Madonnos sūnaus melodrama: įvaikinta atžala ilgisi vyresniojo brolio

Užsienio žiniasklaida praneša, jog Madonnos (57) įvaikintas sūnus Davidas (10) labai ilgisi savo vyresnėlio brolio Rocco (15).

33

Pop karalienė su savo eks vyru Guy Ritchie (47) šiuo metu kovoja dėl Rocco globos, kuris nori likti su tėvu Londone. Dėl to David kenčia. Tai išdavė šaltinis iš dainininkės aplinkos. „Mirror“ jis sakė: „Ginčas yra labai sunku visai šeimai, bet ypač David. Jis Rocco laikė savo didžiuoju broliu. Bet jis jį šiuo metu mato labai retai ir kuo ilgiau tai trunka, tuo labiau David išgyvena dėl to“.

Madonna turi du biologinius vaikus ir du įvaikintus. Kol kas Rocco gyvena su tėvu – režisieriumi G. Ritchie.

Ginčas dėl penkiolikmečio prasidėjo daugiau nei prieš metus, tačiau visą laiką Madonna nenorėjo pripažinti, kad sūnus nenori su ja gyventi ir būti. Kelis kartus pabėgęs, pagalbos pas savo tėtį prašęs vaikas teigė, jog mama negeba tinkamai prižiūrėti vaikų.

Dar nėra aišku, ar Madonna visiškai negalės matyti paauglio, tačiau kol kas jis nori laiką leisti kartu su tėčiu Anglijoje. Artimas šaltinis taip pat atskleidė, kad keturis vaikus auginanti Madonna jaučiasi palūžusi, tad gali atšaukti koncertus. Ji baiminasi, kad tokios šeimos problemos gali pakenkti kitoms atžaloms.

(33 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Atlikėja Madonna prarado sūnų – skausmą išreiškė koncerto metu


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų