Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Net ir prasidėjus pirmiesiems šimtamečio namo renovacijos darbams Martyno Starkaus sodyboje, keliautojui fantazijos ir naujų idėjų netrūksta. Martynas parodė, kokie du pagrindiniai dalykai yra būtiniausi statybų vietoje.

Net ir prasidėjus pirmiesiems šimtamečio namo renovacijos darbams Martyno Starkaus sodyboje, keliautojui fantazijos ir naujų idėjų netrūksta. Martynas parodė, kokie du pagrindiniai dalykai yra būtiniausi statybų vietoje.

REKLAMA

Nors griovimo darbai Martyno taip maloniai ir džiaugsmingai nenuteikia, siekiant užgožti esamus praradimus prieš naująją pradžią, keliautojas pasitelkė kūrybingumą ir iš likusių namo medžiagų surentė stalą.

„Papasakosiu, kaip pasidaryti du labai svarbius dalykus, pradedant gyvenimą tik statybvietėje, kol dar nėra didelių patogumų.

REKLAMA

Visų pirma, labai svarbu pavalgyti. Tam, kad pavalgytum, reikalingas stalas. Stalą pasidaryti yra labai paprasta – reikia pasiimti keletą senų grindlenčių, supjauti jas atitinkamo dydžio, sutvirtinti keliais varžtais iš viršaus ir pasirinkti atitinkamas stalo kojas. Tokiu atveju svarbiausia labai stipriai į stalą nesiremti. Dar yra labai svarbu turėti didelę staltiesę. Juk nėra tokio blogo stalo, kurio nepataisytų gera, graži staltiesė“, –  šmaikštauja laidos „Starkus stato“ herojus.

Kaip sako Martynas, „jaunojo meistrelio“ darbai vien tik stalo pagaminimu nesibaigia, tad vertėtų neužmiršti ir stalo puošybos elementų, kuriais gali tapti gamtoje surastos gėlės.

„Svarbu ir stalo puošyba – lauko gėlių surasite visuomet, o velykinis elementas yra strazdo giesmininko lizdas su mažu, nepavykusiu kiaušinėliu. Pats buvau liudininkas, kad paukščiukai iškeliavo gyventi savo gyvenimo, tad mums paliko lizdą, į kurį jie nebegrįžta“, – kalbėjo keliautojas.

REKLAMA
REKLAMA

Vienas svarbiausių dalykų – kaimiška dušo kabina

Kaimo vietovė, priešingai negu miesto aplinka, neabejotinai pasižymi pranašumu – čia galima nesunkiai pasidaryti ir lauko dušinę, kuriai nėra būtina turėti prašmatnių kabinų. Tiesa, tam tikrų keblumų gali kilti tiems, kurie nemėgsta praustis šaltu vandeniu.

„Dušas yra būtinas dalykas žmogaus gyvenime. Žinoma, namuose jame praleidžiame labai daug laiko, kadangi yra šilto vandens. Tačiau kada į dušo aparatą vanduo atkeliauja tiesiai iš šulinio, turime skubėti, kadangi dar nėra tokio žmogaus, kuris su dideliu malonumu šaltame vandenyje turkštųsi it šiltuose garuose. Bent jau aš tokių nepažįstu.

Tam, kad praustis būtų jaukiau, ypač jeigu jūsų šeimoje yra moterų, reikia pasidaryti dušinę. Dušinę galima pasidaryti iš įvairiausių dalykų. Pavyzdžiui, jeigu jums po ranka mėtosi trys durys, jūs galite iš jų pastatyti visai neblogą uždangą.  

Paspaudus dušo veikimo mygtuką, labai patogu ateiti į pastatytą dušinę, užsidaryti, nusiprausti ir pradėti naują dieną puikios nuotaikos, labai gerai atgaivintam šaltu vandeniu“, – patirtimi pasidalijo Martynas.

REKLAMA
REKLAMA

Aktualią informaciją apie tai, kaip Martynui sekasi įgyvendinti užsibrėžtą statybų tikslą, galite rasti čia – https://www.tv3.lt/starkus-stato.

Laida „Starkus stato“ žiūrovus pasieks naujame TV3 rudens sezone! Čia turėsite galimybę stebėti apleisto namo statybos darbus, iškylančius iššūkius bei išgirsti patarimus, kaip sutaupyti ir atrasti geriausius sprendimus įsirenginėjant būstą. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų