiau, kad nuo jos man kyla geresnės emocijos, nei nuo Ofelijos.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

llgą laiką sekiau ją socialiniuose tinkluose, manęs ji kaip žmogus niekada nežavėjo nei savo asmenybe, nei vulgarumu. Pati ji yra sakiusi, kad yra sukūrusi savo personažą“, – sakė Sintija. 

„Apie Patriciją taip pat buvau susidariusi savo nuomonę, bet atvykusi į projektą ją pakeičiau. Ji man pasirodė paprastas ir malonus žmogus.

Manau, kad aš esu labiau globėjiška, užimu tam tikrą mamos vaidmenį. Ofelija, manau, per daug išsišoka, per daug iškelia save, nenori įtraukti kitų dalyvių. Man kaip tik yra svarbu kažkam pasakyti komplimentą. Atvykusi į projektą kiekvienam dalyviui atnešiau po mažą lauknešėlį, taip parodydama savo šilumą“, – teigė pašnekovė. 

REKLAMA

O ar j mato konkurencijos tarp kitų dalyvių? „Merginų tarpe konkurencijos nelabai matau, išskyrus Ofeliją. Vaikinų tarpe, manau, jos yra, nes atrodo, kad keliems iš jų patinka Viktorija. Jie galės konkuruoti su manimi, kas norės su manimi susikeisti miego vieta. Viktorijos aš nepaleisiu ir tikiuosi, kad ji apie mane lygiai taip pat galvoja“, – šmaikštauja ji. 

Dar pirmomis projekto dienomis pašnekovė teigė, kad jau tada mato nemažai konfliktinių situacijų. Kas ją privertė taip pasakyti?

REKLAMA

„Manau, kad konfliktai yra natūralus dalykas. Neturime jokios prieigos prie išorinio pasaulio, tad išeina, kad atsiranda intrigos. Bet iškart pamačiau, kad mūsų biolaukai su vienu žmogumi tikrai nesutaps – tikrai nevykau čia ieškoti kažkokios intrigos. Manau, kad kaip norėjau, taip ir yra, ir tai yra labai gerai.

Aišku, tai yra šou, žmonėms yra įdomiau žiūrėti, kai yra intrigų. Mes patys juokiamės, kad „duosim kontento“. Labai smagu pasibaigus projektui bus pažiūrėti, kaip mes atrodėme iš šono.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Atskleidė, ką laikytų apsimetėliu

Paklausta, kas jai labiausiai projekte atrodo kaip apsimetėlis, Sintija teigė labiausiai įtarianti Ivą.  

„Kai mes susirinkome į šou vietą, jis save pristatinėjo kaip filosofą ir mąstytoją. Paskui paaiškėjo, kad jis yra renginių organizatorius. Tad buvo labai keista, kodėl to iškart nepaminėjo. Man trūko konkretumo, ir iš jo pusės jaučiau tam tikrą puolimą.

Tą jaučiu ne aš viena. Bet Ivas atrodo gan karingas žmogus ir tikrai nesinori užsitraukti jo nemalonės“, – šypteli dalyvė.

REKLAMA

Visgi, nors dalyviai susirinko iškovoti pergalę, nenuostabu, kad atsiranda tam tikra konkurencija. Visgi Sintija teigia mananti visai kitaip. 

„Aš čia atvažiavau gerai praleisti laiką ir tikrai nenoriu draskytis dėl prizo. Galvoju, kad geriau žiūrovai sprendžia, kas yra geriausia“, – teigia ji.

Nu bet jau mergų baisumas ir kur jie tokias randa ? Ar čia iš Vilniaus stoties surinko gatvines gal ?
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų