• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kvepalai: kaip nepersistengti

Visiems kvepalams galioja viena pagrindinė taisyklė – geriau kvėpintis per mažai, nei persistengti. Kvepalai naudojami po lašelį ir jokiu  būdu nereikia jais „apsipilti“.

REKLAMA
REKLAMA

Kvepalų koncentracija ore privalo turėti savo ribas, priešingu atveju, jų aromatas tampa nemalonus. Taip kad, kai kvėpinamės,  derėtų pagalvoti ir apie aplinkinius.

REKLAMA

Be abejo, kvėpintis reikia tik esant švariai ir sveikai odai bei plaukams. Kvėpintis rekomenduojama už ausų, alkūnių įlinkimus, žemiau kelių. Dar galima kaptelėti ant riešų vidinės pusės, pakvėpinti taškus, kur jaučiamas pulsas, lygiai taip pat pulsuojantį tašką raktikaulio srityje. Kita vertus, labai griežtų kvėpinimosi  taisyklių nėra.

REKLAMA
REKLAMA

Tikrai pravartu žinoti, jog šilkas ir nailonas gana greitai praranda kvapą. O, kailiniai aksesuarai, pliušas, vilnoniai ir trikotažiniai audiniai – priešingai - labai gerai išlaiko kvapą.  Turėkite tai galvoje, jei norite, kad Jus visą laiką gaubtų aromatingas debesis.

Niekada nekvėpinkite plaukų, rankų ir kaklo, prieš pat iškilmingą vakarienę. Tokiais atvejais rekomenduotina šiek tiek pakvėpinti tik suknelę. Taip pat nederėtų maišyti įvairius kvapus: tualetinis vanduo, pudra, lūpų dažai – viskas turi savo specifinį kvapą.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Kvepalai gali būti „sezoniniai“, pvz., „šalti“ aromatai – vasarai, „šilti“ – žiemai. Be kvepalų visada pravartu turėti ir tualetinio vandens, kurio kvapas yra kiek lengvesnis.  Juo geriau naudotis dieną. Tualetinio vandens kvapas, beje, derės netgi dėvint džinsus.

REKLAMA

Prieš vakarinį pobūvį dieninį aromatą idealu būtų, žinoma, nusiplauti po dušu, o jei tokios galimybės nėra, tai naudojamą tualetinį vandenį reikėtų pasirinkti tokios pat kompozicijos, kaip kad ir vakarinių kvepalų.

Nevertėtų kvėpintis kvepalais, skleidžiančiais stiprų kvapą, ypač karštą  ir saulėtą dieną.  Išimtis – drėgnas oras (ypač gamtoje prie vandens). Tokiais atvejais galima sau leisti ir „aštresnius“ kvepalus, nes vandens garai, gėlių bei žolės  aromatas ženkliai sumažins Jūsų kvepalų poveikį.

REKLAMA

Tiesa, nesikvepinkite stipriais ir saldžiais  kvapais, jei ruošiatės linksmai pašokti. Prisiminkite, jog baltai ar šviesiai suknelei labiausiai  tinka minkšti ir lengvi kvepalai. Jei sugalvotumėte pasidabinti, pvz,. juoda suknele, štai tada gana harmoningai derėtų ir griežtesni kvapai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ir dar, labai svarbus momentas – jei kvepalai patenka tiesiai ant rūbų, tai jie gali, pirmiausia, sugadinti suknelę, antra – tokiu atveju jie per greitai išsikvėps, o ir kvapas bus pernelyg stiprus. Kur kas išmintingiau būtų į rūbus įdėti sausų kvepalų arba pakabinti spintoje maišelį su sumirkytu kvepaluose gabalėliu vatos.

Nėra pats geriausias būdas kvėpintis ir užnešant kvepalus tiesiai ant odos  - kartais tai gali sukelti uždegimą. Visai neblogas sprendimas -  padėti gabalėlį vilnonės ar pliušinės medžiagos iš  vidinės suknelės pusės ir jį pakvėpinti. Kūno šilumos veikiamas kvepalų aromatas pasklis visame rūbe.

Bet, visų svarbiausia – gera Jūsų nuotaika ir nepakartojamai žavi šypsena.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų