paauglys

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „paauglys“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „paauglys“.

Naujausia informacija dėl Kauno rajone rasto dingusio nepilnamečio: paaiškėjo galima mirties priežastis

Kauno rajone rastas dingusio paauglio kūnas. Kaip pranešė Policijos departamentas, penktadienį, apie 13 val., Tabariškių kaime, apleistame pastate, rastas mirusio nepilnamečio, gimusio 2009 metais, kūnas. Vaikinas nuo ketvirtadienio buvo ieškomas Kauno apskrities policijos kaip dingęs be žinios. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti. Policija Eltai patvirtino, kad galima mirties priežastis – savižudybė. 15-metis buvo Kauno rajono gyventojas.

17-metis mirė suvalgęs keptą kiaušinį: tėvų skausmui ribų nėra

„Mano žmona, dalyvavusi religinės mokyklos Sungai Cincin programoje, parsivežė keptų bihun (vermišelių) ir keptų kiaušinių. Mes (penkiese) tai suvalgėme“, – pasakojo Kuala Lumpur, kurio 17-metis sūnus mirė, kaip manoma, apsinuodijęs maistu. Kuala sakė, kad jis, jo žmona ir sūnus valgė keptus kiaušinius, o jų dvi dukterys valgė tik keptą bihun. Jis sakė, kad sūnus suvalgė tris keptus kiaušinius ir netrukus po to jiems visiems trims pradėjo skaudėti skrandį, rašoma nst.com.my.
2024-06-23

Šį 11-metį pranoktų ne kiekvienas suaugęs: berniukas metė iššūkį aktoriui Dainiui Kazlauskui

Šį penktadienį TV3 laidoje „Lidl grilio talentai“ susidurs sceninis ir kulinarinis meistriškumas – aktorius Dainius Kazlauskas stos prieš beprotiškai talentingą 11-metį Vytį.
2024-06-21

Tauragėje paryčiais rastas paauglio kūnas

Šeštadienį paryčiais Tauragėje, Melioratorių g., rastas jaunuolio, gim. 2007 m., kūnas be išorinių smurto požymių, praneša policija. Kūnas rastas apie 5.52 val. namuose.  Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Vilkaviškyje 15-mečiui paaugliui policija nustatė 2,57 promilių girtumą

Vilkaviškyje smurtą patyrusiam 15-mečiui paaugliui policija nustatė sunkų girtumą – 2,57 promiles alkoholio. Kaip pranešė policija, vėlų trečiadienio vakarą, apie 23 val., Vilkaviškyje, J. Basanavičiaus aikštėje, viešoje vietoje, neblaivus (2,24 prom.) 28 metų vyras smurtavo prieš taip pat neblaivius jaunuolius. 19-mečiui nustatytas 1,24 promilių girtumas, o 15-mečiui – 2,57 promilių girtumas. Nepilnametis buvo pristatytas į Vilkaviškio ligoninę. Įtariamasis sulaikytas.

Naujas namo savininkas kieme rado paminklą žuvusiajam: jo klausimas šokiravo internautus

Naujo namo savininkas nori pašalinti iš savo sklypo paminklą, skirtą per avariją žuvusiam išgėrusiam paaugliui, tačiau nerimauja, kad dėl to bus pasmerktas. Naujas namo savininkas persikėlė į keistą kaimo namą, tikėdamasis pradėti viską iš naujo. Prieš tai jis patyrė traumą, todėl tai buvo puiki proga ją pamiršti.
2024-04-22

Pietų Prancūzijoje peiliu mirtinai subadytas 15 metų paauglys

Pietų Prancūzijos Romans-sur-Isère‘o mieste peiliu buvo mirtinai subadytas 15 metų paauglys, trečiadienį pranešė policija. Paramedikams nepavyko išgelbėti jaunuolio – jis mirė ligoninėje netrukus po išpuolio antradienio vakarą. Teigiama, kad dieną iki mirtino išpuolio tarp kaltininko ir aukos kilo ginčas. Incidentas įvyko Prancūzijoje didėjant susirūpinimui dėl smurtinių nusikaltimų, kuriuose dalyvauja paaugliai, skaičiaus.
2024-04-10

Paskelbė šiurpą keliantį įvykį Vilniuje: skubiai kreipiasi į gyventojus

Sostinės gyventojai pasipiktinę nepažįstamo vyro elgesiu, mat šis, liudininkų teigimu, antradienio rytą priekabiavo prie paauglio miesto centre. Policija tvirtina, kad vyras teigė tik norėjęs pabendrauti su vaiku. Liudininkė socialiniuose tinkluose išplatino žinią, kad antradienį Vinco Kudirkos aikštėje, Vilniuje, pamatė ant suoliuko sėdintį paauglį, kuris atrodė išsigandęs, o prieš jį stovėjo nepažįstamas vyras.

Tragedija lietuvio plaukiko šeimoje: per Velykas žuvo 15-metis sūnus

Velykų pirmadienio rytą Šveicarijoje įvyko tragedija – per didžiulę sniego laviną žuvo trys žmonės, tarp jų – paauglys. Aiškėja, kad žuvęs 15-metis vaikinas – Aleksas Beiga, lietuvio plaukiko Nerijaus Beigos sūnus. Trys kūnai buvo rasti po to, kai grupė dingo netoli Cermato miestelio (vok. Zermatt), kuriame yra populiarus slidinėjimo kurortas. Ketvirtasis asmuo buvo rastas sužeistas ir nedelsiant nuskraidintas į netoliese esančią ligoninę.
171 2024-04-04

Paauglių smurto protrūkis: keturiese užpuolė 14-metį – berniukas atsidūrė ligoninėje

Sekmadienio vakarą Kauno rajone sumuštas paauglys, pranešė policija. Teisėsaugos duomenimis, keturi nepilnamečiai, iš kurių vienas gimęs 2008, o dar trys 2010 metais, apie 17 val. Karkazų kaime esančiame apleistame statinyje sumušė nepilnametį, gimusį 2010 m. Pradėtas tyrimas Jaunuolis dėl sužalojimų paguldytas į ligoninę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo.
REKLAMA
REKLAMA

Vokietijoje užpultas paauglys iš Ukrainos, jis gydomas ligoninėje

Vokietijoje paauglys ukrainietis nukentėjo kilus konfliktui su nepažįstamu žmogumi restorane. Tai trečiadienį pranešė „Ukrinform“, remdamasi DW. 15-metis ukrainietis patyrė sunkią galvos traumą per konfliktą su nepažįstamu vyru greitojo maisto restorane Metmano mieste Šiaurės Reino-Vestfalijos federalinėje žemėje, informavo policija. Pažymima, kad paauglys paguldytas į ligoninę, jo gyvybei pavojus negresia. Kaip rašoma policijos pranešime spaudai, incidentas įvyko vasario 10-osios vakarą.
2024-02-14

Klaipėdoje rastas paauglio kūnas

Klaipėdoje rastas 15-mečio paauglio kūnas. Kaip pranešė Policijos departamentas, pirmadienį, apie 16.14 val., Palangos gatvėje, namuose, rastas nepilnamečio kūnas. Įtariama, kad nepilnametis mirtinai susižalojo pats. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.

Vilniaus miesto stotelėje rastas be sąmonės gulintis paauglys: įtaria apsinuodijimą psichotropinėmis medžiagomis

Penktadienio vakarą Vilniuje esančioje autobusų sostinėje rastas galimai psichotropinėmis medžiagomis apsinuodijęs paauglys. Šešiolikmetis aptiktas be sąmonės ir paguldytas į ligoninę. Įvykį užfiksavę pareigūnai renka medžiagą dėl lenkimo vartoti narkotines ar psichotropines medžiagas.
Kriminalai 2024-02-10

Molėtuose nepilnametis peiliu sužalojo jaunuolį

Ketvirtadienį Molėtuose kilus konfliktui, nepilnametis lenktiniu peiliu sužalojo jaunuolį. Kaip pranešė Policijos departamentas, incidentas Kreivosios gatvėje kilo apie 9.50 val. Pirminiais duomenimis, 2006 metais gimęs vaikinas sužalojo 2002 metais gimusį jaunuolį, kuris, suteikus medicinos pagalbą, gydomas ambulatoriškai. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo.

Australijoje ryklys užpuolė paauglį: iki tol tai buvo saugus ir visų mėgiamas paplūdimys

Australijos pietų regiono policija paskelbė, kad populiarioje atostogų ir banglenčių sporto vietoje per ryklio išpuolį žuvo paauglys. Sulaukus pranešimo apie ryklio puolimą netoli Etelio paplūdimio Inneso nacionaliniame parke, Jorko pusiasalyje, iš vandens buvo ištrauktas paauglio kūnas, pranešė pareigūnai. Vietos gyventojas naujienų kanalui „ABC News“ pasakojo, kad ketvirtadienį įvykęs išpuolis buvo pirmas jam žinomas mirtinas išpuolis šiame kurorte.
2023-12-28

Kalvarijoje alkoholiu apsinuodijo 13-metis paauglys

Kalvarijoje alkoholiu apsinuodijo 13-metis paauglys. Kaip pranešė Policijos departamentas, antradienį, apie 14 val., Kalvarijos savivaldybėje, Sangrūdos kaime, rastas gulintis 13-metis berniukas. Jis dėl apsinuodijimo alkoholiu paguldytas į Marijampolės ligoninę. Surinkta medžiaga dėl sveikatos sutrikdymo.

15-metis nusiaubė daugiabučio laiptinę ir jaučiasi nebaudžiamas: „Užp*** kaimynai visokie, nes buvo pasiskundę“

Picos padažu nutaškė daugiabučio namo laiptinės sienas, padažo pripylė į žmonių pašto dėžutes, viską filmavo ir juokėsi. Taip moksleiviai smaginosi Panevėžyje. Chuliganą nustatyti policija netruko. Paaiškėjo, kad tai vos 15 metų moksleivis. Gyventojai piktinasi, kad jaunieji chuliganai taip siautėja, nes yra nebaudžiami, o tokius už pakarpos pagaunantys suaugę žmonės kartais laikomi smurtautojais.

Kruvinas išpuolis Vokietijos mokykloje: nušautas 15-metis

Vokietijos policija ketvirtadienio vakarą pranešė, kad šalies pietvakariuose esančioje vidurinėje mokykloje mokinys su pistoletu įtariamas nužudęs kitą mokinį, skelbia „ABC News“. Įtariamasis paauglys, buvo sulaikytas per didelio masto policijos operaciją, anksčiau tą pačią dieną surengtą Ofenburgo mieste.  Įtariama, kad jis įžengė į specialiųjų poreikių turinčių vaikų vidurinės mokyklos klasę ir paleido bent vieną šūvį iš pistoleto į klasės draugą, pranešė policija.
2023-11-09

Kruvinas išpuolis JK: mirtinai subadytas 15-metis

Antradienio vakarą Jungtinėje Karalystėje – kruvinas išpuolis. Lidso mieste peiliu subadytas 15-metis. Pasak netoliese išpuolio vietos esančios mokyklos vadovo, paauglys buvo užpultas St Margaret's prospekte Horsforto rajone, Lidse. Į įvykio vietą atvykusios policijos pajėgos pranešė, kad buvo sulaikyti du paaugliai ir pradėtas tyrimas dėl žmogžudystės. Horsforto mokyklos vadovas Paulas Bellas sakė, kad auka yra buvęs mokinys.
2023-11-07

Šiurpi avarija: 17-mečio nesuvaldytas automobilis rėžėsi kaktomuša

JAV, Jutos valstijoje nufilmuotas šiurpus susidūrimas greitkelyje, kurį sukėlė 17-mečio neatsargiai vairuojamas automobilis. Išplatintame vaizdo įraše matyti, kaip automobilis išlėkė į priešpriešinę eismo juosta ir tėškėsi į kita kelio puse važiavusią transporto priemonę. Po susidūrimo 17-mečio automobilis vertėsi ir ėmė čiuožti stogu. Galiausiai automobilis dar rėžėsi ir į trečią transporto priemonę. Būtent trečiame automobilyje sumontuotas vaizdo registratorius ir užfiksavo šią avariją.
2023-10-11

Mokytoją užpuolusio 14-mečio istorija pakrypo netikėta linkme: prisivirė dar daugiau košės – mokysis nuotoliu

Šiaulių Simono Daukanto inžinerijos gimnazijoje mokytoją užpuolęs 14-metis įkliuvo už vagystę, o nuo šiol mokysis nuotoliniu būdu. Šią informaciją naujienų portalui tv3.lt patvirtino policijos ir mokyklos atstovai. Mokinys bus mokomas nuotoliniu būdu, toks sprendimas priimtas S. Daukanto inžinerijos gimnazijos vaiko gerovės komisijoje. Minėtas paauglys pastarosiomis dienomis, pareigūnams įkliuvo dar kartą. Šįsyk jis buvo sulaikytas dėl cigarečių vagystės.

Šiaulių mokyklos pedagogai susivienijo: nemokys 14-mečio mušeikos

Šiaulių Simono Daukanto inžinerinės gimnazijos pedagogai susivienijo ir pasirašė raštą, kuriuo atsisako vesti pamokas klasėje, jeigu į ją sugrįžtų technologijų mokytoją užpuolęs 14-metis paauglys. Tai portalui tv3.lt patvirtino gimnazijos direktorius Vytautas Kantauskas.  „Be abejo, nes jie jaučiasi nesaugūs. Parašė, kad jaučiasi nesaugūs, jeigu tas mokinys mokysis“, – teigė V. Kantauskas.

Marijampolėje vienas 17-metis mirė, kitas – ligoninėje

Marijampolėje galimai narkotinėmis medžiagomis apsinuodijo 17-metis. Kaip pranešė Policijos departamentas, vėlų šeštadienio vakarą, apie 23.30 val., į Marijampolės ligoninę iš Marijampolės, Beržų gatvės, savo namų, buvo pristatytas nepilnametis.  Dėl apsinuodijimo galimai narkotinėmis medžiagomis jis paguldytas gydymui. Surinkta medžiaga dėl sveikatos sutrikdymo.  Kaip skelbė policija, sekmadienio naktį Marijampolėje bute rastas nepilnamečio kūnas.

TV3 Žinios. Panevėžyje paauglė kaltina mokytoją smurtu; Skandalas Šiaulių gimnazijoje

O štai vienoje Panevėžio pagrindinėje mokykloje įsiplieskė drama tarp mokinės ir mokytojo – čia kaltinimo smurtu sulaukė ilgametis pedagogas, geografijos mokytojas. Į pareigūnus kreipėsi 13-metės mama. Esą per pamoką prieš jos dukrą smurtavo 70-metis pedagogas. Mergaitė pasakojo, kad mokytojas ją čiupo už kaklo ir ji net pargriuvo. Po incidento mokykloje septintokei prireikė medikų apžiūros. Įvykio aplinkYbes aiškinasi pareigūnai. Skandalas Šiaulių gimnazijoje.

Smurto protrūkis Šiaulių gimnazijoje: 14-metis sumušė mokytoją

Ketvirtadienį – smurto protrūkis Šiaulių Simono Daukanto inžinerijos gimnazijoje. Paauglys sumušė mokytoją, šis išgabentas į Respublikinę Šiaulių ligoninę. Incidentas įvyko apie 14 val. 15 min. Pirminiais duomenimis,14-metis per technologijų pamoką užpuolė ir sumušė mokytoją, tai naujienų portalui patvirtino Šiaulių policijos atstovė žiniasklaidai Gailutė Smagriūnienė. Pirminiais duomenimis, gimnazijos pirmokas įsiuto, kai 56 metų pedagogas paėmė jo mobiliojo ryšio telefoną.

Klaipėdoje – 16-metis kvaišalų prekeivis: policijai įkliuvo su narkotikais ir ginklais

Klaipėdos policija sulaikė narkotikus pardavinėjusį šešiolikmetį. Nepilnametis už kvaišalų platinimą jau buvo įkliuvęs pavasarį, tačiau tada jam tebuvo penkiolika, tad nuo griežtesnės bausmės išsisuko. Dabar paauglio laukia rimti nemalonumai. Aiškėja, kad nepilnametis dar ir ginkluotas – turėjo dujų balionėlį, peilį ir pistoletą. Klaipėdos policija sulaikė šešiolikmetį, kuris, kaip pareigūnai įtaria, platina narkotikus. Į teisėsaugininkų akiratį jis pateko dar šių metų pavasarį.

Baigtos tris dienas trukusios paauglio paieškos: policija skelbia suradusi vaiką

Atsirado nuo pirmadienio ieškotas Vilniaus rajone dingęs penkiolikmetis, ketvirtadienį pranešė policija. Vilniaus policijos atstovė Julija Samorokovskaja BNS sakė, jog paauglys rastas gyvas, daugiau informacijos apie situaciją neteikiama. Kaip skelbė policija, 2007 metais gimusio paauglio pasigesta po to, kai jis pirmadienį vakarop išėjo iš Vilniaus rajone, Slabados kaime, esančių dirbtuvių pasivaikščioti.

Marijampolėje narkotikais apsinuodijo paauglys

Marijampolėje narkotikais apsinuodijo paauglys, jis paguldytas į ligoninę. Kaip pranešė Policijos departamentas, ketvirtadienio naktį, apie 1.10 val., į Marijampolės ligoninę iš Marijampolės, Beržų gatvės buvo pristatytas 14-metis. Nepilnametis buvo apsinuodijęs narkotinėmis medžiagomis, jis į ligoninę paguldytas stebėjimui. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl narkotinių ar psichotropinių medžiagų platinimo nepilnamečiams.

Vilniuje 15-metis išsinuomotu automobiliu atsitrenkė į stulpą

Šeštadienį apie 22-ą valandą Vilniuje „Spark“ automobilis „Peugeot“ atsitrenkė į stulpą. Paaiškėjo, kad mamos vardu išsinuomotą elektromobilį vairavo 15-metis. Į prie Balsių mokyklos įvykusią avariją atvažiavo ne tik policija, bet ir medikai. Labai pasisekė, kad  niekas nenukentėjo. Pirminiais duomenimis, automobiliu važiavo du paaugliai. Avarija įvyko, kai 15-metis suko iš Patrimpo gatvės į Kryžiokų Sodų 12-ąją gatvę. Posūkyje elektromobilis gan smarkiai trinktelėjo į stulpą.

Prakalbo apie Tauragėje mokytojus užpuolusį moksleivį: viskas vyko žaibiškai

Tauragės profesinio rengimo centre – itin nemalonus incidentas su agresyviu paaugliu, kuris užpuolė mokinius ir mokytojus. Šią žinią naujienų portalui tv3.lt patvirtino Profesinio mokymo skyriaus vedėjas Darius Bredelis. Prireikė elektrošoko Kaip jis sakė, incidentas įvyko kūno kultūros pamokos metu, kai vienas mokinys, kuriam jau suėję 18 metų, atvykęs iš globos namų, agresyviai puolė mokinius ir mokytojus. Jo teigimu, užpuolimas buvo panaudojant fizinę jėgą.
2023-05-26

„Sunkus“ paauglys ar tik nesuprastas vaikas – kaip išvengti paauglystės stigmų?

Vaiko teisių gynėjai, kiti su vaikais dirbantys specialistai sutaria, kad kalbant apie paauglystės iššūkius, viską lemia požiūrio kampas: bet kokį su visuomenės normomis prasilenkiantį paauglio elgesį  priimsime kitaip, kai jį vertinsime tik kaip nesuprasto ar laiku pagalbos nesulaukusio vaiko poelgį, rašoma Vaiko teisių tarnybos pranešime spaudai.
2023-05-16

Paauglys, JAV pašovęs du mokyklos darbuotojus, rastas negyvas

Kolorado valstijos Denverio mieste trečiadienį kaimyninėje apygardoje rastas negyvas moksleivis, ieškotas dėl pašautų dviejų mokyklos darbuotojų, pranešė Jungtinių Valstijų žiniasklaida, remdamasi pareigūnais.
2023-03-23

Tarnybos Virginijai grasina atimti mokyklos nelankantį sūnų: moteris įsitikinusi – jai kerštaujama

Į „TV Pagalbą“ kreipėsi jauna mama, kuri tikina susidūrusi su didžiulėmis problemomis dėl savo paauglio sūnaus. Virginija maldauja padėti, nes jos sūnus nelanko mokyklos ir nežino, ką su juo daryti, kaip jam padėti. Esą dėl šios situacijos ji gali prarasti abu savo vaikus. Situacija domėjosi gelbėtoja Monika Ostrenkova. Praeityje iš moters kartą jau buvo paimti vaikai dėl panašių sunkumų, tačiau ji sugebėjo išspręsti problemas – pakeitė savo gyvenimą ir susigrąžino atžalas.
2023-03-11

16-metis įtariamas per vieną naktį pavogęs 4 automobilius Klaipėdos rajone ir Klaipėdoje

Klaipėdos rajono policija sulaikė keturių automobilių vagyste įtariamą 16-metį paauglį. Šeštadienį, prieš vidurnaktį, Klaipėdos rajono policijos komisariato pareigūnams buvo pranešta, kad Gargžduose, Alyvų gatvėje, iš kiemo buvo pavogtas automobilis „Renault Trafic“. Kaip pranešė uostamiesčio policija, vėliau transporto priemonė buvo rasta Gargžduose, Žemaitės gatvėje.

Vilniečiui Rokui Žilinskui smogė klastinga liga: garsi pavardė nuo bėdų neapsaugojo

Daug kam gali atrodyti, kad sergant hemofilija, visas gyvenimas yra tarsi vaikščiojimas plonu ledu, kuris bet kada gali įlūžti. Tačiau toli gražu taip nėra, nes sergant šia kraujo liga gyvenimą gyventi galima pilnu tempu. Tai puikiai įrodo 16-mečio vilniečio Roko Žilinsko pavyzdys, kuomet turėdamas šią kraujo ligą, paauglys ne tik aktyviai laiką leidžia sporto salėje, tačiau ir profesionaliai žaidžia krepšinį.
2023-03-05

Vokietijoje 81-erių vyras pašovė paauglį ir susižalojo pats

Vokietijos policija antradienį pranešė, jog šiauriniame Bramšės mieste 81-erių vyras pašovė paauglį, o po to susižalojo pats.  Policija nurodė, kad tas vyras, Italijos pilietis, ir 16-metis patyrė gyvybei pavojingų sužalojimų ir šiuo metu yra gydomi netoli įvykio vietos esančiose ligoninėse.  Osnabriuko miesto prokurorų teigimu, šaulys ir auka buvo pažįstami.  Šiuo metu policija atlieka tyrimą dėl vyro, kuris yra įtariamas pasikėsinimu nužudyti.
2023-02-28

Sudegus paaugliui gyventojai šokiruoti: štai, ką būtina daryti skubiai

Vilniaus rajone – sukrečianti tragedija. Ant elektros transformatorinės stogo pirmadienio vakarą sudegė nepilnametis. Aiškėja, ką paauglys galėjo veikti tokioje neįprastoje vietoje. Policija pranešė, kad nelaimė įvyko Melekonių kaime, degantis vaikinas buvo pastebėtas pirmadienį 18 val. 17 min. Anot policijos, į įvykio vietą atvyko visos tarnybos. Vėliau konstatuota jaunuolio mirtis. Gyventojai mano, kad mokyklos turėtų šviesti daugiau Ši žinia sukrėtė ir gyventojus.

Ant elektros laidų mirtinai sudegęs paauglys sukrėtė net medikus: įspėja visus

Pirmadienio vakarą nuskambėjo žinia apie tragiškai pasibaigusią nelaimę – ant elektros transformatorinės stogo sudegė nepilnametis. Manoma, kad jaunuolis ant jos užlipo norėdamas nusifotografuoti ir netyčia atsirėmė į laidus. Nelaimė įvyko Melekonių kaime, kur degantis vaikinas buvo pastebėtas 18 val. 17 min. Anot policijos, į įvykio vietą atvyko visos tarnybos. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.
2023-02-14

Košmaras Vilniaus rajone: ant elektros transformatorinės stogo sudegė paauglys

Vilniaus rajoną sukrėtė tragedija – ant elektros transformatorinės stogo sudegė nepilnametis. Nelaimė įvyko Melekonių kaime, degantis vaikinas buvo pastebėtas 17 val. 42 min. Anot policijos, į įvykio vietą atvyko visos tarnybos. „Energijos skirstymo operatoriui“ atjungus elektros energiją, rastas jaunuolis. „Medikai konstatavo mirtį“, – BNS sakė policijos atstovas spaudai Ramūnas Matonis. Jaunuolis buvo gimęs 2007 metais. Įvykio aplinkybes aiškinasi policija.

Naujausia žinia dėl Mykolo paieškų: kels dronus

Vilniuje savaitgalį dingusio 15-mečio Mykolo Davidonio paieška ketvirtadienį bus tęsiama dronais. „Elektrėnai ir Kaunas, prašome jūsų pagalbos, kas turite droną ir galimybę pasijungti į paiešką, planas ryt – judėti upės vaga nuo Elektrėnų pusės link Vilniaus“, – trečiadienio vakarą paskelbtą specialioje feisbuko grupėje „Mykolo paieška“. Norinčius prašoma susisiekti su Lietuvos Raudonojo Kryžiaus Reagavimo į ekstremalias situacijas vadove.

Vilniuje – didžiulė paauglio paieškos operacija: dirbo ir kinologai su narais

Vilniuje nuo ryto vyksta didžiulė paieškos operacija – ieškoma paauglio. Vaikinas prapuolė vakar, prieš pradingdamas jis susisiekė su draugais, sakė nesiorientuojantis, kur yra. Šiandien prie Žirmūnų tilto rasti vaikino drabužiai. Neries krantus šukuoja savanoriai, kinologai, ant kojų sukelti gelbėtojai. Po vidurdienio po Žirmūnų tiltu – žmonių sujudimas. Artimieji ir kiti žmonių nelaimei neabejingi savanoriai ieško vaikino.

Nelaimė Vilniuje: susižalojo paauglys

Vilniuje pro buto langą iškrito ir susižalojo paauglys. Kaip skelbia policija, sekmadienio vakarą, apie 23.21 val., į Vilniaus ligoninę iš  Mėnulio gatvės buvo pristatytas 14-metis. Berniukui buvo diagnozuoti daugybiniai kūno sužalojimai, jis paguldytas gydymui. Nepilnametis to pačios dienos vakarą, apie 21.25 val., iškrito pro buto langą. Surinkta medžiaga dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo.
Kriminalai 2022-12-05

Iš globos namų auklėtinio policija paėmė pneumatinį pistoletą

Klaipėdoje iš globos namų nepilnamečio auklėtinio policija paėmė pneumatinį pistoletą. Kaip pranešė Policijos departamentas, ketvirtadienį, apie 11.52 val. Naujojoje uosto gatvėje esančiuose globos namuose rastas ir paimtas neteisėtai 17-mečio laikomas pneumatinis pistoletas. Surinkta medžiaga dėl neteisėto disponavimo ginklu. Tą pačią dieną, apie 13.30 val.
Kriminalai 2022-11-25

Palestiniečiai grąžino Vakarų Krante nužudyto izraeliečių paauglio kūną jo šeimai

Izraelio kariuomenė pranešė, kad antradienį Džanine, okupuotame Vakarų Krante, nužudyto izraeliečio paauglio kūną palestiniečiai ketvirtadienio vakarą grąžino jo šeimai. 17 metų drūzų mažumos atstovas Tiranas Fero po nelaimingo atsitikimo buvo nugabentas į ligoninę Vakarų Kranto Džeanino mieste.
2022-11-24

Izraelio kariuomenė nušovė palestiniečių paauglį

Per susirėmimus su Izraelio kariuomene okupuotame Vakarų Krante penktadienį žuvo palestiniečių paauglys, pranešė palestiniečių Sveikatos apsaugos ministerija. 16-metis Amjadas Nashaatas Abu Alia mirė nuo labai sunkių krūtinės sužalojimų, padarytų kovinių kulkų, sakoma ministerijos pranešime. Paauglys buvo nušautas per susirėmimus prie al Mugajyro kaimo netoli Ramalos.
2022-07-29

Giminė šokiruota: 19-metis pasipiršo savo 76 metų mylimajai

19 metų Giuseppe D'Anna internete sukėlė tikrą apkalbų audrą po to, kai socialiniame tinkle „Tik Tok“ pasidalino vaizdo įrašu, kuriame jis pasiperša savo 76 metų merginai. Tokį meilės romaną kritikuojantys vartotojai sako, kad moteris yra „pakankamai sena, kad galėtų būti paauglio prosenelė“. Neseniai savo vyresnei merginai pasipiršęs paauglys internete sulaukė patyčių. Žmonės negaili kandžių žodžių kritikuodami poros amžiaus skirtumą.
2022-05-26

Šalčininkų rajone – smurtas prieš nepilnametį: ranką pakėlęs vyras – areštinėje

Policija į areštinę uždarė smurtu prieš paauglį sūnų įtariamą neblaivų Šalčininkų rajono gyventoją. Kaip pranešė policija, sekmadienio vakarą, apie 19 val. 20 min., bute 50-metis vyras smurtavo prieš savo 16-metį sūnų. Ligoninės medikams suteikus nukentėjusiajam pagalbą, jis gydomas ambulatoriškai. Neblaivus (2,14 prom.) įtariamasis uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo savo artimajam giminaičiui ar šeimos nariui.
Kriminalai 2022-05-16

Čikagos centre esančiame parke nušautas paauglys

Čikagos centre esančiame Tūkstantmečio parke mirtinai nušautas 16-metis berniukas. Pasak policijos pranešimo, paauglys buvo nušautas į krūtinę šeštadienį apie pusę aštuntos valandos vietos laiku, o jį nuvežus į ligoninę buvo konstatuota jo mirtis. Aukos tapatybė kol kas nenustatyta. Taip pat skelbiama, kad buvo sulaikyti mažiausiai du įtariamieji ir rasti mažiausiai du ginklai. Daugiau informacijos policija nepateikė.
2022-05-15

17-mečio vairuotame automobilyje policija aptiko marihuanos

Mažeikiuose sustabdę 17-mečio jaunuolio vairuojamą automobilį policininkai jame aptiko marihuanos. Kaip skelbia policija, trečiadienio vakarą, apie 22 val. 40 min., Sodų gatvėje buvo sustabdytas nepilnamečio vairuojamas automobilis „Mazda 6“. Automobilyje rasta ir paimta 19 vienetų folijos gniužulų. Įtariama, kad tai augalinės kilmės narkotinė medžiaga marihuana. Įtariamasis uždarytas į Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato areštinę.

Šūviai Vilniaus mokykloje – aiškėja daugiau detalių: gimnazija prabilo apie pagrindinius motyvus

Trečiadienį vienoje Vilniaus mokykloje pasigirdo šūviai. Pirminiais duomenimis, šešiolikmetis moksleivis paleido kulkų tiesiai į bendraamžius. Portalo tv3.lt žiniomis, veiksmas vyko Vilniaus Radvilų gimnazijoje. Buvo sužaloti du vaikai. „Nutiko labai nemalonus dalykas. <...> Galimai vienas mokinys iš pneumatinio pistoleto pataikė į kitus du mokinius. Vienam į ranką, kitam – į smilkinį.
Į viršų