Mama verčia paauglio gyvenimą pragaru: tiesiog norisi mirti

Niekam ne naujiena, kad paaugliai dėl vienų ar kitų priežasčių gėdijasi savo tėvų. Tačiau yra tikrai išskirtinių atvejų – štai 15-mečio Jermaine'ui gyvenimą sunkina mama, kuri yra tokia žavi ir jaunatviška, kad net patinka jo draugams, rašo thesun.co.uk.

13

36 metų Carla Bellucci turi tris vaikus – 15-metį Jermaine'ą, 13-metę Tanishą ir 10 metų Jaydeną. Nepaisant to, moteris atrodo itin jaunatviškai ir žaviai, tad sulaukia daugybės komplimentų ne tik iš bendraamžių, bet ir iš sūnaus draugų.

Tiesa, moters žavesiu ir populiarumu vyriausias sūnus Jermaine'as nė kiek nesidžiaugia. Nepatogiai besijaučiantis paauglys prašo motiną dėvėti uždaresnius rūbus. Taip pat, jei susiduria su savo mama gatvėje, kuomet yra ne vienas, vaikinas apsimeta jos nepažįstantis.

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Mama verčia paauglio gyvenimą pragaru: net mano draugai mano, kad ji karšta

„Jei pamatau savo motiną su sese gatvėje ir esu su draugais, apsimetu, kad jos nepažįstu arba nematau. Mano draugai, pamatę mamą namuose ar mokykloje sako, kaip jie man pavydi. Jie sako, kad mielai su ja susitikinėtų arba būtų mano vietoje – nuo tokių kalbų „tiesiog norisi mirti“. Norėčiau, kad ji būtų kaip kitos mamos. Ji turėtų rinktis uždaresnius rūbus. Man gėda. […] Man netgi tenka padėti jai peržiūrėti jos socialinių tinklų anketas ir pasakyti, ką blokuoti. Norėčiau, kad ji nesinaudotų socialiniais tinklais. Labai prastas jausmas girdėti, kad tavo mama itin patraukli“, - aiškina vaikinas.

Paauglys taip pat neslepia, kad kai mama prašo padaryti jos nuotraukų per atostogas ar kur nors keliaujant, jis pasistengia sugadinti kadrus, kad ji negalėtų jų panaudoti socialiniuose tinkluose.

Tačiau pardavimų srityje dirbanti Carla sūnaus draugų komentarus laiko tiesiog linksmais ir tvirtina, kad jis turės susitaikyti, kad ji tiesiog didžiuojasi savo kūnu.

„Mano sūnus skundžiasi, kad jam gėda dėl to, kokius rūbus vilkiu, ir dėl jo draugų komentarų. Jis skundžiasi, kad mano džinsai yra per daug aptempti arba, kad mano drabužiai yra per mažai „mamiški“. Tačiau neketinu vilkėti megztukų ir puoštis perlų vėriniais. Manau, kad madingi rūbai yra puikus pavyzdys vaikams. Mano vaikai žino, kad mano moto yra „Didžiuokis savimi ir tu puikiai jausies.“ Aš nesutinku eiti į viešumą su popieriniu maišu ant galvos“, - aiškina žavi trijų vaikų mama.


Rašyti komentarą...
A
AS
2018-05-05 11:51:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
JAI 40 BE VARGO DUOCIAU... NEMATAU GROZIO JOJE...
Atsakyti
-1

K
Kk4
2018-05-05 13:05:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Egoistišas, savanaudis mulkis auga... Kad ji jo motina, tai nereiškia, kad ji negalo gražiai rengtis ir miegautis gyvenimu. Tuo labiau išties pakankamai jauna yra, tad šaunu, jog rūpinasi savo figura ir t.t., užuot buvusi kaip stora karvė su plačia palapine vietoj rūbų...
Atsakyti
-2

R
Rasa
2018-05-06 13:54:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Eilinė moteriškė atitinkanti išvaizda savo amžių. Nei ji atrodo jauniau, nei ką. Nebent sūnui nepatogu, kad atrodo tikrai kaip 40-ties, o rengiasi kaip paauglė.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų