REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Pavasarį, kai visoje Lietuvoje buvo įvesti ribojimai, M.A.M.A. organizatoriai jų nepabūgo ir surengė kasmetinius apdovanojimus, tiesa, jie visiškai skyrėsi nuo senesnių.

Pavasarį, kai visoje Lietuvoje buvo įvesti ribojimai, M.A.M.A. organizatoriai jų nepabūgo ir surengė kasmetinius apdovanojimus, tiesa, jie visiškai skyrėsi nuo senesnių.

REKLAMA

Nors buvo laikomasi karantino reikalavimų, daugelis apdovanojimuose dalyvavusių žvaigždžių liko nubaustos, o tarp jų prieš pat šventes administracinės baudos sulaukė ir grupės „69 danguje“ narė Goda Alijeva.

Tą kartą administracinės teisenos metu nustatyta, jog organizatorius transliacijos metu neužtikrino, kad dalyviai laikytųsi saugaus atstumo, dėvėtų veido kaukes ir sistemingai nesibūriuotų ne filmavimo metu.

Kauno apskr. VPK buvo pradėta 51 administracinio nusižengimo teisena pavieniams asmenims. 20 iš jų jau išsiųsti administracinio nusižengimo protokolai su nurodymu susimokėti baudą.

REKLAMA
REKLAMA

Tačiau M.A.M.A. organizatoriai apskundė šį sprendimą ir gruodžio 17-ąją laimėjo apeliacinį teismą. 

Pasak apdovanojimų organizatoriaus, jis ir atlikėja Goda Alijeva buvo išteisinti ir jiems nebuvo paskirta jokia bauda.

REKLAMA

Primename, kad pavasarį po apdovanojimų, socialiniame tinkle G.Alijeva pasidalijo žiniomis – ji sulaukė baudos dėl karantino nepaisymo per M.A.M.A apdovanojimus. Kaip parodė dainininkė, iš jos dėl to buvo prašoma 250 eurų.

Organizatoriai žadėjo pagalbą dalyviams

Reaguodami į policijos pranešimą, tą kartą renginio organizatoriai pranešė tęsiantys bendradarbiavimą ir pažadėjo pagalbą renginio dalyviams.

„Visi M.A.M.A. ir „Raudonojo kilimo“ audiovizualinių kūrinių kūrime dalyvavę asmenys tikrai neliks be mūsų pagalbos. Susidariusią situaciją padėsime išspręsti kartu su mūsų advokatu bei palaikysime tol, kol reikės patiems dalyviams. Šią ceremoniją, prisitaikydami prie karantino sąlygų ir iššūkių surengėme tam, kad šalies atlikėjai būtų palaikomi itin sudėtingu laikotarpiu, o per praėjusius metus nuveikti darbai būtų įvertinti ir pristatyti plačiai visuomenei“, – buvo teigiama organizatorių pranešime.

REKLAMA
REKLAMA

„Bendradarbiaudami su policijos pareigūnais, suteikdami reikalingą informaciją ir medžiagą, galime daryti prielaidą, kad pareigūnai tarpusavyje nebendradarbiauja ir nepasidalija reikšminga medžiaga, kuri padėtų tyrimui bei nebūtų daromas nereikalingas spaudimas šalies kūrėjams“, – teigia jie.

Organizatoriai dar kartą pabrėžė, kad filmavimų metu laikytasi saugumo priemonių ir rekomendacijų.

Administracinė teisena buvo pradėta dėl visuomenės sveikatos teisės aktų pažeidimo, kai dėl to kilo pavojus išplisti pavojingoms ar ypač pavojingoms užkrečiamosioms ligoms karantino metu, esant ekstremaliajai situacijai.

Organizatoriai teigė, kad filmavime nebuvo nė vieno pašalinio žmogaus, visi dalyviai prieš apdovanojimus buvo testuojami dėl COVID-19, o personalas dėvėjo apsaugines veido kaukes.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų