Lyg iš pasakos: ukrainietės plaukai gerbėjus palieka be žado

Susipažinkite su „realaus gyvenimo Rapunzele“ Alena Kravchenko. Žvaigždė atrodo taip pat, kaip pagrindinė „Disney“ filmuko veikėja ir turi įspūdingus dviejų metrų ilgio plaukus.

Alena Kravchenko iš Odesos (Ukraina) praėjusią savaitę išlaisvino savo vidinę princesę ir turėjo „Disney“ tipo fotosesija netoli pilies.

Stebuklingai fotosesijai ji dėvėjo violetinę suknelę, tokią, kokia buvo minėtame filmuke.

35 metų moteris taip pat supynė savo dviejų metrų ilgio plaukus į kasą, kurią papuošė spalvingomis gėlėmis.

Alena sakė: „Aš myliu Rapunzelę. Kiekviena jauna mergina turi svajonę ir aš ne išimtis. Svajoju vaidinti ją filme, nes mano plaukų ilgis ir spalva yra labai artimi šio personažo įvaizdžiui.

Nors tai tik svajonė, vienas iš Ukrainos fotografų pasiūlė perteikti animacinio filmo siužetą gražiose ir spalvingose ​​nuotraukose“.

Pasiruošimas fotosesijai tęsėsi keletą mėnesių, kad surastų tinkamas vietas, pasisiūtų aprangą ir įsigytų reikiamų reikmenų.

„Kad įvaizdis būtų kuo panašesnis į princesės, norėjau viską apgalvoti iki mažiausių detalių. Fotosesija vyko mano gimtajame mieste, o visos vietos buvo parinktos labai puikiai.

Pasamdžiau fotografą iš kito miesto, kad jis padarytų pasakiškas nuotraukas, kurias dabar esu pasirengusi parodyti pasauliui“, – „Mirror“ pasakojo ji.

Gerbėjai negailėjo moteriai komentarų, o tai nieko nestebina, nes žvaigždę dažnai užlieja gerbėjų vyrų dėmesys.

Stabdo ir gatvėje

Aleną, kuri nuo penkerių metų augino savo kasas, dažnai gatvėje sustabdo žmonės.

Ji sakė: „Man patinka išsiskirti iš minios, man patinka būti lyginamai su princese, nes tai daro mane unikalia.

REKLAMA

Vyrai myli natūralias blondines ir su tokio ilgio plaukais aš visada esu jų dėmesio centre tiek tarp savo miesto vietinių gyventojų, tiek socialiniuose tinkluose. Daugelis miesto žmonių mane pažįsta ir kaskart pamatę žavisi mano plaukų ilgiu ir reta auksine plaukų spalva“.

„Praeiviai manęs klausia, ar jie gali nufotografuoti, klausia, ar mano plaukai tikri, prašo juos paliesti ir dažnai netiki savo akimis, pamatę mane. Reakcija yra tik teigiama ir žmonės yra sukrėsti gerąja prasme“, – šypsodamasi sako ji.

Taigi, kaip Alenai pavyksta išsaugoti savo gražius plaukus.

„Plaunu plaukus kartą per savaitę, pats plovimo procesas trunka apie trisdešimt minučių, tačiau prieš tai darau stiprinamąją kaukę, su kuria vaikštau apie valandą.

Niekada nedžiovinu plaukų džiovintuvu, nešukuoju šlapių, labai švelniai nusausinu rankšluosčiu. Mano plaukai yra daugelio metų darbo rezultatas, o ne tik kelių mėnesių rezultatas“, – sakė ji.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų