Lietus sujaukė planus: Martynas Starkus namo statybas lygina su sraigės šliaužimu

Laidos „Starkus stato“ herojus Martynas Starkus žodžių kišenėje neieško – pradėtus namo renovacijos darbus prilygino sraigės šliaužimui.

Praėjusią savaitę Lietuvą užklupus gausiam lietui, namo statybų įkarštis tapo išsiilgta svajone, kuri dar visai neseniai buvo lengvai pasiekiama ir įgyvendinama.

Martynas atvirauja, kad kuriam laikui sustoję statybų darbai keičia dalį numatytų planų, tačiau, užklupus išbandymams, optimizmo ieškoma išeinant pasivaikščioti gamtoje. Būtent tokioje aplinkoje ir buvo nubrėžta žavi paralelė tarp pradėtų namo statybų ir sraigės šliaužimo.

„Kada lyja lietus, kad „nenuvažiuotų stogas“, žmogus išeina pasivaikščioti į mišką – pravėdinti galvą, pasisemti optimizmo.

Gamtoje pastebi keistus dalykus – sraigė, kuri yra panaši į mano namo statybas, lipa į viršų, o kelią jai pastojo musė, kuri leidžiasi žemyn. Skristi tingi, turbūt sparnai sušlapo, dabar ir aiškinasi situaciją – kas, kurią?

Tokia vat gamta, mieli bičiuliai, viskas keičiasi: sraigės aukštyn, musės – žemyn“, – pasakojo M. Starkus.

Laida „Starkus stato“ žiūrovus pasieks naujame TV3 rudens sezone! Čia turėsite galimybę stebėti apleisto namo statybos darbus, iškylančius iššūkius bei išgirsti patarimus, kaip sutaupyti ir atrasti geriausius sprendimus įsirenginėjant būstą. 

 


Rašyti komentarą...
D
Dzukas
2021-08-10 10:25:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vienas mano mėgstamiausių žurnalistų, nenusimink Martynai, pamažu viską susitvarkys, statybos yra gana nelengvas, daug nervų kainuajantis užsiėmimas, bet kai viską susitvarkysi bus miela net prisiminti visas statybos negandas, dabar gamta tau vadovaus, nes ji visagalė, sėkmės tau kua greičiau įsirengti širdžiai mielą kampelį, Dzūkijos miškuose, jai ne grybai jai ne uagos, dzūkų mergos būtų nuagos
Atsakyti
-2

D
Dzukelis kalvelis
2021-08-10 11:58:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
Visi i ta Dzukija dabar lenda, vieciniu vistiek nebus
Atsakyti
-1

J
Jonas
2021-08-15 07:03:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai žmogus kuris retai kada nusišneka. Šaunuolis. Jo visada įdomu klausytis
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų