Į Lietuvą atvykę garsieji ukrainiečiai „Go_A“ strigo oro uoste: viskas dėl neapdairios klaidos Papildyta pasieniečių komentaru

Šių metų Eurovizijoje penktąją vietą užėmusi ir Lietuvos klausytojų širdis pavergusi Ukrainos grupė „Go_A“ antradienį planavo koncertuoti Vilniuje, tačiau į Lietuvą atvykusi grupė strigo Vilniaus oro uoste.

3

Unikaliuosius elektro-folko muzikos stiliaus atstovus liepos 13 dieną išvysti turėtumėme naujame miesto festivalyje „Vilnius Ore“ sostinės Vingio parke įsikūrusiame VU Botanikos sode.

„Prieš beveik 4 val. į Vilnių atskridusi grupė „Go_A“ vis dar yra „įstrigę“ Vilniaus oro uoste dėl problemų su dokumentais. Organizatoriai aiškinasi situaciją oro uoste kartu su grupe“, – pranešė atstovai.

„Grupė atskrido neturėdama visų dokumentų. Vis dar galioja vyriausybės nutarimas, dėl valstybės ekstremalios situacijos paskelbimo. Pagal jį, užsieniečiams yra draudžiama atvykti į Lietuvą, bet yra tam tikros išimtys. Grupė turėjo patekti į tą išimčių sąrašą, bet į jį nepateko.

Menininkams atvykstantiems į Lietuvą turi būti suteiktas kultūros ministro leidimas, kad šie galėtų atvykti ir dalyvauti meno veikloje. To leidimo nebuvo, grupė neturi teisinio pagrindo būti įleisti į Lietuvą. Šiuo metu yra laukiama, kad tas leidimas būtų gautas, jei jis atsiras pasienio pareigūnai grupę įleis. Viskas priklauso nuo organizatorių“, – situaciją komentavo valstybės sienos apsaugos tarnyba.

Primename, kad Eurovizijos dainų konkurse Lietuva grupei „Go_A“ skyrė maksimalų įmanomą taškų kiekį – Ukrainos atstovai 12 balų sulaukė tiek iš mūsų šalies komisijos, tiek iš televizijos žiūrovų.

(3 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Go_A“

Negana to, organizacijos AGATA duomenimis, ukrainiečių daina „Shum“ jau tris savaites iš eilės išlieka tarp keturių klausomiausių dainų Lietuvoje.

„Grupė „Go_A“ labai laukia koncerto Lietuvoje ir galimybės padėkoti mūsų šalies žmonėms už tokį palaikymą bei pasimatyti su fanais. Tai išties išskirtinio skambesio muzikos grupė, susilaukusi didžiulio populiarumo tiek Lietuvoje, tiek visoje Europoje, kuri puikiai papildys mūsų turimus didžiausius šalies atlikėjus“, – tą kartą teigė festivalį organizuojančios įmonės „Seven Live“ vadovas Tomas Inčikas.


Rašyti komentarą...
L
Lietuvys
2021-07-12 16:34:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Naivuoliai, per mišką būtų greičiau.
Atsakyti
-1

P
Politika
2021-07-12 20:11:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vis vien praeis, kaip sakoma po "blatu", čia gi jau savi.
Atsakyti
0

Šalinkit
2021-07-12 18:12:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Rusų fašistų išverstus komentarus
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų