Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
18
Grupė „Go_A“  (Irmantas Gelūnas/Fotobankas)

Šių metų Eurovizijoje penktąją vietą užėmusi ir Lietuvos klausytojų širdis pavergusi Ukrainos grupė „Go_A“ antradienį vakarą koncertuos Vilniuje.

18

Šių metų Eurovizijoje penktąją vietą užėmusi ir Lietuvos klausytojų širdis pavergusi Ukrainos grupė „Go_A“ antradienį vakarą koncertuos Vilniuje.

REKLAMA

Pirmadienį Vilniaus oro uoste nusileidę ukrainiečiai susidūrė su kliūtimis, dėl problemų su dokumentais grupė pasienyje užsibuvo daugiau nei keturias valandas. Tačiau viskas išsisprendė laimingai ir gerbėjai pamatys unikaliuosius elektro-folko muzikos stiliaus atstovus naujame miesto festivalyje „Vilnius Ore“ sostinės Vingio parke įsikūrusiame VU Botanikos sode.

Grupė juokėsi, kad laukimas oro uoste neprailgo, nariai visą laiką muzikavo: „Mes grojome savo muziką oro uoste. Muitinėje buvome tik mes vieni, tad tiesiog išsiėmėme savo instrumentus ir pagrojome. Oro uoste puiki akustika“. 

Per pietus grupės „Go_A“ surengė konferenciją, kurioje atskleidė, kad tai pirmasis jų turo koncertas, ukrainiečiai žada susitikti su grupe „The Roop“  ir taip pat neslėpė, kad trokšta pakeliauti po Lietuvą, ir kuo daugiau pamatyti: 

REKLAMA

„Planuojame paturistauti. Rytoj turime susitikimą su „The Roop“. Susitarėme su jais, kad kartu pavalgysime, privačiai pasikalbėsime. O poryt keliausime į Klaipėdą, ko aš labai laukiu, nes praleidau ten trejus metus kai buvau vaikas“, – sakė grupės narys Tarasas Ševčenko.    

„Tai, kas įvyko oro uoste, nei kiek nepakeitė mūsų nuomonės apie Lietuvą bei Vilnių. Viskas tobula, net nežinome, kas gali būti ne taip“, – džiaugėsi grupės nariai. 

REKLAMA
REKLAMA

Primename, kad Eurovizijos dainų konkurse Lietuva grupei „Go_A“ skyrė maksimalų įmanomą taškų kiekį – Ukrainos atstovai 12 balų sulaukė tiek iš mūsų šalies komisijos, tiek iš televizijos žiūrovų.

Negana to, organizacijos AGATA duomenimis, ukrainiečių daina „Shum“ jau tris savaites iš eilės išlieka tarp keturių klausomiausių dainų Lietuvoje.

„Grupė „Go_A“ labai laukia koncerto Lietuvoje ir galimybės padėkoti mūsų šalies žmonėms už tokį palaikymą bei pasimatyti su fanais. Tai išties išskirtinio skambesio muzikos grupė, susilaukusi didžiulio populiarumo tiek Lietuvoje, tiek visoje Europoje, kuri puikiai papildys mūsų turimus didžiausius šalies atlikėjus“, – tą kartą teigė festivalį organizuojančios įmonės „Seven Live“ vadovas Tomas Inčikas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų