• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

TV3 laidoje „Tavo horoskopas su Nagliu Šulija“ apsilankė atlikėja, grožio studijos „Kristina“ įkūrėja, verslininkė Kristina Ivanova

REKLAMA

Pokalbio su astrologu Nagliu Šulija metu Kristina prisiminė svarbų praėjusių metų įvykį, kuris privertė ją sustoti ir įvertinti savo pasiekimus.

„Pernai pristačiau savo vardinę kosmetikos liniją „Kristina Beauty“ ir pagalvojau, kad padariau didelį darbą, link to ėjau daugelį metų. Padarėme renginį, viskas smagu, bet supratau, kad aš nepakankamai įvertinu save, nemoku pasidžiaugti pasiekimais.

Atrodo, vis einu tolyn, vis reikia dar kažko. Bet kartais būtina pristabdyti ir pasakyti, kad padariau išties gerą darbą“, – laidoje kalbėjo ji. 

Grožio srityje – kaip žuvis vandenyje

Grožio sritis K. Ivanovą lydi visą gyvenimą – moteris ne tik turi grožio saloną Vilniuje, bet ir yra išbandžiusi vizažistės darbą. 

REKLAMA
REKLAMA

„Niekada negalvojau, kad turėsiu savo grožio studiją, kuri gyvuoja jau 12 metų. Anksčiau man teko ragauti ir vizažistės darbo. Man tai puikiai sekėsi, turėjau daug klientų, bet galiausiai nieko nebespėjau, dėl didelio užimtumo teko rinktis veiklas.

REKLAMA

Tada gimė ir kosmetikos linija, ir koncertai buvo šalia. Šios veiklos viena kitą papildo“, – džiaugėsi K. Ivanova. 

Astrologas N. Šulija prasitarė, kad pagal Kristinos horoskopą, jai gyvenime turėtų būti svarbi partnerystė. Moteris šiai minčiai neprieštaravo ir atskleidė, kad su dabartiniu širdies draugu santykius kuria jau penkerius metus. 

„Visi mano gyvenimo partneriai, kiek jų turėjau, buvo ilgalaikiai. Šioje srityje esu atsakinga – jei jaučiu, kad partneris tinkamas, vadinasi, galiu ir tėvams parodyti, o jei kyla kažkokių dvejonių, reiškia, mums ne pakeliui“, – teigė laidos viešnia. 

REKLAMA
REKLAMA

Prakalbo apie ryšį su Natalija Bunke

Pokalbio metu K. Ivanova kalbėjo ir apie savo ryšį su sese Natalija Bunke. Kristina prisiminė laikotarpį, kai judviejų santykiai nebuvo tokie gražūs, kaip dabar. 

„Iš pradžių buvo „Yvos“ laikas, vėliau mes pasiskirstėme po skirtingas grupes. Turėjome laikotarpį, kai buvome susipykę. Esame aptarę, kad tai buvo tiesiog nebranda. Juk gyvenime visko būna.

Gaila, kad reikia mokytis iš savo klaidų, o ne iš kaimyno. Nenorėčiau atsukti to laiko atgal ir niekam nelinkėčiau turėti pykčių su savo artimaisiais. Juk nieko brangesnio už šeimą nėra“, – tikino K. Ivanova. 

Visą pokalbį žiūrėkite vaizdo įraše straipsnio pradžioje. 

„Tavo horoskopas su Nagliu Šulija“ – sekmadieniais, 20.30 val. per TV3 Plus ir tv3.lt!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų