Sausio vidury LNK televizija atidaro barą „Pas Violą“, kurio šeimininkė bus žinoma humoristė Violeta Mičiulienė. Jai talkins talentingų aktorių komanda – Marius Jampolskis, Ramūnas Šimukauskas ir Saulius Siparis.

Norėdami suprasti, kodėl visuotinės krizės metu atidaromas naujas baras, turime pažvelgti giliai gerbiamos ponios Violos (akt. Violeta Mičiulienė) širdin. Ekonominei logikai prieštaraujantį sprendimą antros jaunystės dama priėmė vedina tyro jausmo Alfonsui (akt. Ramūnas Šimukauskas),  įkalinimo įstaigoje sėkmingai persiauklėjusiam vyrukui pačiame jėgų žydėjime. Ir štai - Alfukas laisvėje, o dovana mylimajam – barelis. Mariukas (Marius Jampolskis)  barelyje dirba renginių organizatoriumi. Iki atidarymo likus pusvalandžiui, į restoranėlį ateina inspektorius Sauliukas (akt. Saulius Siparis) – papildomam patikrinimui. Jam taip į širdį krenta Viola, kad nuo to karto į barą tikrinimui jis užsuks kas vakarą...

Baras „Pas Violą“ kiekvieną savaitę sulauks žymių svečių, Lietuvos žvaigždžių, kurios į barą ateis atsipalaiduoti, pakalbėti, padainuoti.

„Naujojo šou receptas - lygiomis dalimis meilė, aktualijos ir muzika su aštriu humoro padažu“, - žada „Baro „Pas Violą“ prodiuserė Jurga Pukenytė.

Naujas humoro ir muzikos šou „Baras „Pas Violą“ – trečiadieniais 20.30 val. nuo sausio 13-osios per LNK.


Rašyti komentarą...
A
ALGIRDAS
2010-01-06 07:47:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nemanau ,kad tai bus vykęs projektas.Jau vien tik mičiulienės buvimas ten viska sugadins.Jai vieta šalia tu runkelių su kuriais visada dirbo,o ne prie aktorių.Jinai sukurta kaimiečius linksminti,labai jau prasta.
Atsakyti
0

n
nesamone
2010-01-06 12:29:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sita isplerusi, klaiki, nuolat klykianti boba palaidotu bet koki, net ir gera projekta... Taip kad gaila Ramuno
Atsakyti
0

M
Mili
2010-01-06 14:30:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vienintelė gera laida per LNK - dviračio žinios ir paprastos žinios, daugiau nėra ką ten žiūrėt...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų