Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Jau beveik du mėnesius negatyvas ir kritika liejasi ant Maksimo Galkino, nes jis paliko gimtąją šalį po to, kai Rusija pradėjo plataus masto invaziją į Ukrainą. Maksimas Galkinas komentavo savo išvykimą į Izraelį po to, kuomet buvo apkaltintas ne tik savo šalies, bet ir visuomenės išdavyste.

Jau beveik du mėnesius negatyvas ir kritika liejasi ant Maksimo Galkino, nes jis paliko gimtąją šalį po to, kai Rusija pradėjo plataus masto invaziją į Ukrainą. Maksimas Galkinas komentavo savo išvykimą į Izraelį po to, kuomet buvo apkaltintas ne tik savo šalies, bet ir visuomenės išdavyste.

REKLAMA

45-erių Maksimas Galkinas neslepia, kad Izraelyje jaučiasi gerai: šalia – mylima žmona ir vaikai, o koncertai suplanuoti kelis mėnesius į priekį ir bilietai išparduoti. Tuo tarpu iš Rusijos nuolat skamba žodis „išdavikas“ ir skleidžiamas melas apie jį, skelbė starhit.ru.

M. Galkina atskleidė, kad prieš du mėnesius jo koncertai buvo atšaukti po to, kai jis pasisakė prieš karą Ukrainoje.

„Nekaltink manęs išdavyste, padaryk skirtumą tarp valdžios ir tėvynės. Paskelbus prieš karą vasario 24 d., jie be paaiškinimų atšaukė mano reklamas, paskui visus koncertus ir tai buvo ne žiūrovo protestas, kurį be galo myliu, o valdžios sprendimas. Atitinkamai nusprendžiau atvažiuoti į Izraelį pailsėti, seniai planavome. Taip pat rengsiu koncertus, nes man čia nedraudžiama. Myliu kiekvieną žiūrovą <..> Nesvarbu, koks miestas ar šalis“, – sakė Galkinas.

REKLAMA

Anot jo, vasario 24 dieną socialiniuose tinkluose paviešinus įrašą, jo veidui iš karto buvo uždrausta rodytis visose reklamose. Po to televizijos laidų vedėja neteko daugybės reklamos sutarčių, kurios turėjo būti pratęstos iki metų pabaigos. „Praradau reklamos pinigus“, – sakė jis.

„Jie tai padarė užkulisiuose, neduodami oficialių popierių, prasidėjo vietinių organizatorių gąsdinimas. Dėl to pasirodymus atidėjau arba atšaukiau. Bandžiau ką nors dėl to padaryti“, – tęsė pasakojimą jis.

REKLAMA
REKLAMA

Primename, kad visai neseniai rašėme apie M. Galkino pagalbą Ukrainai.

„Mieli draugai! Kadangi bilietai į jau paskelbtus koncertus, kaip ir anksčiau surengtus papildomus koncertus, yra išparduoti, kartu su turo organizatoriumi publikos pageidavimu skelbiame dar du papildomus koncertus, trečiąjį koncertą Tel Avive birželio 13 d. ir antrą papildomą koncertą Haifoje birželio 15 d. Dalį uždirbtų pinigų nusprendžiau pervesti ukrainiečių pabėgėliams. Mes kartu padarysime gerą darbą“, – instagrame rašė jis.

Primename, kad anksčiau rašėme apie M. Galkiną.

UNIAN skelbė, kad Rusijos komikas ir Alos Pugačiovos vyras M. Galkinas „buvo iškviestas į apklausą Izraelio policijoje“. Tyrėjai aiškinasi jo bičiulio mirties aplinkybes. Teigta, kad komikas prieš draugo mirtį su juo laiką leido paplūdimyje ir jis esą buvo paskutinis žmogus, matęs mirusįjį. Neva dėl to komikas apie tai buvo apklaustas.

Į melagingas publikacijas sureagavo pats M. Galkinas. Socialiniuose tinkluose vyras pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame kreipėsi į rusų žiniasklaidą.

REKLAMA
REKLAMA

„Draugai, turbūt nutuokiate, kad per visą savo, kaip aktoriaus, karjerą esu spaudoje skaitęs daug melo apie save ir prie to pripratau. Dabar negaliu to nepakomentuoti, nes užsakyto Rusijos spaudoje melo jau per daug. Antradienį gerbiama spauda, televizijos kanalai pranešė, kad mane čia, Izraelyje, įtaria žmogžudyste, buvo liudininkų, mane sulaikė. Suprantu, kad gavote įsakymą mane juodinti, sumaišyti su purvais ir parodyti, kaip man čia blogai.

Rašėte, kad net vaikštau pas kirpėjus ir jais skundžiuosi, kad vaikai nepriimti į mokyklą, kad Alai infarktas. Paimkite tą popieriaus lapą, patrinkite jį tarp rankų ir nusivalykite užpakalį. Man viskas gerai. Suprantu, kad jums neleidžia rašyti apie tai, kas iš tiesų svarbu. Jums belieka tik rašyti melą apie atlikėjus. Kodėl vis dar apie mane rašote? Juk taip jaudinotės, kad užimu kažkieno vietą, kad nelieka erdvės jauniems talentams.

Apie juos rašykite, apie patriotiškai nusiteikusius, ir atstokite nuo manęs. Jūs kaip akli arkliai vaikštote ratu ir dergiate sau po kojomis. Nusiraminkite, komjaunuoliai jūs, tfu“, – rėžė M. Galkinas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų