violeta mičiulienė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „violeta mičiulienė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „violeta mičiulienė“.

Violeta Mičiulienė apie pasimatymus ir savo vieną savybę – daugelis nustemba

Aktorė, tinklaraštininkė, režisierė Violeta Trečiokaitė-Mičiulienė neieško žodžio kišenėje, o jos plačios šypsenos ir skardaus juoko nesupainiosi su jokia kita scenos žvaigžde. Moters įrašai socialiniuose tinkluose renka dešimtis tūkstančių patiktukų, tačiau dėl to ji netapo influencere ar produktų reklamuotoja.
2024-03-14

Violeta Mičiulienė prakalbo apie svarbų gyvenimo pokytį: artimiems buvo šokas, kai tai pareiškiau

Moters dienos proga „Pasikalbėkim“ studijoje – ypatinga moteris, kuriai abejingų nėra ir Lietuvoje, ir už jos ribų. Aktorė, tinklaraštininkė, režisierė Violeta Trečiokaitė-Mičiulienė neieško žodžio kišenėje, o jos plačios šypsenos ir skardaus juoko nesupainiosi su jokia kita scenos žvaigžde.
2024-03-10

Mičiulienė prisiminė paskutinę Teišerskytės žinutę: pasakiau, kad šiuos žodžius galiu grąžinti jai atgal

Penktadienį Kaune prasidėjo atsisveikinimas su lapkričio 27-ąją mirusia poete, visuomenės veikėja, buvusia Seimo nare Dalia Teišerskyte. Į Kaune esančius laidojimo namus „Rekviem“ tarti paskutinį „sudie“ atvyko ir velionės bičiulė, humoristė Violeta Mičiulienė.  Atsisveikinti su D. Teišerskyte atvykusi V. Mičiulienė naujienų portalui tv3.lt sakė, kad jųdviejų draugystė turėjo labai ilgą laiko tarpą.  „Tai buvo žmogus, šalia kurios visada jausdavausi, kad man reikia pasitempti.
2023-12-01

Bičiuliai ir bendražygiai atvyko į Dalios Teišerskytės šermenis: balta urna – gubojų žieduose

Penktadienį, gruodžio 1 d., Kaune atsisveikinama su mirusia poete, ilgamete parlamentare Dalia Teišerskyte. Kauno laidojimo namų „Rekviem“ salėje – balta urna gubojų žieduose. Šarvojimo salėje skamba dainos, kurioms eiles parašė D. Teišerskytė. Ištarti paskutinį „sudie“ į laidojimo namus renkasi velionės artimieji, bičiuliai. Keli iš jų su naujienų portalu tv3.lt pasidalijo prisiminimais apie D. Teišerskytę.

Violetą Mičiulienę pribloškė „Žemaitukai“: „Kaip man taip gali parašyti?“

Šiandien grupės „Žemaitukai“ nariai Linas Vaitkevičius ir Ovidijus Petrauskas mėgaujasi didžiuliu populiarumu – duetas ne tik yra vienas geidžiamiausių lietuvių šventėse, bet jų kūriniai tokio pat populiarumo sulaukia ir internete. Ką jau kalbėti apie hitus, kurie čia perklausomi milijonus kartų.
2023-10-24

Violeta Mičiulienė prabilo apie gyvenimo pokyčius: „Dabar elgiuosi taip, kaip noriu“

Violeta Mičiulienė – Lietuvos teatro aktorė, režisierė, humoristė ir tinklaraštininkė, daugelį žavinti ne tik savo neblėstančia energija ir humoro jausmu, bet ir kitonišku požiūriu į gyvenimą. O šio šeštadienio TV3 laidoje „Virtuvės istorijos“ žinoma moteris ne tik pasidalins gražiausiais vaikystės prisiminimais, bet ir priežastimi, kodėl ir dabar kiekviena diena jai yra kupina džiaugsmo.
2023-10-20

Violeta Mičiulienė apie neeilinį įvykį: „Kodėl niekas manimi netiki?“

Humoristė Violeta Mičiulienė visuomet spinduliuoja gera nuotaika ir tokia pat užkrečia visus, esančius aplink. TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ aktorė papasakojo neįprastą istoriją – ji teigė gimusi labai neįprastoje vietoje.  Humoristė laidos vedėjams prasitarė, kad gimė traktoriuje. „Gimiau durpyne, vežė su traktoriumi ir nespėjo...“, – pradėjo pasakojimą humoristė. Toks teiginys labai nustebino Mindaugą Stasiulį, kuris nejuokais sutriko.
2023-05-03

„Žemaitukai“ prabilo apie Violetą Mičiulienę: prisiminė laikus, kai humoristę matydavo dažniau nei žmonas

Humoristė Violeta Mičiulienė visuomet spinduliuoja gera nuotaika ir tokia pat užkrečia visus, esančius aplink – tuo šį trečiadienį įsitikins ir visi TV3 laidos „Gero vakaro šou“ žiūrovai. Apie žinomą moterį laidoje prabils ir kitos garsenybės – savo mintimis apie tai, kokią žymę Violeta paliko jų gyvenime, prabils tiek populiarios grupės „Žemaitukai“ nariai, tiek ir dainininkė Liveta Kazlauskienė. V. Mičiulienė trečiadienio vakarą laidoje pasirodys ne tuščiomis.
2023-05-03

Violeta Mičiulienė – apie legendinę Stefą, vaikystę ir mirusius tėvus

Tarpušvenčiu, gruodžio 29 dieną, į Biržus atvyko humoro grupė „Ambrozija“ su draugais. Naujametiniam koncertui artėjant, susisiekėme su viena iš atlikėjų – Violeta Trečiokaite-Mičiuliene, daugeliui puikiai žinoma kaip „Stefa“, kurios tėtis yra vietinis – iš Papilio. Su ja šnektelėjusi, maloniai nustebau... Tai – itin jautri moteris. Stoiška. Introvertė. Visai kitokia nei esame įpratę matyti scenoje.
2022-01-03

Violeta Mičiulienė – apie pasikeitusį požiūrį į gyvenimą ir žmonių kritiką dėl išvaizdos: jie man meluoja ir pavydi

58-erių aktorė, humoristė, režisierė ir populiari tinklaraštininkė Violeta Mičiulienė šį šeštadienį pasirodė TV3 laidoje „Amžius – ne riba“.  Laidoje moteris prabilo apie ypatingą gyvenimo etapą bei griovė stereotipus apie vyresnio amžiaus žmones. Naujienų portalui tv3.lt V. Mičiulienė daugiau papasakojo apie tai, kaip pasikeitė požiūris į gyvenimą bei save. Pasak pašnekovės, dabar ji nebijo daryti klaidų, kurių neišvengdavo vaikystėje.
2021-11-03
REKLAMA
REKLAMA

Violeta Mičiulienė – apie ją kausčiusias baimes: „Neleidau sau klysti, o jei suklysdavau, negalėdavau to atleisti“

58-erių aktorė, humoristė, režisierė ir populiari tinklaraštininkė Violeta Mičiulienė sako, kad tikrai nenorėtų vėl būti 15-os ar 25-erių, o dabar gyvena „nerealų“ gyvenimo tarpsnį. Šį šeštadienį TV3 laidoje „Amžius – ne riba“ žinoma moteris atskleis, kuo ypatingas šis gyvenimo etapas, o savo pavyzdžiu griaus stereotipus apie vyresnio amžiaus žmones. Energija trykštančiai V. Mičiulienei, rodos, niekada netrūko veiklos – nuo vaidybos, dėstymo iki vadovavimo dramos kolektyvams, renginių vedimo.
2021-10-29

Atviras gimtadienį švenčiančios Mičiulienės interviu apie išmoktas gyvenimo pamokas ir šįryt išgirstą aklo tėčio klausimą

Humoristė Violeta Mičiulienė šiandien mini gimimo dieną. Kalbėdama apie prabėgusius metus pašnekovė tikino, kad yra dėkinga už kiekvieną išmoktą pamoką. Naujienų portalui tv3.lt gimtadienio kaltininkė pasakojo, kad šie metai jai buvo nepaprastai geri. Kalbėdama apie gimimo dienos rytą ši džiaugėsi, kad jau ryte gavo itin naudingą dovaną: „Gavau siuntinį nuo buvusios savo mokinės. Gavau didelę dėžę prie durų su balionais.
2020-11-16

Žinomos moterys prakalbo apie buitį: namuose svarbi tvarka

„Dėl tvarkos niekada nepanikuoju. Man idealu turi būti dviejose namų vietose – vonioje ir virtuvėje“, – pasakojo renginių planuotoja Kristina Kaikarienė, prieš pusmetį iš buto Kauno centre persikėlusi gyventi į nuosavą namą priemiestyje. Pašnekovė šypsosi – pakeitus gyvenamąją vietą, jos tvarkymosi įpročiai nepasikeitė, rašo pranešime spaudai. „Mūsų būsto plotas išliko panašus, nes gyvenome nemažame bute, o namą įsirengėme ne per didelį – jame erdvės tiek, kiek reikia“, – šypsosi pašnekovė.
2020-07-15

Artėjančio 60-mečio proga Mičiulienė planuoja sau įspūdingą dovaną: esu darboholikė

Aktorė ir žinoma humoristė Violeta Mičiulienė – nepavaldi bėgančiam laikui. Ji visada aktyvi, žvali, energinga ir per gyvenimą žengianti su geru humoro jausmu. Neseniai ji net pasiryžo dar kartą sugrįžti į universiteto suolą ir ėmė studijuoti teatrologijos magistrantūrą, rašoma pranešime spaudai. Artėjant 60-mečiui ji žada sau įteikti magistro diplomą, tad apie senavę net negalvoja ir tikina gyvenanti geriausius savo gyvenimo metus.
2020-04-22

Žemaitė atskleidė, kaip rūpinasi savo ir šeimos narių imunitetu: tai gali daryti kiekvienas

Pasaulį kaustant viruso pandemijai, žmonės vis didesnį dėmesį skiria savo imuninei sistemai bei sveikatai. Ne išimtis ir „TV pagalbos“ žvaigždė Gerda Žemaitė. Laidos „Sveikatos medis“ kūrybinei komandai žinoma moteris atskleidė, jog tiek savo, tiek vaikų bei vyro sveikatai stiprinti renkasi tikrą gamtos dovaną – vaistažoles. Lietuva nuo seno puoselėja vaistažolių vartojimo tradicijas.
2020-04-18

Stebėkite tiesiogiai: tokių „Auksinių svogūnų“ žiūrovai dar nematė – ypatingos staigmenos ir iš koto verčiantys įvykiai

Dar anksčiau viešumoje pasirodė žinutė, kad „Auksiniai svogūnai“ – ne „Eurovizija“, todėl ir atšaukiami tikrai nebus. Pažadas buvo ištesėtas ir jau šiandien visi TV3 žiūrovai prie savo televizorių ekranų nuo 19:30 val. stebės kasmetinę apdovanojimų šventę, tradiciškai rengiamą per Melagių dieną. Tiesa, šįkart „Auksiniai svogūnai“ bus kiek kitokie, nei esame įpratę matyti.
2020-04-01

„Auksiniuose svogūnuose 2020“: iš ko kaukes siuva Statkevičius ir pokalbis su broliais Lavrinovičiais

Populiariausia visų laikų humoro šventė „Auksiniai svogūnai“ – jau šį trečiadienį, tradiciškai balandžio 1-ąją, 19.30 val. nušvies visus ekranus, kuriuose bus įjungta TV3. „Virusai labiausia bijo izoliacijos, juoko ir svogūnų, o jei svogūnai auksiniai – virusai bus nukarūnuoti“, – įsitikinęs šventės prodiuseris ir vedėjas Arūnas Valinskas.
2020-03-31

Mičiulienė – apie dietą, kurios nekartotų: įspėja ir kitus

Nepaisant to, kad šiais laikais vis dažniau prabylama apie tai, kad reikėtų save branginti tokį, koks esi, daugybė moterų vis dar laikosi drastiškų dietų ir bando pasiekti savo trokštamą kūno svorį. Su svorio metimu praeityje susidūrė ir humoristė bei aktorė Violeta Mičiulienė. Tiesa, kaip sako ji pati, tai niekada nebuvo susiję su grožiu – susirūpinti privertė sveikata. Dabar moteris neslepia ir to, kad turi antsvorio, vis dėlto jaučiasi kaip niekada anksčiau laiminga.
2020-02-19

Visų akys į Jurgelevičiūtę: moters kojos it nulietos

Dalis prekybos centro „Europa“ automobilių parkavimo aikštelės vieną vakarą tapo neatpažįstama – skambanti gyva muzika, mimai, kokteilių baras, dekoracijomis virtę medžiai, iš saldžių kubų sukurtas tortas, besikeičiančios šviesos... Taip savo pirmąjį gimtadienį, į kurį atvyko ir dešimtys žinomų žmonių, šventė italų kompanija „Mandarina Duck“, rašoma pranešime spaudai.
2019-09-11

Seniai matyta Donalda traukė akį: figūrą paryškino aptempta suknele

Šiandien į Kaune įsikūrusią „Žalgirio“ areną plūste plūdo minios žmonių, mat čia įvyko iškilminga ir iki ašarų juokinga humoro apdovanojimų ceremonija, „Auksiniai svogūnai 2019“. Renginio nepraleido ir Lietuvos garsenybės. Tarp jų – ir Daina ir Antanas Bosai, Ingrida Kazlauskaitė, Vytautas Šustauskas bei daugelis kitų. Ant „Auksinių svogūnų“ raudonojo kilimo žengė ir renginių, televizijos bei radijo laidų vedėja, Donalda Meiželytė.
2019-03-28

Violeta Mičiulienė Mindaugines sutiks ypatingai: kad ir kur būtų, visada grįžta ten pat

Žinoma humoristė Violeta Mičiulienė Valstybės – Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną – švęs ant Stirniškio piliakalnio Subačiuje. Čia tradiciškai susirinks bendruomenė, o renginys neapsiribos tik „Tautiška giesme“. Tai, kad lietuviai vis dažniau patys ir neraginami ima švęsti valstybines šventes, pastebi ir prekybininkai, ir sociologai. „Jei anksčiau žmonėms valstybė asocijavosi su valdžia, dabar žmonės pradeda tapatintis su valstybe“, – sako sociologas Liutauras Kraniauskas.
2018-07-06

Vienuolė Fausta Palaimaitė: „Šv. Velykos – puiki proga pereiti į gėrio pusę“

Šį Šventų Velykų sekmadienį TV3 laida „Pasaulis pagal moteris“ paminės ypač šiltu pokalbiu su vienuole ir teologijos mokslų daktare Fausta Palaimaite. „Esu kalbanti vienuolė ir mielai su jumis pasidalinsiu gerąja žinia“, – pažadės Fausta. Tikros meilės šventė „Iš esmės Šv. Velykos yra meilės šventė. Nes Dievas, atiduodamas už mus savo vienintelį sūnų, parodė neįtikėtiną meilės gestą. Tuo tarpu Kristus, žūdamas už mus – neįtikėtiną drąsą. Taigi. Šv.
2018-03-31

Nuoširdūs Violetos Mičiulienės patarimai moterims: atskleidė, kaip susirasti vyrą

Šį sekmadienį, 10 val. TV3 laida „Pasaulis pagal moteris“ minės ne tik Šv. Velykas, bet ir Melagių dieną – balandžio 1-ąją. Tačiau kada išgirsime daugiau teisybės nei pažvelgę į realybę linksmesniu kampu? Būtent taip nutiks ir pokalbyje su humoriste Violeta Mičiuliene, kurio metu bus dalinami rimtai nerimti balandžio 1-osios patarimai moterims. Kaip susirastį vyrą? „Nusirengti nuogai, išsitepti medumi ir laukti“, – juokiasi Violeta Mičiulienė.
2018-03-31

Pirmą kartą „Auksinių svogūnų“ istorijoje – pačių Seimo narių pasiūlyta nominacija

To nebuvo per visą aštuoniolikos „Auksinių svogūnų“ ceremonijų istoriją. Kiekvienais metais humoro šventės rengėjai suka galvas kurdami originalias, išskirtines nominacijas ryškiausiems politikos ir visuomenės veikėjams. O šįkart, patys nenujausdami, į pagalbą jiems atėjo Seimo nariai.
2017-03-22

Hialurono injekcijas išbandžiusi Violeta Mičiulienė: kartą paragavęs, negali sustoti

Niekada gero humoro jausmo nestokojanti aktorė, renginių vedėja ir humoristė Violeta Mičiulienė jau ne kartą įrodė esanti drąsi moteris. Prieš daugiau nei metus vienoje laidoje viešai susilažinusi, kad sulieknės, dabar moteris nėrė į dar didesnę avantiūrą. Šį šeštadienio rytą TV3 žiūrovų laukia išskirtinė naujos pokyčių laidos „Grožio mėnuo“ premjera, kurios heroje tapo humoristė.
2017-01-06

Įvertinkite pokyčius: Gerdai Stiklickienei atlikta itin skausminga veido procedūra

Iš karto po naujųjų metų, sausio 7 d. TV3 eteryje – realių pokyčių laida „Grožio mėnuo“, kurios herojais tapo ryškiausios Lietuvos pramogų pasaulio įžymybės. „TV Pagalba“ žvaigždė Gerda Stiklickienė, renginių vedėja ir humoristė Violeta Mičiulienė bei dainininkė Vilija Matačiūnaitė – tai tik dalis garsenybių, kurios pasiryžo savo išvaizdą patobulinti atsiduodamos į profesionalių grožio specialistų, sporto trenerių ir stilistų rankas.
2016-12-29

Arūnas Valinskas: tapęs tėvu Marijonas akivaizdžiai subrendo

Jau šį šeštadienį 19.30 val. tiesioginį TV3 eterį sudrebins neeiliniai, specialiai Seimo rinkimams dedikuoti „Auksiniai svogūnai“. Juose televizijos žiūrovus linksmins visa puokštė žinomų dainininkų, aktorių ir kitų pramogų pasaulio žvaigždžių. Išskirtinį pasirodymą grandiozinei ceremonijai ruošia ir dainininkas, „X Faktoriaus“ teisėjas Marijus Mikutavičius. „Geriausia, ką Marijonas padarė nuo praėjusių „Auksinių svogūnų“ yra tai, kad tapo tėvu.
2016-09-27

„Svogūnų Lietuvos“ premjeroje – Arūno Valinsko flirtas su kolege ir Antano Nedzinsko žmonos paieškos

Jau šį, trečiadienio, vakarą, 20.00 val., TV3 televizijos žiūrovai verks ir juoksis, tarsi lupdami daugiasluoksnį svogūną. Žiūrovų laukia laidos „Svogūnų Lietuva“ premjera, kurioje bus visko: laukia ypatingi studijos svečiai, muzikiniai pasirodymai ir, žinoma, pirmieji apdovanojimai. „Juokas iki ašarų ir pro ašaras!“ – toks naujos TV3 premjeros šūkis. Kas savaitę svogūnai keliaus į labiausiai savo frazėmis ar poelgiais sublizgėjusių žinomų šalies žmonių rankas.
2015-09-02

D. Martinaitis: „po šou „Raudonkepuraitė Europvizijoje“ visos moterys norės būti Raudonkepuraitėmis“

Artėjant balandžio 17 d., kuomet „Cido“ arenoje bus pirmą ir vienintelį kartą pristatytas muzikinis humoro šou „Raudonkepuraitė Europvizijoje“, kūrybinė grupė derina paskutines detales, o nuotaikingos repeticijos baigiasi kiekvieno artisto jauduliu širdyje. Humoro šou kuriamas specialiai šių metų Lietuvos kultūros sostinės – Panevėžio – gyventojams ir miesto svečiams. „Visas kolektyvas – labai kūrybingas.
2014-04-07

A. Ramanauskas kolekcionuoja tarmes

Jau šį pirmadienio vakarą 20.30 val. BTV „Prajuokink mane“ – aklas pasimatymas. Viena iš komisijos narių, komikė Violeta Mičiulienė net neįsivaizduos, kas užims kitą komisijos nario kėdę. O išvydusi į studiją įžengiantį „Dviračio šou“ kūrėją G. Ruplėną, ji labai nudžiugs. „Šiuo pasimatymu esu tikrai nenusivylusi“, – prisipažins V. Mičiulienė. Po vienos iš BTV „Prajuokink mane“ dalyvių pasirodymų sužavėti liks ne tik komisijos nariai.
2013-12-09

M. Sėjūnas: specifinis A. Ramanausko humoras mane pravirkdo

Šį pirmadienio vakarą 20.30 val. BTV „Prajuokink mane“ metu Donalda Meiželytė mokysis tramdyti veido raumenis ir taupyti šios laidos pinigus. Žaviai moteriai šios laidos metu tai iš dalies pavyks. „Ji turbūt tikėjosi, kad komisijoje sėdės iš visko kvatojanti Violeta Mičiulienė, o čia, pasirodo, šiandien rūsčiai karaliauju aš“, – po vieno iš pasirodymų besididžiuodama savo sugebėjimu nekikenti džiaugsis D. Meiželytė.
2013-11-25

Aktorei V. Mičiulienei aiškiaregė atskleidė paslaptį apie mirusią mamą

Jau šį šeštadienį, lapkričio 2-ają, 19.00 val. žiūrimiausios šalies televizijos TV3 eteryje premjera – laida „Kelionė pas šamaną“. Specialios Vėlinėms skirtos laidos kūrėjai nuvyko pas garsėjančią kaip turinčią ypatingų galių Estijos aiškiaregę Anną, gyvenančią beveik už tūkstančio kilometrų nuo Vilniaus. Nors nėra jokių mokslinių pomirtinio gyvenimo įrodymų, aiškiaregės žodžiai šokiruos ir privers susimąstyti.
2013-10-31

L. Kazlauskienė draudė vyrui griežtai auklėti savo dukrą

Moteris tarp dviejų ugnių – naujo vyro ir savo vaikų – apie tai šiandien BTV diskusijų laidoje „Pasitarkime“ kalbės trys energingos jos vedėjos – aktorės Asta Baukutė ir Violeta Mičiulienė kartu su teisininke Nijole Vaitavičiene. Kaip geriau elgtis vienišai mamai – užauginti vaikus ir tuomet galvoti apie asmeninę laimę ar bandyti lipdyti šeimą su vaikais ir nauju mylimuoju? Kokie pavojai tyko šeimų, į kurias ateina patėvis, papasakos laidos viešnia Elita.
2013-04-16

V. Mičiulienė: nė viena moteris, Kirilkinai, tavęs nepaliktų

„Nežinojau, kad meilė gali būti tokia žiauri, o širdis – tokia vieniša”,- jausmingai „Muzikinės kaukės“ metu dainavo Ruslanas Kirilkinas. Įsikūnijęs į vieną iš skandalingiausių, turtingiausių ir paslaptingiausių atlikėjų Rusijoje Filipą Kirkorovą, jis sugraudino muzikinio projekto komisijos narius – ir vyrus, ir moteris. „Ruslanai – tu stebuklas. Tai buvo taip tikra.
2013-02-06

I. Starošaitė svarsto apie galimybę tapti blondine

 Pečius siekiantys šviesūs plaukai, gundanti eisena, didelė iškirptė, akys paslėptos po akiniais su spalvotais stiklais- taip į „Muzikinės kaukės“ sceną žengusi Irena Starošaitė tiesiog pritrenkė jau atrodytų visko šio šou metu mačiusią komisiją. „Mes visi tave palaikėme kitu žmogumi! Kurį laiką svarsčiau, kas tu tokia“,– nuostabos neslėpė komisijos narė Violeta Mičiulienė.
2013-01-22

Buvusi politikė A. Baukutė grįžta į televiziją

 BTV premjera, kuri užkariaus žmonių širdis! Sėkmingų pokalbių projektų kūrėjai tikino, kad ši laida pavergs žiūrovus savo nuoširdumu, stipriomis temomis ir patirtimi, iš kurios kiekvienam galima ko nors išmokti. „Aišku, kad visi bijo imtis pokalbių laidos. Pirmiausia, tai labai sudėtingas žanras, dėl to, kad 90 procentų laidos sėkmės priklauso nuo vedėjos.
2013-01-22

V. Mičiulienė: esu pernelyg azartiška moteris

Jau šiandien BTV žaidime „Taip.Ne“ komikė Violeta Mičiulienė su savo sūnumi Jokūbu bandys įrodyti, kad jie yra dideli šio TV žaidimo gerbėjai ir profesionalūs jo lošėjai. „Aš esu lengvai pamišusi dėl žaidimų, kuriuose reikia judinti savo pilkąsias ląsteles. Labai bijau ateityje susirgti Alzheimerio liga todėl, kai tik turiu nors kiek nors laiko visada žiūriu „Taip.
2013-01-09

V. Mičiulienę šokiravo anonimo žinutė

Prie BTV muzikinio šou „Muzikinė kaukė“ komisijos prisijungusi aktorė Violeta Mičiulienė visus užkrėtė savo optimizmu ir gera nuotaika. Tačiau kažkam jos pasirodymas laidoje labai nepatiko... BTV muzikinio šou „Muzikinė kaukė“ dalyvius vertina komisija, kurios nariai – garsiausi Lietuvos dainininkai, aktoriai, pramogų verslo atstovai. Pastarąjį ketvirtadienį pirmą kartą prie komisijos prisijungė komikė V.Mičiulienė – jos smagūs komentarai linksmino tiek žiūrovus, tiek laidos dalyvius.
2012-10-19

V. Mačiulienė – netipiška žvaigždė

Ši moteris sulaužė patriarchalinį stereotipą, kad humoro kūrimas – vyriškas darbas, o moteriai dera tik paslaugiai kikenti iš vyrų pokštų. O jei ši brautųsi juokauti, ar gebėtų iš to išlaikyti šeimą? Violeta Mičiulienė geba! Tačiau užsimena, kad ji – ypatinga moteris, nes gimusi durpyne, tėvo traktoriaus kabinoje. Ir ne pačiu laiku, o per anksti, ir tėvo sapne tam buvo duotas ženklas.
2012-09-08

J. Jankevičius poilsiautojams Palangoje siūlo užsidirbti pinigų

Rugpjūčio 4-5 dienomis „Bo pliaže„, prie radijo stoties ZIP FM vasaros studijos „Los Palangėlės“ šmaikščiausių vasarotojų lauks laidos „Prajuokink mane" vedėjas Justinas Jankevičius. „Nusprendėme, kad Palanga yra ideali vieta pradėti atrankas antrajam laidos sezonui. Girdėjom, kad vasarą čia susirenka geriausi humoristai.
2012-07-30

Pamačiusi savo parodiją V. Mičiulienė nesuvaldė ašarų

Vitalijui Cololo BTV laidos „Prajuokink mane“ komisijoje padėjusi humoristė Violeta Mičiulienė prapliupo ašaromis, pamačiusi moksleivių iš Šilalės šokį. Visa laimė, kad tai buvo juoko ašaros. Tiesa, šokis buvo kiek neįprastas... Jauni vaikinai Paulius ir Julius prajuokinti komisiją nusprendė vaidindami... juos pačius. Tiek komisijos pirmininkui V. Cololo, tiek V. Mičiulienei niekaip nesisekė į tokį vaizdelį žiūrėti rimtais veidais.
2012-04-05

BTV eteryje startuoja naujas humoro serialas „Milijonieriai“

Jei pirmadienio vakarą jaučiatės pavargęs ir trūksta geros nuotaikos – įsijunkite BTV. Naujas lietuviškas humoro serialas „Milijonieriai“ padės linksmiau pradėti savaitę. Nuo šiol – kiekvieną pirmadienį. Kas atsitinka, kai viename seriale susitinka visas būrys garsiausių Lietuvos humoristų? Rezultatas būna toks, kad žiūrovams iš juoko kone plyšta žandai.
2012-02-06

Lietuvos Komiko vakaras sugrįžta

Balandžio 1 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje tradicinis milžiniško populiarumo sulaukęs, visų Lietuvos humoristų ataskaitinis koncertas po pertraukos vėl didžiojoje scenoje. Tai išskirtinis ir unikalus gero humoro koncertas, nes visi dalyvaujantys specialiai šiam vakarui ruošia premjerinius pasirodymus, o tai reiškia, kad žiūrovai matys kūrinius kurie dar niekada nebuvo atlikti.
2012-02-05

V. Mičiulienė: taip, aš tapau milijoniere

Ar galite patikėti, kad būna stebuklų, kai  tiesiai į rankas  nukrenta...  dideli turtai. Kad žmogus, kuris visą gyvenimą dirbo, vargo, nedalyvavo loterijose ir nesitikėjo jokių malonių, staiga  su kaupu apdovanojamas likimo? Dar visai neseniai žinoma humoristė  Violeta Mičiulienė tokias istorijas būtų pavadinusi pasakomis. Todėl tai, kas nutiko jai pačiai, dar labiau neįtikėtina.  „Taip jau nutiko, kad man atiteko palikimas.
2012-01-31

V. Budraitytė: idealiausias poros amžiaus skirtumas – 8 metais vyresnė moteris

Naujo LNK sezono išvakarėse, paskutinę vasaros dieną, rugpjūčio 31-ąją, 19. 10 val. žiūrovų laukia ypatingas vakaras su šventine laida „Valanda su Rūta. Pasveikinkim vieni kitus“. Jau du sezonus reitingų viršūnėse karaliavusi laida pateiks ne vieną staigmeną. Laidos metu Lietuvos publikos numylėtiniai kalbėsis apie tai, kaip jų gyvenimus pakeitė televizija, apie meilę ir apie artėjantį krepšinio čempionatą. Laidoje žiūrovai išvys ne vieną siurprizą ir specialiai ruoštą muzikinį numerį.
2011-08-25

Violeta Mičiulienė vos nepramigo savo vestuvių

„Auksinė blykstė“ balandžio 2-ąją skelbia nacionaline apsimelavusių piršlių diena. Laidoje svečiuosis garsiausi šalies piršliai ir smagiausios svočios, kurie pasakos neįtikėtinas istorijas iš šiuolaikinių lietuviškų vestuvių. „Auksinės blykstės” studijoje aktorė Violeta Mičiulienė prisipažino nelabai mėgstanti svočiauti, bet kartais jai tenka imtis šių pareigų. Nemėgstanti vadinamųjų tradicinių lietuviškų vestuvių, linksmoji moteris papasakojo apie savo sutuoktuves.
2010-04-02

Violetos Mičiulienės laukia prasiskolinusios Bilevičiūtės likimas

Žinomos humoristės, režisierės Violetos Mičiulienės giminės ir artimieji – šoke. Kaip ji, krizės sąlygomis ir dar sausio 13-ąją gali atidaryti barą! „Paskambino tėvukas. Rėkia – tu ką, beprotė, vėl paskolą pasiėmei? – pokalbį su tėčiu prisiminusi guodžiasi Violeta. -  Visi mane vadina idiote. Klausia, kodėl tą barą atidarau ne Klaipėdoje, ne Kaune, o būtent Vilniuje, kur tokia konkurencija.
2010-01-13

LNK atidaro barą „Pas Violą“

Sausio vidury LNK televizija atidaro barą „Pas Violą“, kurio šeimininkė bus žinoma humoristė Violeta Mičiulienė. Jai talkins talentingų aktorių komanda – Marius Jampolskis, Ramūnas Šimukauskas ir Saulius Siparis. Norėdami suprasti, kodėl visuotinės krizės metu atidaromas naujas baras, turime pažvelgti giliai gerbiamos ponios Violos (akt. Violeta Mičiulienė) širdin. Ekonominei logikai prieštaraujantį sprendimą antros jaunystės dama priėmė vedina tyro jausmo Alfonsui (akt.
2010-01-05

R. Cicino gimtadienyje – siurprizų lietus

Dainininkas Rytis Cicinas savaitgalį atšventė savo 35-ąjį gimtadienį. Į jo jubiliejų susirinko visa plejada ryškiausių pramogų pasaulio žvaigždžių, kurios vakaro programą praturtino dainomis ir siurprizais.
2008-04-14

Gamta pranašauja artėjant gilią ir šaltą žiemą

Arčiausiai gamtos esantys žmonės spėja, kad šiltų batų ir kailinių šiemet tikrai prireiks, rašo "Sekundė". Gilią ir šaltą žiemą pranašauja riešutų gausa, taukus kaupiantys kiškiai ir neįprastai anksti į kamuolius susimetusios bitės. Mokantieji nuspėti orus sako, kad apsirikti leidžiama sinoptikams, bet niekada nesuklysta gamta: artėjant speiguotai žiemai miške nė su žiburiu nerasi grybų, o prieš šiltą žiemą laukiniai žvėrys nekaupia riebalų.
Į viršų