saulius siparis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „saulius siparis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „saulius siparis“.

Saulius Siparis prabilo apie naują gyvenimo vaidmenį: „Būti seneliu – nenusakomas jausmas“

Legendinis Lietuvos aktorius Saulius Siparis, sukūręs ne vieną įsimintiną vaidmenį šalies kino, televizijos ir teatro istorijoje, talentu žiba ne tik scenoje ar prieš kameras. Šio šeštadienio TV3 laidoje „Virtuvės istorijos“ žinomas vyras prabils ir apie savo pomėgį gaminti. O taip pat paatviraus ir apie įvykį, pakeitusį jo gyvenimą.
91 2024-01-19

Netikėtoje marčios ir uošvio kovoje Ugnė Siparė atskleidė, kaip su Sauliumi Sipariu sutaria iš tiesų

Šį šeštadienio vakarą TV3 žaidimo „galvOK“ gerbėjai taps neeilinio reginio liudininkais. O, kaip pristatydamas svečius sakys laidos vedėjas Andrius Žiurauskas, to nėra buvę per visą žaidimo istoriją! Ir viskas todėl, jog vienas prieš kitą pirmą kartą žais marti ir uošvis – Ugnė Siparė ir Saulius Siparis.
2023-11-04

Tiesiogiai. TV3 televizijos 30-mečio specialioji laida: garsenybės pasakoja tai, ko dar niekam nėra sakiusios

Jau du sekmadienius iš eilės žiūrovus džiuginęs „TV30 gimtadienio šou“ priartėjo prie pabaigos – šią savaitę savo ekranuose išvysime paskutinę šventinę laidą. Jos metu garsenybės ne tik pasakos tai, ko dar niekam nėra sakiusios, bet ir šluostysis juoko ašaras – laukia daugybė malonių prisiminimų ir įtraukiantis šventinis žaidimas!  Paskutinėje laidoje dalyvaus dar 8 puikiai žinomi šalies žmonės.
2023-06-04

Paviešino akimirką, kai Saulius Siparis sužinojo tapęs seneliu: geriausia dovana, kokia gali būti

Prieš porą savaičių TV laidų vedėja Ugnė Siparė (33 m.) su vyru Mariumi Sipariu (32 m.) susilaukė pirmagimės. Žinią džiugiai pranešė seneliu tapęs aktorius Saulius Siparis,  kuris gegužės 17-osios popietę filmavosi TV3 televizijos 30-mečio jubiliejui skirtoje laidoje. Skambant grupės „Rondo“ kūriniui „Aukštumos“ aktorius atsistojo, sustabdė filmavimą ir pasidžiaugė tapęs seneliu.
60 2023-05-30

Ugnė Siparė su vyru Mariumi tapo tėvais: porai gimė mergaitė

TV laidų vedėja Ugnė Siparė (33 m.) su vyru Mariumi Sipariu (32 m.) susilaukė pirmagimio. Porai gimė mergaitė.  Apie šeiminius pokyčius pranešė U. Siparės uošvis, garsus aktorius Saulius Siparis, kuris gegužės 17-osios popietę filmavosi TV3 televizijos 30-mečio jubiliejui skirtoje laidoje. Skambant grupės „Rondo“ kūriniui „Aukštumos“ aktorius atsistojo, sustabdė filmavimą ir pasidžiaugė tapęs seneliu.
2023-05-17

„Piktųjų kartos“ siurprizas: V. Martinaičio ir S. Sipario personažus jaunystėje vaidino jų sūnūs

Naujausiame režisieriaus Emilio Vėlyvio trileryje „Piktųjų karta“ siužetas pasakojamas per kelių žmonių gyvenimo įvykius ir jų praeities nuodėmes. Mąstydami, kaip perkelti veikėjus į praeitį, filmo kūrėjai rado netikėtą sprendimą: aktorių Vaidoto Martinaičio ir Sauliaus Sipario personažus jaunystėje suvaidino jų sūnūs.
2022-10-21

Serialo „Prakeikti“ režisierius Ramūnas Rudokas intriguoja: patikėkite, atskleistos dar ne visos kriminalinės paslaptys

Serialų „Nemylimi“, „Svetimi“ ir „Pasmerkti“ saga tęsis ir kitąmet, prasitaria kūrėjai. Tamsiąją pasaulio pusę atskleidžiančios serijos apie nuožmių nusikaltėlių kasdienybę įtraukia televizijos žiūrovus jau 12 metų iš eilės.
2021-06-24

Išskirtinio filmo premjeroje – ir gerai pažįstami veidai

Šiandien sostinėje įvyko įspūdinga premjera. Lietuvos ir Lenkijos bendra komanda pristatė filmą „Žalgirio mūšis“. Renginio nepraleido ir daugybė žinomų žmonių. Tarp jų – ir filmo režisierius Pawel Pitera, Vytauto vaidmenį atlikęs majoras Donatas Mazurkevičius, filmą lietuviškai įgarsinęs aktorius Saulius Siparis ir kiti.
2019-02-28

A. Večerskis apsidžiaugė: nejaugi pirmą kartą karjeroje vaidins teigiamą herojų?

Jau antradienį, sausio 14-ąją, 20.00 val. dešimt metų žiūrimiausia televizija TV3 pristatys detektyvinį nuotykių filmą ,,Inspektorius Mažylis“, pasakojantį apie provincijos policininko Andriaus Mažylio (akt. M. Jampolskis) ir jo mylimo pagalbininko – vokiečių aviganio Mažylio nuotykius provincijos miestelyje.
2014-01-10

I. Valinskienės debiutas komedijoje „Bus sunku...“ sutiktas aplodismentais

Ketvirtadienio vakarą vilniečiams buvo pristatyta didžiausia „Domino“ teatro naujiena - komedija „Bus sunku...“. Per daugiau nei dvi valandas trukusią premjerą scenoje kunkuliavo aistros, o surežisuotos situacijos bei aktorių dialogai vertė žiūrovus juoktis iki ašarų bei ne vieną paskatino ieškoti turinio atitikmenų artimoje aplinkoje.
2013-12-06
REKLAMA
REKLAMA

I. Valinskienės debiutas teatre – vaidmuo komedijoje „Bus sunku...“

Gruodžio 5 dieną „Domino“ teatras pristato dar vieną premjerą – komediją „Bus sunku...“. Iki ašarų juokingas spektaklis nepaliks abejingų, o scenoje intriguojančius personažus kurs ir pirmą kartą komedijoje debiutuojanti Inga Valinskienė ir į teatro scena sugrįžtanti Ramunė Kurienė. Žiūrovai scenoje pamatys persipinančius penkių suaugusių žmonių gyvenimus. Į šeštą dešimtį įkopęs vyras, jauna meilužė, buvusi jo žmona, jųdviejų dukra ir dukros sužadėtinis.
2013-11-07

Komedijoje „Paskolinkite tenorą“ muzikinėje trikovėje kausis V. Baumila, Deivis ir R. Karpis

Spalio mėnesį „Domino“ teatras savo gerbėjams pristatys muzikaliausią metų projektą – daugybę apdovanojimų pelniusią muzikinę komediją „Paskolinkite tenorą“. Spalio 17 d. pradedamame rodyti spektaklyje žiūrovai taps intriguojančios Vaido Baumilos, Deivio ir Rafailo Karpio trikovės liudininkais. „Dėl galimybės statyti šį unikalų spektaklį su autoriaus atstovais derėjomės daugiau nei metus. Be galo džiaugiamės, kad savo žiūrovams vėl galėsime parodyti tai, ko jie dar mūsų teatre nebus matę.
2013-08-29

S. Siparis: nenoriu senatvės – bijau tapti našta

Aktorius Saulius Siparis jau šį vakarą BTV eteryje prisipažins, kad jis siaubingai bijo senatvės. O diskusijų šou „Pasitarkime“ bandys aiškintis: ar įmanoma Lietuvoje sulaukti garbaus amžiaus oriai? Įžymiam aktoriui taip neatrodo. „Bijau tapti našta. Nenoriu pasenti, o jaučiu, kad anksčiau ar vėliau taip atsitiks. Idealus pavyzdys – rašytojas Ernestas Hemingvėjus. Kai pajuto, kad kūnas ima byrėti, o siela vis dar galinga – įsikišo šautuvą į burną ir nuspaudė gaiduką“, – teigė S.Siparis.
2013-04-23

R. Janutienė: J. Smoriginas ne gėjus, o senstantis baleto nykštukas

„Rūta Janutienė nori įrodyti, kad aš gėjus. Ji kviečiasi mane į savo laidas ir nuolat kedena temą, ar tik aš nesu homoseksualus“, – į TV3 humoro šou „Stebuklų šalis“ studiją įžengus televizijos laidų vedėjai Rūtai Janutienei šįvakar 20.00 val. pareikš Jurijus Smoriginas.
2012-10-23

Itališkų mados namų pristatyme triumfavo moterų elegancija

Ketvirtadienio vakarą viešbutyje „Kempinski“ įvyko šiais metais duris atvėrusių itališkų mados namų „Ultimo Casa“ pristatymas. Renginio tema - „Moteriška elegancija vyrų akimis“. Vakaro metu aktorius Saulius Siparis kvietė doc. dr.
2012-10-18

Žinomi Lietuvos vyrai diskutuos apie moterų stilių ir eleganciją

Š.m. spalio 18 d., 19 val. viešbutyje „Kempinski“ įvyks šiais metais duris atvėrusių itališkų mados namų „Ultimo Casa“ pristatymas. Renginio tema - „Moteriška elegancija vyrų akimis“. Vakaro metu aktorius Saulius Siparis pakvies doc. dr.
2012-10-15

A. Večerskis pasirodys paties režisuotame spektaklyje „Daktaras“

Šią savaitę „Domino“ teatro lankytojai turės išskirtinę galimybę pamatyti Adolfą Večerskį vaidinantį paties režisuotame spektaklyje „Daktaras“. Spektaklyje „Daktaras“ A.Večerskį, kuris vaidins profesorių Raiserį, žiūrovai galės išvysti liepos 18 d. Kaune bei 20 d. Klaipėdoje. Komedijoje „Daktaras“, kurio premjera įvykio šių metų balandžio 2 d., profesorių Raiserį vaidina aktorius Kostas Smoriginas. Spektaklio režisierius A.Večerskis aktorių pakeis tik dviejuose spektakliuose.
2012-07-16

Aktorius S. Siparis: žodis meilė man nieko nereiškia

Nuo pat mažens aktoriui patiko neigiami personažai. Vaikystėje labiau mėgo žiūrėti filmus apie piratus, o ne princus. „Man blogiukai – kitokie herojai, spalvingesni. Jų gyvenimas – įdomesnis nei teigiamų veikėjų. Jie atranda visuomet pasiteisinimų, kodėl yra blogi. Mano kuriamas personažas  Leo seriale – žmogus, kuris neturi nusistatymo, kodėl jis yra niekšas. Šiame sezone jį pakeis moteris“, – pasakoja nusikaltėlio vaidmenį seriale „Pavogta laimė 2“ atliekantis aktorius Saulius Siparis.
2012-01-27

V. Kochanskytė: mylimiausi vaikai tie, kuriems nesiseka

„Genutei vėl rūpės šeima bei sūnaus Germano likimas. Nesvarbu, kad mano kuriamas personažas turi dar du vaikus, didžiausią meilę atiduos nusikaltėliui sūnui Germanui, jausdama kaltę širdyje už tai, kad jis augo su patėviu. Juk patėvis privertė pasirinkti tokį gyvenimą: įdavė jam į rankas šautuvą, privertė nuo tilto nustumti žmoną Editą,“ – pasakoja serialo „Pavogta laimė 2“ aktorė Virginija Kochanskytė.
2012-01-13

TV seriale debiutuojanti G. Kuodytė vaidins ir bomžę, ir turtuolę

„Labai bijojau vaidinti verkiančią, visuomet dejuojančią, tipišką serialo heroję. Džiaugiuosi, jog  man pasitaikė toks labai neįprastas vaidmuo. Seriale mano kuriamas personažas yra bomžė Viktorija. Vieną dieną rinkdama butelius, atranda sužeistą Leo ir jam išgelbsti gyvybę ", - pasakoja debiutuojanti aktorė Gabrielė Kuodytė, kurią žiūrovai išvydo populiariame LNK seriale „Pavogta laimė 2". Gabrielė teigia, Viktorijos gyvenimas, išgelbėjus nusikaltėlį Leo, pasikeitė.
2012-01-06

„Inteligentai“: apie visuomenės problemas – J. Erlicko kalba

Lietuvos televizija nusprendė mesti iššūkį daugelį visuomenės gyvenimo sričių užvaldžiusiam banaliam humorui. Ateinantį sezoną humorą Lietuvos televizijoje kurs tie, kas jį supranta geriausiai: satyros grandas, Nacionalinės kultūros premijos laureatas Juozas Erlickas ir aukščiausio kalibro Lietuvos aktoriai – Vladas Bagdonas, Gražina Balandytė, Gediminas Girdvainis, Saulius Siparis ir Saulius Sipaitis, Nijolė Sabutytė ir kiti.
2011-09-02

Saulius Siparis „Bare „Pas Violą“ apie netikras aktorės krūtis: „Palietus girgždėjo smėlis“

Violetos Mičiulienės „Bare „Pas Violą“ širdžių ėdikas Egmontas Bžeskas su inspektoriumi (aktorius Saulius Siparis) aptarinėjo, kuo natūralios krūtys pranašesnės už silikonines. "Yra tekę čiupinėti silikoninę krūtinę, jausmas įdomus, tačiau natūralios krūtys - daug geriau", - savo patirtimi dalinosi E. Bžeskas. Nuo E. Bžesko neatsiliko ir S. Siparis. Aktorius prasitarė, kad filmuojantis Jungtinėse Amerikos Valstijose pagyvenusios kolegės dirbtinė krūtinė jam paliko neišdildomą įspūdį.
2010-02-03

LNK atidaro barą „Pas Violą“

Sausio vidury LNK televizija atidaro barą „Pas Violą“, kurio šeimininkė bus žinoma humoristė Violeta Mičiulienė. Jai talkins talentingų aktorių komanda – Marius Jampolskis, Ramūnas Šimukauskas ir Saulius Siparis. Norėdami suprasti, kodėl visuotinės krizės metu atidaromas naujas baras, turime pažvelgti giliai gerbiamos ponios Violos (akt. Violeta Mičiulienė) širdin. Ekonominei logikai prieštaraujantį sprendimą antros jaunystės dama priėmė vedina tyro jausmo Alfonsui (akt.
2010-01-05

Saulius Siparis apie nuotykius su moterimis galėtų pasakoti savaitę

Išpažinčių dėžė LNK „Auksinėje blykstėje“ dalyvaujančioms žvaigždėms tampa dideliu išbandymu. Laidos vedėjai studijos svečiui aktoriui Sauliui Sipariui iš Išpažinčių dėžės ištraukė šampano taurę su lūpų dažų žyme ir paklausė, kokia istorija galėtų būti susijusi su moterimis bei putojančiu gėrimu. Blogiečius kine vaidinęs vyriškis tik atsiduso: „Jėzus, jų tiek buvo...“ . Saulius teigė, kad apie aistringus nuotykius su moterimis galėtų pasakoti savaitę.
2009-12-18

Provokuojantys filmo „Zero 2“ plakatai

„Zero“ galima mylėti ar neapkęsti, bet abejingų šiam filmui vargu ar rasite. Ironiškas požiūris į save ir aplinkinį pasaulį, nepagražintas tikrovės vaizdavimas, sarkastiški personažai ir visuomenėje įsigalėjusių, dažnai absurdiškų įsitikinimų laužymas – tai neišvegiamai sukelia įvairias emocijas.
2009-10-27

Mundis apie Rūtą Ščiogolevaitę: „Ji visai neprisižiūri“

Laidoje „Rožių kerai“ moteriškų linijų privalumus aptarinės ne tik vyrai, bet ir žaviosios projekto dalyvės. Tema „Kurios dalyvės figūra labiausiai varo vyrus iš proto?“ studijos atmosferą įkaitins iki 100 laipsnių. Karšta bus ir aptarinėtojams, ir aptarinėjamoms moterims. Kai kurios bus tokios patenkintos savo figūra, kad net nemirktelėjusios pareikš, jog save galėtų ir „padaryti“, o štai kitoms – pasitikėjimo stigs.
2009-10-27

Radži mąsto apie galimybę įsivaikinti

Populiarusis Radži šį ketvirtadienį LNK pokalbių laidoje „Valanda su Rūta“ pareikš, kad ateityje jis žada įsivaikinti Vaikų globos namuose augantį vaiką. Radži tai atrodo viena realiausių galimybių padėti tiems, kurie į šį pasaulį ateina nelaukti ir nereikalingi net savoms motinoms. Gimęs kalėjime, augęs vaikų globos namuose, Radži savos motinos dėl to neteisia : „Toks buvo jos pasirinkimas“..., tačiau dainininkas įsitikinęs, kad alkoholikės iš viso neturėtų gimdyti.
2009-10-14

Egidijus Sipavičius iš Lietuvos žvaigždžių vairuoja geriausiai

LNK laidos „Ne vienas kelyje“  rengėjai organizuoja žvaigždžių vairavimo egzaminus. Pastaruoju metu kūrybinę grupę dažnai galima sutikti Rygoje. Tiksliau, šalia Latvijos sostinės esančiame unikaliame Saugaus vairavimo centre. Sykiu su žurnalistais čia atvyksta Lietuvos garsenybės. Išbandyti savo vairavimo gabumus ir pasimokyti vairuoti automobilius ekstremaliose situacijose čia jau buvo atvykusi Irena Starošaitė, Saulius Siparis, Egidijus Sipavičius ir Nerijus Juška.
2009-10-02

Abortas – moters teisė rinktis?

Neseniai žiniasklaidoje garsiai nuskambėjusi istorija apie grupės „69 danguje” narės Nijolės Pareigytės nėštumo nutraukimą Lietuvoje vėl pakurstė kalbas apie abortus. Apie tai, ar buvęs Neli mylimasis pasielgė etiškai ir žmogiškai paviešindamas tokią asmenišką jų bendro gyvenimo detalę, svarstė visa šalis. Vieni smerkė Eugenijų, kiti „nukryžiavo” Nijolę, vadindami ją vaikžude.
2009-09-11

Saulius Siparis: kai aš mažas buvau...

Žymus teatro, televizijos ir kino aktorius Saulius Siparis gimė operos solisto Rimanto Sipario ir garsios to meto aktorės Marijos Rasteikaitės šeimoje, tačiau tėvai išsiskyrė, kai mažajam Sauliui buvo vos pora metukų, - rašo „Geras!“ Būsimąjį aktorių užaugino mama ir močiutė. Būtent su močiute Palangoje jis praleido ankstyvosios vaikystės vasaras. S.Siparis pamena, kaip močiutė stumia vežimėlį, o jis, nors jau keturmetis, sėdi jame išdidžiai sukryžiavęs kojas.
2008-08-24

Dainius įveikė Nomedą

LNK eterio naujokas Dainius Ožalas, su vėjeliu įsisukęs į televizijos tinklelio džiungles, jau spėjo nušluostyti nosis televizijos senbuviams. Naujoji jo vedama laida „Dainius“ dvi pastarąsias savaites laimėjo reitingų karą prieš tuo pat metu rodomą TV3 laidą „Su Nomeda“. Naujausios „Dainiaus“ laidos apie slepiamas įžymybių antrąsias puses reitingas buvo 6.2 %, o laidos „Su Nomeda“ – 5.7 %. Atotrūkis buvo dar didesnis, kai „Dainius“ pasakojo apie apkūnių žmonių intymųjį gyvenimą, tąsyk „Dainius“...
2007-03-27

Serialą „Kobra 11” TV3 eteryje pakeis lietuviškas serialas „Anastasija”

Kovo 22 dieną, ketvirtadienį, 22.00 val. TV3 žiūrovai pamatys paskutiniąją šio sezono kultinio vokiečių veiksmo serialo „Kobra 11” seriją. Nuo kovo 29 dienos TV3 „Kultinio serialo” valandoje jį pakeis toks pat įtempto siužeto Lietuvoje kurtas serialas „Anastasija”. Šiame seriale vaidmenis sukūrė garsiausi Lietuvos, Latvijos ir Estijos kino bei teatro aktoriai: Kostas Smoriginas, Saulius Siparis, Liubomiras Laucevičius, Arūnas Sakalauskas, Vytautas Šapranauskas, Vytautas Kernagis, Dalia Michele...
2007-03-19

Vasario 16-osios programa - su lietuviškais prieskoniais

Lietuvos nepriklausomybės dieną LNK žiūrovams bus pristatyta lietuviška istorinė drama bei filmai, kuriuose filmavosi Lietuvos aktoriai.Jei Lietuva turi pirmojo ryškumo žvaigždžių, aktorė Ingeborga Dapkūnaitė, gyvenanti ir dirbanti Londone bei Maskvoje, neabejotinai yra viena iš jų. Jei 1997 m. J.J.Annaud filme „Septyneri metai Tibete“ jos vaidmuo su B.Pittu truko kiek daugiau nei 5 minutes, tai šįkart  Ingeborgą Dapkūnaitę matysime pagrindiniame vaidmenyje.
2007-02-06

Vasario 1-ąją GCW - festivalio AXX išleistų DVD pristatymas

Vasario 1 dieną, ketvirtadienį, stilingo laisvalaikio centre GCW esančiame alaus restorane „Grand Pub“ įvyks trijų naujų lietuviškų trumpametražių filmų festivalio AXX išleistų DVD pristatymas.Daugiausiai žiūrovų dėmesio turėtų sulaukti pilnametražis jauno, provokuojančio režisieriaus Emilio Vėlyvio filmas „Zero“, kuris jau buvo rodomas kino teatruose ir sulaukė per šešis tūkstančius žiūrovų.
2007-01-31

Algė Ramanauskaitė: Realybės šou "ReAktorius" prasidėjo sąmokslu

Šeštadienį dvylika TV4 realybės šou "ReAktorius" dalyvių apsigyveno savo naujuosiuose namuose. Per tris "nelaisvės" dienas "ReAktoriuje" jau pakvipo sąmokslu. Laukia staigmenos Savo naujuosius namus Tarandėje dvylika aktoriais tapti svajojančių "ReAktoriaus" dalyvių apžiūrėjo gerokai anksčiau, nei prasidėjo pirmoji realybės šou transliacija. Iš skirtingų Lietuvos kampelių surinkti šeši vaikinai ir tiek pat merginų vis dar nelabai įsivaizduoja, kas jų laukia.
2003-09-23

Lietuvos kino studija tęsia bendradarbiavimą su užsienio kinematografininkais

Lietuvos kino studija (LKS) tęsia bendradarbiavimą su užsienio kompanijomis - baigiamas britų serialo apie Antrojo pasaulinio karo belaisvių pabėgimą filmavimas, laukia bendri projektai su vokiečių, rusų ir britų kinematografininkais. Kaip BNS teigė LKS direktorius Robertas Urbonas, šiuo metu Didžiosios Britanijos kompanija "Company Pictures" Lietuvoje tęsia šešių valandų serialo "Karo belaisviai" kūrimą.
2003-08-20

Kino seriale "Karo belaisviai" vaidina britų ir lietuvių aktoriai

Bezdonių apylinkėse netoli Vilniaus pastatytoje stovykloje įsikūrė britų kariai, patekę į vokiečių nelaisvę. Čia Didžiosios Britanijos kino kompanija "Company Television Productions" kartu su Lietuvos kino studija pradėjo filmuoti vaidybinį serialą "Karo belaisviai". Filmas, kuri stato režisierius Džonas Striklandas (John Strickland), pasakos apie britų karių, patekusių į vokiečių nelaisvę, gyvenimą belaisvių stovykloje 1940-aisiais.
2003-06-04

Lietuvoje atkuriami 20 amžiaus pradžios Prancūzijos ir karo belaisvių stovyklos vaizdai

Lietuvoje šiuo metu televizijos serialus kuria dvi užsienio kino kompanijos - prancūzai - apie kontraversišką rašytoją ir aktorę Colettę (Koletę), o britai - apie Antrojo pasaulinio karo belaisvių pabėgimą.
2003-06-04
Į viršų