Kūdikio spyriai vos nepražudė būsimos mamos: įspėja kitas

Besilaukiančios ir jau esamos mamos pritars – vienas iš nuostabiausių laukimo momentų yra pirmieji vaikelio spyriai. Nuo tada tarp mamos ir kūdikio užsimezga nuostabus ryšys, viskas tampa dar tikriau ir jautriau. 

4

Tai pirmasis ryškus signalas, kad moters pilve rezgasi gyvybė. Visgi mamos turėtų būti labai atsargios ir reaguoti į kūno signalus.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kūdikio spyriai vos nepražudė būsimos mamos: taip nutinka 1 iš tūkstančio

Kinijoje gyvenanti Zhang pasakoja, kad jos kūdikis spardėsi ganėtinai stipriai. Vis dėlto ji net neįsivaizdavo, kad dėl tokios situacijos ji ir jos kūdikis vos nenumirė.

Būdama 35-ą savaitę nėščia, moteris buvo skubiai nugabenta į ligoninę. Ji skundėsi labai stipriais skausmais, aukštu kraujospūdžiu. Būsimai mamai taip pat labai sunkiai sekėsi kvėpuoti.

Paaiškėjo, kad likus keliems mėnesiams iki bandymo susilaukti vaiko, Zhang buvo atlikta gimdos operacija, kurios metu pašalinti nevėžiniai dariniai. Po operacijos moters gimdos sienelė tapo žymiai plonesnė, turėjo didesnę riziką įplyšti, o nėštumo metu kūdikio kojos rėžėsi tiesiai į šią vietą.

Tad būsima mama ir jos kūdikis buvo labai didelėje rizikoje, kad organas gali plyšti ir apkrėsti organizmą. Visgi atvykus laiku į ligoninę, Zhang buvo atlikta reikalinga operacija.

Plyšimas nėštumo metu nutinka vienai iš tūkstančio moterų, kurios dažniausiai jau buvo atlikusios Cezario pjūvį.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų