Kviečiame stebėti eglės įžiebimą per TV3: šįkart jis bus kitoks

Jau tradicija tapo, kad džiugus švenčių laukimas pradedamas svarbiausios Lietuvos eglės Vilniaus Katedros aikštėje įžiebimu, kurį lydėdavo įspūdingas koncertas, sutraukiantis būrį žiūrovų.

Šie metai kitokie – eglės įžiebimą ir šventinį renginį žmonės kviečiami stebėti saugiai iš namų prie TV3 ekrano. 

Jau rytoj, šeštadienį, renginio „Kalėdos sostinėje“ metu išvysime, kokia bus šių metų gražuolė. Vilniaus eglė jau kelerius metus iš eilės džiugina savo grožiu ne tik sostinės gyventojus ir miesto svečius, bet patenka ir į užsienio žiniasklaidos sudaromus gražiausiųjų eglių sąrašus.

Panašu, kad ir šiemet ji nustebins. Sostinės Kalėdinės eglės aukštis net 24 metrai. Šiai eglei sukurti prireikė net 6000 eglės šakų, 3,5 km kilometrų  girliandų, 800 žaisliukų ir net 150 kvadratinių metrų veidrodžių.

Eglę įžiebs ir šventinio renginio metu TV žiūrovus sveikins Vilniaus meras Remigijus Šimašius, tikras Kalėda ir renginio vedėjai   Mindaugas Stasiulis bei Renata Šakalyte-Jakovleva. 

Žiūrovams gražiausius pasirodymus dovanos visų mylimi atlikėjai: Jurijus Veklenko, Inga Jankauskaitė, Justė Arlauskaitė-Jazzu, Vidas Bareikis, o G&G Sindikatas pristatys naują, specialiai Vilniaus miestui Kalėdų eglės įžiebimo proga sukurtą dainą „Kalėdos“.

Žiūrovai taip pat išvys, kaip didžiausioms metų šventėms ruošiasi žymios Lietuvos šeimos. Antanas Juknevičius, Živilė ir Viktoras Diawaros, Renata ir Nerijus Juškos pravers savo namų duris ir kvies šiltam pokalbiui.

Taigi,  likite namuose, įsitaisykite jaukiai su puodeliu arbatos prie televizorių ekranų ir įžiebkite šventinę nuotaiką savo širdyse. 

Kalėdų eglės įžiebimo šventė „Kalėdos sostinėje“   šeštadienį 17.30 val. per TV3! 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų