Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
5
Ala Pugačiova (tv3.lt fotomontažas)

Užsienio žiniasklaidoje pasirodo vis daugiau pranešimų apie Alos Pugačiovos ir jos šeimos išvykimą iš Rusijos. Buvo manoma, kad šie nusprendė palikti Rusiją dėl jos invazijos į Ukrainą. 

5

Užsienio žiniasklaidoje pasirodo vis daugiau pranešimų apie Alos Pugačiovos ir jos šeimos išvykimą iš Rusijos. Buvo manoma, kad šie nusprendė palikti Rusiją dėl jos invazijos į Ukrainą. 

REKLAMA

Vasario pabaigoje Ala Pugačiova ir Maksimas Galkinas su vaikais paliko Rusiją ir apsigyveno nuomojamoje viloje Izraelyje.

Dabar užsienio žiniasklaida paviešino, kur Izraelyje gyvena Maksimas Galkinas ir Ala Pugačiova su vaikais.

Remiantis nepatvirtinta informacija iš šaltinių, šeima gyvena Kesarijoje, kur gyvena garsūs Izraelio teisininkai ir televizijos žvaigždės. Žiniasklaida praneša, kad ten pora su vaikais apsigyveno 650 kvadratinių metrų dvare su vaizdu į Viduržemio jūrą.

REKLAMA

Tiesa, visai neseniai socialiniuose tinkluose pasirodė ir šeimos fotografija iš atostogų. Daugelis gerbėjų sunerimo dėl Alos Pugačiovos sveikatos.

72 metų Pugačiovos nuotrauka privertė gerbėjus susimąstyti, kokių sveikatos problemų gali turėti jų dievaitė. Žinoma, kad prieš penkerius metus menininkė išvyko gydytis diabeto į užsienį. Tada daugelis pastebėjo, kad žvaigždė pastebimai numetė svorio. Kaip paaiškėjo, papildomus 20 kg, be dietologo paslaugų, „padėjo“ atsikratyti ir vaistai, skelbė 24happenings.com.

REKLAMA
REKLAMA

Remiantis kitais žiniasklaidos pranešimais, Pugačiova dėl širdies ir kraujagyslių ligų galėjo kreiptis į Izraelio kliniką. Dar 2010-aisiais atlikėją gydė chirurgas Leo Bokeria, kuris žvaigždei atliko širdies operaciją, tačiau po dvejų metų teko pakartoti dėl kvėpavimo pasunkėjimo.

Rusijoje žmonės pasiskirstė į 2 barikados puses. Vieni palaikė jų sprendimą palikti Rusiją, o kiti išvadino šalies išdavikais.

Netrukus A. Pugačiovos kaimynas prabilo apie išvykimą.

„Ji būtų išvykusi į Kamčiatką, bet kas iš to? Ką pagalvotų maskviečiai? Tai jai atsirūgtu. Apie tai diskutuojama internete? Na ir tegul žmonės diskutuoja. Kiekvienas turi teisę reikšti savo nuomonę. Vienas nekenčia, kitas giria“, – kalbėjo 53-ejų A.Pugačiovos kaimynas.

„Man gaila žmonių, kurie apie tai diskutuoja. Tai beprotiška. Kažkoks didelis beprotnamis. Aš nereaguoju į tai, ką jie rašo socialiniuose tinkluose. Nenoriu būti šio beprotnamio dalimi“, – pridūrė jis.

REKLAMA
REKLAMA

Primename, kad kiek anksčiau rašėme apie A. Pugačiovos ir jos šeimos išvykimą iš Rusijos.

Verka Serduchka užsienio žiniasklaidai pasakojo, jog kalbėjosi su M. Galkinu ir A. Pugačiova apie šį jų išvykimą, kuris sulaukė didelio dėmesio, skelbė starhit.ru.

Anot Verkos Serduchkos, pora atsidūrė labai keblioje situacijoje. „Nes jie bijo, jie planavosi savo atostogas. Aš kalbėjau su Maksimu, jis planavo savo išvykimą, juolab atsisakė visų reklamos sutarčių. Jis su šeima išvyko į Izraelį, kol kas svarbių darbų ir reikalų nėra. Tačiau kiti pabėgo, daugiausia dėl baimės. Ypač, jei kalbame apie artistus – ši publika gana gudri, jie nori šokti tiek su viena, tiek su kita puse“, – apie pokalbį sakė vyras.

Primename, kad kiek anksčiau rašėme apie šeimos išvykimą iš Rusijos.

Buvo daug žmonių, kurie džiaugėsi atlikėjos išvykimu. Pavyzdžiui, arkivyskupas Andrejus su pašaipa kalbėjo apie primadonos kelionę. „Ar pastebėjote, kaip oras nuskaidrėjo? Pugačiova paliko Rusiją amžiams. Dieve, kaip aš to laukiau!“ – sakė dvasininkas.

REKLAMA
REKLAMA

Netrukus į tokias arkivyskupo kalbas sureagavo ir pati Ala. Ji pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame paneigė kalbas apie pabėgimą iš Rusijos: „Anksti džiaugiesi, Andriuša. Mokyklos atostogos, kelionės ir išeiginės – nesiskaito kaip emigracija.“

Vaizdo įraše moteris šypteli ir pažada ateiti pas arkivyskupą į cerkvę ir jam „padėti“. Galiausiai vaizdo įrašą vainikuoja išvadindama jį šventvagiu.

Moteris šypteli ir pažada ateiti pas arkivyskupą į cerkvę ir jam „padėti“. Galiausiai vaizdo įrašą vainikuoja išvadindama jį šventvagiu. 

Primename, kad Maksimas Galkinas atvirai pasisakė esantis prieš tokius veiksmus ir nepateisinantis tokių valdžios sprendimų.

 Savo poziciją vyras išreiškė socialiniame tinkle.

„Nuo pat ankstyvo ryto palaikome ryšį su artimaisiais ir draugais iš Ukrainos! Negaliu apsakyti žodžiais, kaip jaučiuosi! Kaip tai įmanoma! Karas negali būti pateisinamas! Jokio karo“, – pirmąją karo dieną instagrame rašė M. Galkinas.

REKLAMA
REKLAMA

Toks M.Galkino pasisakymas nepraslydo pro akis valdantiesiems, jie sukūrė propagandinį vaizdo įrašą, kuriame žmonės stovi prie kasų ir prašo grąžinti pinigus mokėtus į jo koncertą. Esą, jis šalies išdavikas.

Šeštadienį šaltiniai pranešė, kad Ala Pugačiova ir M.Galkinas su vaikais pastebėti Maskvos oro uoste, jie paliko šalį. Manoma, kad šeima apsistos Jūrmaloje.

Žurnalistė Božena Rynska patvirtino šią žinią: „Ala Pugačiova iš Rusijos išvyko vasario 28 d. per Vnukovo-3. Tai pranešė gyventojas, kuris tą pačią dieną išskrido į Angliją.“

Primename, kad išplatintame vaizdo įraše, kuriuo pasidalijo ir pats M.Galkinas pranešama, kad kovo 14-ąją turėjęs vykti koncertas yra atšaukiamas, taip nusprendė renginio organizatoriai.

Po pasidalytu įrašu žmonės ėmė rašyti palaikančias žinutes ir girti už drąsą.

„Ačiū jums už tai, ramybės mums visiems“, – rašė moteris.

„Jūs tikras žmogus, laikykitės!“, – linkėjo kitas komentatorius.

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų