Didžiausių lūpų savininkė šokiruoja ir toliau: ant operacinio stalo gulsis dar kartą

23-ejų Andrėja Ivanova iš Bulgarijos, teigia turinti didžiausias lūpas pasaulyje – ir dabar ji nori pasidaryti dar daugiau krūtų ir lūpų procedūrų, nepaisant šeimos nepritarimo.

21

Priklausomybė nuo lūpų didinimo, kurią teigia turinti didžiausių lūpų pasaulyje savininkė, pareiškė planuojanti dar daugiau operacijų.

Andrėja Ivanova rizikuoja užsitraukti savo šeimos rūstybę svajodama apie dar daugiau operacijų.

(21 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Andrėja Ivanova

23-ejų metų mergina iš Bulgarijos hialurono rūgšties užpildą pirmą kartą išbandė 2018 m., o dabar ją leidžiasi kiekvieną mėnesį.

„Aš labai mėgstu dideles lūpas ir labai norėjau pamatyti, kaip su tokiomis atrodyčiau aš. Man taip patinka daug labiau nei anksčiau. Šiuo metu lūpose padarytos 25 hialurono rūgšties injekcijos, neskaičiavau, kiek iš viso išleidau pinigų, bet hialurono rūgšties injekcija čia, Bulgarijoje, kainuoja 400 levų (apie 200 eurų už 1 injekciją)“, – „Daily Star“ pasakojo Andrėja.

Tai reiškia, kad iki šiol Andrėja lūpas didinančioms injekcijoms išleido apie 5000 eurų. Andrėja taip pat nesustojo ties lūpomis.

„Aš visada norėjau būti kitokia, išsiskirti iš minios ir būti ekscentriškesnė. Be didžiulių lūpų, aš taip pat turiu silikoninę krūtinė. Taip pat naudoju daugiau makiažo, man patinka sunkus tamsus ir spalvingas makiažas, dirbtiniai plaukai ir didelės blakstienos. Man patinka ekscentriškas ir ekstravagantiškas žvilgsnis“, – sakė ji.

Planuoja daugiau plastinių operacijų

Tačiau dabartinės krūtinės jai nepakanka.

„Aš planuoju atlikti naują krūtų didinimo operaciją – noriu dvigubai didesnių implantų nei tų, kuriuos turiu šiuo metu. Tikrai didinsiu lūpas, taip pat darysiu naujas veido procedūras, smakro bei skruostų formavimą. Žmonių nuomonė manęs niekaip neveikia“, – teigia ji.

Andrėja nuolat turi įsitikinti, kad jos lūpos gauna pakankamai drėgmės.

„Gydytojas mane perspėjo, jei skauda lūpas ar kyla problemų nedelsiant jam paskambinti, nes yra dehidracijos pavojus, todėl jis man rekomendavo lūpas patepti drėkinamaisiais balzamais, kad neatsitiktų nieko mirtino. Bet aš tikrai toliau didinsiu lūpas“, – tvirtina ji.


Rašyti komentarą...
S
Sokas
2021-07-17 11:32:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gaila , kad nieks smegenu negali padidint
Atsakyti
0

Z
Z
2021-07-17 11:30:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gaila, psichiškai nesveika.
Atsakyti
0

A
Asta
2021-07-17 17:19:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Atrodo, lyg į lūpas išsisuko vėžys
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų