• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Garsus humoristas Maksimas Galkinas surengė pasirodymą Jūrmaloje, kurioje šiuo metu ir gyvena kartu su Ala Pugačiova bei vaikais. Sekmadienį šį koncertą stebėjo ir atlikėja Aušrinė Gerikienė, kuri papasakojo apie garsius humoristo pasisakymus bei nutikusį incidentą.

8

Garsus humoristas Maksimas Galkinas surengė pasirodymą Jūrmaloje, kurioje šiuo metu ir gyvena kartu su Ala Pugačiova bei vaikais. Sekmadienį šį koncertą stebėjo ir atlikėja Aušrinė Gerikienė, kuri papasakojo apie garsius humoristo pasisakymus bei nutikusį incidentą.

REKLAMA

Naujienų portalui tv3.lt A. Gerikienė pasidalijo įspūdžiais bei atskleidė, koks humoristas pasirodė jos akimis.

Maksimo Galkino pasirodymas

Pasak pašnekovės, M. Galkinas nebijo viešai smerkti rusų: „Nuo pat pasirodymo pradžios buvo daug juokų ir parodijų apie rusus ir jų skleidžiamus gandus. Tiksliai neatpasakočiau, bet publika visą vakarą leipo juokais. Man asmeniškai Galkino parodijos patiko nuo pat pirmų jo pasirodymų. Esu jo talento gerbėja, todėl su draugais vykome pamatyti jo pasirodymo į Jūrmalą.“

Tiesa, M. Galkino koncertas neapsiejo ir be incidento, dėl kurio teko padaryti pertrauką. „Sėdėjome VIP zonoje, todėl negaliu pasakyti tiksliai, kas įvyko pasirodymo metu. Matėme, kad atvyko ir policija, ir greitoji pagalba. Sklido kalbos, kad kažkas susistumdė. Sėdėjome gana toli nuo to įvykio, todėl tiksliai nežinau, kas nutiko. Buvo sustabdytas pasirodymas ir paskelbta 15 minučių pertaukėlė. Po pertraukos programa buvo dar linksmesnė“, – šyptelėjo moteris.

REKLAMA
REKLAMA

Tęsdama pasakojimą apie M. Galkino pasirodymą, Aušrinė neslėpė susižavėjimo: „Galkino šou gyvai stebėjau pirmą kartą. Tikrai labai patiko pasirodymas, kuris truko ilgai. Prasidėjo 19 val., o baigėsi 22 val. Įspūdžiai puikūs. Galkinas pasirodė labai paprastas ir žavus. Stebiu jį daugelį metų socialiniuose tinkluose. Man pasirodė, kad jis labai šiltas, draugiškas ir geras tėvas savo vaikams. Žinoma, kad turi ir puikų humoro jausmą.“

REKLAMA

Maksimas Galkinas pasisako prieš karą Ukrainoje

Rugpjūčio 4-ąją Jūrmaloje įvyko pirmasis Latvijoje rusų humoristo Maksimo Galkino koncertas. Pačioje programos pradžioje jis prabilo latvių kalba ir pasijuokė iš rusų, kurie atėjo į salę ir „nesupranta, už ką sumokėjo pinigus“.

Tiesa, dėl tokio pajuokavimo jis sulaukė ir tautiečių gerbėjų kritikos. M. Galkinas pareiškė, kad latvių kalbos pradėjo mokytis dėl pernelyg įkyraus Rusijos dėmesio. Jis pasakė, kad salėje sėdintys latviai tikriausiai išsigando, kad jis juokauja latviškai, bet pasiūlė pagalvoti apie šalia sėdinčius rusus, kurie „išvis nesupranta, kas vyksta“.

REKLAMA
REKLAMA

„Todėl aš šiandien kalbėsiu ir juokausiu tik latviškai. Dabar aš pastebėjau, kad daugelis latvių išsigando, kad aš juokausiu tik latviškai. Tai jūs nepergyvenkit. Šalia rusai sėdi ir išvis nesupranta, kas vyksta. Už ką jie susimokėjo“, – pareiškė M. Galkinas šiu metu su žmona Ala Pugačiova ir savo vaikais gyvenantis Latvijoje.

Šis pajuokavimas sukėlė dalies jo gerbėjų pykčio reakcijas, rašoma „Mixnews“. Komentaruose po pasirodymo ištraukos įrašu rusakalbiai komentatoriai rašė, kad „Galkinas apsimelavo ir nuvylė savo publiką“.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

M. Galkino pasirodymą stebėjo tokios Rusijos ir Latvijos žvaigždės, kaip Raimondas Paulas, Laima Vaikulė ar Arturas Gasparianas.

Primename, kad pasmerkęs karą Ukrainoje M. Galkinas su šeima išvyko iš Rusijos. Pagyvenęs Izraelyje neseniai jis persikėlė į Latviją, kur kartu su Ala Pugačiova turi nekilnojamo turto.

Žiiniasklaidoje rašoma, kad šeima Latvijoje įsigijo nekilnojamojo turto. Kalbama apie 100 kvadratinių metrų gyvenamąjį plotą elitiniame gyvenamųjų namų komplekse.

REKLAMA

Visai neseniai rusų propagandistai žiniasklaidoje paskleidė informaciją, kad vieno pasirodymo metu komikas Maksimas Galkinas neva buvo sumuštas.

Rusijos žiniasklaida aktyviai pradėjo skleisti informaciją apie incidentą viename iš Maksimo Galkino pasirodymų. Neva dėl „pokštų apie tėvynę“ vienas iš žiūrovų metė į jį obuolį, o tai humoristui po akimi paliko mėlynę, rašo UNIAN.

Rusijos melagienų skleidėjai paskelbė Galkino vaizdo įrašo ekrano kopiją, kurioje jis tariamai turi mėlynę. Tikėtina, kad jie tai padarė su „Photoshop“, nes vaizdo įraše ant jo veido mėlynės nematyti.

REKLAMA

Pats atlikėjas nusprendė pakomentuoti šią informaciją „Instagram“ istorijose pasirodydamas be filtrų. Iš jų akivaizdžiai matosi, kad Maksimas po akimi neturi mėlynės.

„Kramtau obuolį. Vaikai ilgai ieškojo mano pamuštos akies naujienose, o dabar juokiasi“, – rašė Alos Pugačiovos vyras.

Jis taip pat paskelbė vartotojų komentarų ekrano kopijas, kuriose gerbėjus domino fiktyvaus incidento detalės:

„Kaip tavo akis, Maksimai?“, „Ar skanus obuolys?“ – rašė jie.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų