Naujasis miesto festivalis Klaipėdoje žada neeilinį reginį: tai bus erdvė, iš kurios nesinorės išeiti

Pirmąjį kartą įvyksiantis miesto festivalis „Parkas LIVE Klaipėda“ rugpjūčio 1 – 15 dienomis uostamiestyje žada sukurti išskirtinę kultūrinę erdvę, kuri taps ne tik didžiausiu traukos centru, bet ir išskirtine vieta susitikimams.

Organizatoriai kelia aukštus reikalavimus sau, kad be kokybiškų renginių ši erdvė taptų magiška ir jaukia gamtos apsupta oaze, į kurią norėtųsi sugrįžti kiekvienam lankytojui, rašoma pranešime spaudai.

Pačioje Klaipėdos senamiesčio širdyje, parko estradoje prie koncertų salės, Šaulių g. 36, rugpjūčio 1 dieną startuos pirmasis miesto festivalis „Parkas LIVE Klaipėda“, kuris per daugiau nei dvi savaites pasiūlys įspūdingą skaičių įvairių renginių. Čia savo koncertus surengs tokie atlikėjai ir grupės kaip Inga Jankauskaitės, jautì, Alina Orlova, Saulės kliošas, Jazzu, Gabrielė Vilkickytė, The Roop, Sisters On Wire, Jurijus Veklenko, Vidas Bareikis. Taip pat įvyks du teminiai filmų vakarai, kurių metu bus pristatyti filmai „Frida. Viva la Vida“ bei „Dylerė“. Čia du pirmadienius įvykis ir nemokami renginiai – „Sidabrinės gervės“ naktys, kurių metu bus pristatyti bei parodyti nacionalinių kino apdovanojimų filmai nominantai bei laimėtojai.

Vieną iš renginių organizatoriai vis dar laiko paslaptyje, tačiau žada, kad jau artimiausiomis dienomis jis bus pristatytas.

„Labai džiaugiamės, kad debiutuojant su naujuoju festivalius sulaukiame didžiulio palaikymo ir susidomėjimo. Tiesa, turime atkreipti ir būsimų lankytojų dėmesį – bilietų kiekis į kiekvieną renginį ribotas, tad raginame nelaukti ir jais pasirūpinti iš anksto. Net neabejojame, kad rugpjūčio mėnesį Klaipėdoje bus nemažai kokybiško kultūrinio turinio ir visi kartu galėsime parke praleisti gražiausius rugpjūčio vakarus kartu“, – kviesdami į festivalį, pasakoja organizatoriai.

Organizatoriai teigia, kad festivalio teritorija – parkas, vakarais nušvis tūkstančiais lempučių, o čia lankytojai galės surengti piknikus su vietoje įsigytais gėrimais ar maistu. Pasak organizatorių, pagrindinis tikslas – parko estradą prie Klaipėdos koncertų salės, paversti erdve, iš kurios nesinorėtų išeiti, o įvykę renginiai taptų įsimintiniausiais šią vasarą.

„Kurdami festivalio konceptą puikiai žinojome, ką reiškia būti pavargus nuo karantinų ar nežinomybės, todėl į tai sudėjome viską, kas kelia geras emocijas ir išlieka atmintyje. Tikimės, kad kiekvienas vakaras, nepriklausomai ar tai koncertas, ar kino vakaras – būtų pats geriausias“, – atvirauja „Parkas LIVE Klaipėda“ organizatoriai.

REKLAMA

Jau rugpjūčio 1 – ąją įvyks festivalio atidarymas, kurio metu viena ryškiausių pastarojo meto Lietuvos atlikėjų I. Jankauskaitė surengs vienintelį šios vasaros koncertą uostamiestyje. Bilietus į festivalį platina Bilietai.lt. Jų kiekis į kiekvieną renginį yra ribotas.

Miesto festivalis „Parkas LIVE Klaipėda“ – pirmą kartą, rugpjūčio 1 – 15 d. uostamiestyje vyksiantis festivalis, sujungsiantis meną, gamtą bei miestą į vieną visumą. Per daugiau nei 2 savaites įvyks 15 skirtingų įvykių, pasitelkiant muziką, kiną bei inspiruojančius pašnekesius. „Parkas LIVE Klaipėda“ – įsimintini vasaros vakarai Klaipėdoje.


Rašyti komentarą...
R
Ramunas
2021-07-13 11:35:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Im Lithuanian political prisoner Ramunas Šulcas(BENEDIKT 17).Im living in city Utena.. My family is a criminal victim. Kuzma family , and Lebionka family and other gangsters robed from me my daughter in 2011 year 12 month.Her name and surname is Smilte (Švegždaitė) Šulcaite . She is a pedophil victim.I think bad gangsters must be punished.VSD (government security organisation)in lithuania protect Gangsters and bad people who is a terrorists , police officers are criminal guys.Corruption is a real big problem in Lithuania.Bad people returned me into a homelessman invalid.Please help me if you can

Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų