Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
5
Asociatyvi valytojos nuotrauka ir Ala Pugačiova su šeima (instagram.com ir SCANPIX nuotr. montažas)

Neseniai Ala Pugačiova su vyru Maksimu Galkinu ir vaikais išskrido į Izraelį. Dainininkė gerbėjus patikino, kad spontaniška kelionė – tik atostogos, o ne emigracija.

5

Neseniai Ala Pugačiova su vyru Maksimu Galkinu ir vaikais išskrido į Izraelį. Dainininkė gerbėjus patikino, kad spontaniška kelionė – tik atostogos, o ne emigracija.

REKLAMA

Buvusi namų tvarkytoja Liudmila Dorodnova prabilo apie A. Pugačiovos namus Rusijoje ir nerimą keliančią dainininkės išvaizdą, skelbė starhit.ru.

„Alos nėra, todėl namuose nėra kam palaikyti tvarką, niekas jos nekontroliuoja. Reikia prižiūrėti krūmus, rinkti sausus lapus“, – dalijosi buvusi namų tvarkytoja.

REKLAMA

Liudmila Dorodnova taip pat kalbėjo apie tai, kaip žvaigždė mėgo švęsti savo gimtadienį. 

Namų tvarkytojos teigimu, primadona dažnai Rusijoje minėdavo gimimo dieną. Negana to, dainininkė pati ruošė svečiams skanėstų. Tačiau šis gimtadienis Pugačiovai buvo kiek kitoks. 73-ąjį gimtadienį ji sutiko toli nuo namų – Izraelyje.

Liudmila Dorodnova prisipažino, kad su Ala ryšių nepalaiko. Paskutinį kartą moteris  matė prieš dvejus metus ir stebėjosi jos transformacijomis, o tai kelia ir nerimą.

REKLAMA
REKLAMA

 „Matote, dabar visi nori būti jauni, gražūs. Bet kalbant apie tokį plonumą... aš kažkaip nesijaučiu labai rami“, – atsiduso ji.

Užsienio žiniasklaidai Ala pasakojo, kad iš tiesų už savo puikią išvaizdą yra dėkinga genams – tai priežastis, kodėl ji atrodo šitaip pritrenkiančiai. Tiesa, ji neslepia, kad vis dėlto yra pasidariusi ir keletą smulkių patobulinimų – odos patempimų.

Odos patempimas jai buvo atliktas naudojant specialius organinius siūlus, vis dėlto galiausiai ji nusprendė atsisakyti net ir to, mat, anot dainininkės, tai buvo „tiesiog siaubinga“.

„Tai tik lengvos operacijos. Aš turiu gerą odą, o mano geri draugai – plastikos chirurgai – tokių dalykų nė nedaro. Atlikdami vietinę nejautrą jie gali pašalinti cistą, taip pat ir kosmetines operacijas“, – pasakojo A. Pugačiova.

Tiesa, prieš 30 metų ji buvo ryžusi ir kitai operacijai. Pasirodo, kad jai buvo pašalintas auglys iš krūties. Svarbu paminėti, kad auglys buvo gerybinis.

REKLAMA
REKLAMA

Vis dėlto nepaisant to, kad plastinėms operacijoms yra kol kas linkusi sakyti „ne“, dainininkė labai jomis domisi, todėl ateityje neatsisako galimybės jomis pasinaudoti.

Naujienų portalas tv3.lt primena,  2011 m. įvyko ilgai lauktos dainininkės vestuvės su Galkinu. Santuoka buvo sensacija: visa šalis svarstė, ar Primadonna ir 27 metų jaunesnis parodistas jaučia gilius jausmus, ar poros santykiai yra tik viešųjų ryšių triukas ir pasaka. Komikas atkirto, kad sėkmė jį pasiekė dar ilgai, kol nebuvo užmegztas ryšys su Alla Pugačiova, rašo „Star hit“.

Pora kartu sukūrė tikrą pasaką: jie apsigyveno gotikinio stiliaus dvare, primenančiame pilį, netoli Maskvos, atokiau nuo smalsių akių. Net ir patys aršiausi skeptikai pripažino: nepaisant reikšmingo amžiaus skirtumo, akivaizdu, kad menininkai sugebėjo sukurti stiprią šeimą. Tai patvirtino dvynių – Lizos ir Harry – gimimas 2013 m.

„Mūsų surogatinė motina nežinojo, kam ji pagimdė vaikus. Mes visi žinojome apie ją. Sumokėjime jai daugiau nei rinkos kainą, bet aš visada taip darau. Ji į šį procesą žiūrėjo labai atsakingai, jokių skundų nebuvo “, – dalijosi Galkinas.

REKLAMA
REKLAMA

Nuo pirmųjų gyvenimo dienų paparacai medžiojo šeimą dėl vaikų nuotraukų, todėl pora priėmė vienintelį teisingą sprendimą: norėdami sumažinti savo persekiojimą, socialiniuose tinkluose pradėjo skelbti vaikų nuotraukas. Liza ir Harry per naktį tapo „Instagram“ žvaigždėmis.

Dvynių atsiradimas sutuoktinius dar labiau suartino: abu stengėsi susitarti dėl darbo grafikų, kad praleistų daugiau laiko su įpėdiniais. Kai Pugačiova baigė sceninę karjerą, ji buvo be galo laiminga, kad jos vyras tapo pagrindiniu šeimos maitintoju, ir ji galėjo pasinerti į motinos vaidmenį.

„Jaučiuosi atsakingas už savo šeimą ir vaikus. Net dviguba atsakomybė dėl mūsų amžiaus skirtumo. Alla dažnai sako: „Noriu turėti laiko juos kažko išmokyti“. Alla yra nepaprasta mama, pati geriausia iš visų“, – žavėjosi komikas.

Ačių Gal kinui kad viešai pasakė karui ne
Tv3 pliotku šutve
Ko jus sukat galvas, ką ji daro, ar darys, ar jau prisidarius, jų asmeninis gyvenimas,kaip ji nori taip atrodyti,taip atrodo, o jūsų pavydas siaubingas
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų