Karina parodė, kas slypi už tobulų „Instagram“ nuotraukų: „Nepatika? Man nerūpi“

Influencerė Karina Irby sukėlė bangas „Instagram“ tinkle, pasidalindama savo įspūdingais kadrais su maudymosi kostiumėliu.

13

Karina Irby, kuri „Instagram“ tinkle gali pasigirti 1,2 milijono stebėtojų. Interneto žvaigždė nori parodyti, kokios iš tikrųjų yra žmogaus formos, „Photoshop“ ir pozuotų nuotraukų pasaulyje, rašoma „The Sun“.

Bikinių dizainerė iš Australijos, naujausi įrašai ypač patiko jos gerbėjams, kurie skubėjo komentuoti.

31-erių moteris atrodė visiškai nerūpestingai. Kūno pozityvumą skleidžianti žvaigždė, pasidalijo motyvacine kalba su savo pasekėjais, kodėl ir jie turėtų mylėti savo kūną.

(13 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Karina parodė, kas slypi už „Instagram“

Ji rašė: „NEPATINKA? MAN NERŪPI. Ar galime normalizuotis buvimą normaliais? Prašau. Prieš 6 mėnesius būčiau buvusi per daug nervinga, kad paskelbčiau atpalaiduotą pilvo nuotrauką.

Bet viso jūsų palaikymo dėka aš jaučiuosi taip patogiai ir galėdamas skelbti tokį turinį! AČIŪ ŠEIMAI“.

Kreipdamasi į internetinius trolius, Karina perspėjo, kad jie negali jos sugniuždyti.

„O dėl visų baisių komentarų, kuriuos vis dar gaunu. Sėkmės bandant įveikti šį barjerą. Atminkite, kad mes visiškai kontroliuojame, kaip atrodo„ Instagram “. Kartkartėmis skelbdami smagias atviras nuotraukas, galite ne tik padėti kitiems žmonėms, bet tai leis jums jaustis kitaip... Būkite tas žmogus, kurį norite pamatyti socialinėje erdvėje“, – pridūrė Karina.


Rašyti komentarą...
V
Vitalija
2021-07-17 15:55:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nėra i ką źiūrėti.
Atsakyti
0

T
Tai
2021-07-18 10:36:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ji ir norėjo parodyti, kad ne visos instagram nuotraukos yra realybė. Panos paima tinkamą kampą, tinkamai užsimauna rūbą ir va jau princesės, vyrams akis pavarvint. O tikrovėje nėra jos tokios gražios ir lieknos. Tiesiog, taip pašiepiami grožio standartai, kurie diegiami vos ne nuo mažų dienų, kad visos turi būti lygios ir lieknos...
Atsakyti
0

P
P.S.
2021-07-18 10:39:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jeigu mergina ne liekna, tai nereiškia, kad negraži. Tik patikslinu, kad iš komentaro nesusidarytumėt klaidingos nuomonės.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų