Linas Adomaitis apie dabartinę veiklą: imuosi labai brangių sceninių sprendimų

Dainininkas, kompozitorius, aranžuotojas ir muzikos prodiuseris Linas Adomaitis pastaruoju metu savo muziką reprezentuoja išskirtiniais metodais. 

7

Jis rengia anšlaginius koncertus su simfoniniais orkestrais ir didžiuliais chorais, tačiau gali sukelti tikrą audrą pritariant tik gitarai ar fortepijonui. Tai pabrėžia garsaus atlikėjo universalumą ir gebėjimą interpretuoti savo muziką įvairiais muzikinais žanrais ir skirtingais muzikantų sąstatais.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Lino Adomaičio koncertų ture “19” vyraus energinga ir stilinga funk’o dvasia

Šį kartą Linas Adomaitis prabangiai įsitaisė Kauno bigbendo pučiamųjų instrumentų krėsle, primenančiame garsaus serialo „Game of Thrones“ sostą.\

Šių metų lapkričio mėnesį koncertiniame ture „19“ Linas žada ypač stilingą šou drauge su Kauno bigbendu, ritmo grupe, pritariančiaisiais vokalais ir ryškiausio kalibro kviestiniais svečiais.

 

„Mano keli pastarieji metai labai turtingi muzikine prasme. Imuosi labai brangių sceninių sprendimų, priimu galingus iššūkius, ir tai mane veda į priekį. Koncertinis turas „19“ bus tikra funk’o bomba, kurios sprogimas klausytojams suteiks daug pozityvios energijos, džiaugsmo, stilingumo ir muzikinio meistriškumo“, – sako Linas Adomaitis.

REKLAMA

Atlikėjas atvirauja, kad turui „19“ rašomos galingos brass sekcijos aranžuotės, kuriamos specialios dekoracijos, kiekvienam kūriniui ruošiami ypatingi šviesos efektai, muzikantai scenoje išsidėstys net keliose skirtingose erdvėse, o visas šou, anot Lino, išeis už standartinio koncerto suvokimo rėmų.

„Taip, tai bus veržlus ir prabangus šou, prisodrintas gera funk’o ir jazz’o siela, kurioje ritmingai pulsuos ne tik patys žymiausi mano muzikos perlai: „Tavo spalvos“, „Aš pavydžiu sau“, „Ar tu ją matei?“, „Pasaulis gražus“, bet ir naujutėliai, premjeriniai kūriniai”, – teigia Linas Adomaitis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų