Legendinio filmo „Kaukė“ žvaigždė Carrey – neatpažįstamas: 59-erių vyras stebina išvaizdos pokyčiais

1994-aisiais pasirodė legendinis filmas „Kaukė“, kuriame sužibėjo aktorius Jim Carrey (59). Garsus Holivudo aktorius prieš daugelį metų buvo tikras svajonių jaunikis – mielas, simpatiškas ir humoro jausmo nestokojantis aktorius pavergė tūkstančių merginų širdis.

19

Tiesa, bėgantys metai taip pat atsiliepė ir jo išvaizdai.

(19 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Jim Carrey išvaizdos pokyčiai

Gražuoliu vaidintas komikas šiandien nė kiek neprimena savęs. Žinoma, tam įtakos turėjo įvykusios jo širdies draugės Cathriona White laidotuvės.

Jo talentas žavėjo, todėl apie Jimo gabumus netrukus pasklido kalbos. Šlovė aplankė greitai, todėl netrukus jis vis dažniau pelnydavo pagrindinius vaidmenis, kvietimus apsilankyti raudonojo kilimo renginiuose.

Karjeros pradžioje jį lydėjo jo pirmoji žmona, padavėja Melissa Womer ir jų dukra Jane Erin Carrey. Kai mažylė gimė, Jimui buvo vos 25-eri, tad augdama turėjo išgyventi labai daug. Jos tėvai po aštuonerių metų išsiskyrė, o tėtis po metų susirado kitą mylimąją.

Jimą ilgus metus taip pat kankino depresija, todėl artimiesiems teko išgyventi jo nervinius priepuolius ir pykčio audras. Vis dėlto, kad ir kas benutiktų, Jane su savo tėčiu iki šiol lieka geriausi draugai.

Tiesa, dabar aktorius žinomas daugelyje pasaulio šalių. Tačiau vargiai kas patikėtų, kad savo vaikystę aktorius praleido gyvendamas skurde. Jo tėvui buvo sunku surasti pastovų darbą, todėl j. Currey šeima kraustėsi iš vienos vietos į kitą, bemaž 15 kartų. Sunkios vaikystės prisiminimai paskatino J. Carrey rūpintis savo seserimis.


Rašyti komentarą...
T
Tadas
2021-02-20 16:00:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
Joooo..... straipsnis … "fantastiškas", rašo apie Džimą Kerį, o straipsnio pabaigoje atsiranda ir Tomas Kruzas. Puiki žurnalistika, kuri paskutiniu metu pastebima daugelyje internetinių portalų, negi nebėra tekstų redaktorių ir korektorių?
Atsakyti
-11

T
Tai apie ką straipsnis galop – Jimą Carr
2021-02-20 15:56:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai apie ką straipsnis galop-Jimą Carrey ar Tomą Cruise?! Atmestinumas šokiruojantis!
Atsakyti
-8

L
Laima
2021-02-21 10:56:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gerbiami rašytojai, tai apie Džimą rašote, ar apie Tomą Cruisą? Apsispręskit...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų