• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Atlikėja, grožio studijos „Kristina“ įkūrėja, verslininkė Kristina Ivanova rugsėjo 6-ąją minėjo savo gimtadienį, jai sukako 36-eri. Gražią progą moteris pasitiko taip, kaip jai ir smagiausia – vyko į Kauną pas tėvelius, kur artimųjų būryje ragavo tradicinį naminį medaus tortą, valgė cepelinus ir mėgavosi laiku su šeima. „Viskas labai paprastai, bet būtent to ir norėjau, juk dažnai įsisukus į darbų ratą pritrūksta tam laiko“, – sakė ji. 

Atlikėja, grožio studijos „Kristina“ įkūrėja, verslininkė Kristina Ivanova rugsėjo 6-ąją minėjo savo gimtadienį, jai sukako 36-eri. Gražią progą moteris pasitiko taip, kaip jai ir smagiausia – vyko į Kauną pas tėvelius, kur artimųjų būryje ragavo tradicinį naminį medaus tortą, valgė cepelinus ir mėgavosi laiku su šeima. „Viskas labai paprastai, bet būtent to ir norėjau, juk dažnai įsisukus į darbų ratą pritrūksta tam laiko“, – sakė ji. 

REKLAMA

Sukaktį paminėjusi K. Ivanova su naujienų portalu tv3.lt kalbėjosi apie praėjusius metus, įgyvendintas svajones ir prieš gimtadienį užklumpančias mintis. Kristinos teigimu, šiemet jų – labai daug. Praėjusiais metais žinoma moteris atšventė savo grožio studijos dešimtą jubiliejų, o šiemet įgyvendino vienuolikos metų pareikalavusią svajonę – pristatė savo vardo dekoratyvinės kosmetikos liniją „Kristina Beauty“. Bet kaip sako ji pati, žmonės dažnai nemoka pasidžiaugti ir iki galo įvertinti savęs. 

„Todėl aš džiaugiuosi, kad šiuo metu iš profesinės pusės turiu labai daug: ir grožio salonas, ir į užsienį besiplečiantis prekės ženklas, ir vis dar aktyviai vykdoma koncertinė veikla su grupe „Kristal“. Gal tik mažiau manęs yra socialinėje medijoje, bet tai – mano pasirinkimas. Dabar darau taip, kaip aš noriu, nebėra žodžio reikia. Jei jaučiu, kad nenoriu duoti interviu – to ir nedarau. Atsiranda vidinė laisvė prieš save, nereikia spraustis į rėmus ar kažkam paklusti. Gyvenu dėl savęs ir tik vieną kartą, tad noriu džiaugtis viskuo, ką gali suteikti man gyvenimas“, – mintimis dalijosi K. Ivanova. 

REKLAMA
REKLAMA

Birželio pabaigoje dekoratyvinės kosmetikos liniją „Kristina Beauty“ pristačiusi moteris pasakojo, kad klientai nė negali įsivaizduoti, kiek iššūkių reikalauja šis procesas. Pasak pašnekovės, pasitaiko atvejų, kai kelis metus kuriami gaminiai galiausiai neišvysta dienos šviesos. 

REKLAMA

„Tai – ilgas procesas, kuriame yra daug techninių dalykų ir atsakingų žmonių. Gali daug prisigalvoti, bet kartais tavo mintys yra neįgyvendinamos pagal cheminę sudėtį. Kiek pati išmokau ir patobulėjau šiame procese, yra kosmosas. Dabar visai kitaip žiūriu į gaminius, moku skaityti etiketes, iškart pastebiu klaidas. Pagal bakalauro diplomą aš esu visuomenės sveikatos specialistė, tad pastebiu, kad šios studijos vis persipina mano gyvenime – tiek salone, tiek kuriant gaminius, kai tenka bendrauti su šių sričių specialistais“, – tikino verslininkė. 

REKLAMA
REKLAMA

K. Ivanova atskleidė, kad kurdama dekoratyvinės kosmetikos liniją suvokė, jog rinkoje yra begalės gaminių, todėl ieškojo išskirtinumo. Anot moters, buvo siekta sukurti produktus, kurie ne tik turėtų gerą kainos ir kokybės santykį, tačiau pasižymėtų ir pridėtine verte. 

„Kai kuriame produktus, mes galvojame, ką įdėti į vidų, kad tai turėtų kažkokią naudą. Pavyzdžiui, sukūrėme lūpdažį su vitaminu E arba lūpų pieštuką su karnaubo vašku, kad ne tik gražiai atrodytų ant lūpų, bet ir jas drėkintų, minkštintų. Grožio salonas man – tarsi laboratorija, kur galiu su kolektyvu testuoti produktus. Neseniai sukūrėme naujus šampūnus ir kaukę, tad gamybos procese labai padėjo salone dirbantys plaukų specialistai, išreiškę savo nuomonę“, – aiškino Kristina. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ką tik pasibaigusi vasara K. Ivanovai buvo darbinga, mat netrūko koncertų. Tiesa, tuo pačiu ji buvo ir kiek kitokia, nes Kristinai pavyko savaitgaliais atrasti anksčiau taip trūkusio laiko draugams. Dėl to šią vasarą ji aplankė ne vieną Lietuvos miestą, kur ne tik apsistodavo, bet ir užsisakydavo vietovės gidą. 

„Tai buvo geriausias dalykas, kurį būtinai pratęsime ir kitą vasarą. Mes dažnai keliaujame į kitas šalis ir pamirštame, kokia yra graži mūsų Lietuva. Juk čia turime tiek daug įspūdingų ir neaplankytų miestelių, dvarų, bažnyčių, piliakalnių. Šią vasarą buvo ypač įdomu aplankyti Rusnę. Nors čia lankėmės ne pirmą kartą, šįkart turėjome nuostabią gidę, kuri labai įdomiai mums viską papasakojo“, – kalbėjo žinoma moteris. 

REKLAMA

Pasiteiravus, ar 36-erių metų sukaktį mininti Kristina jau jaučiasi atradusi savo vietą po saule, moteris tuo nesuabejojo. Pasak K. Ivanovos, visos jos veiklos yra susiję, o kiekviena iš jų papildo ją kaip asmenį. 

„Grožio sritis yra begalinis vandenynas, kuriame tu gali tiek daug išbandyti, jog gyvenime gali net pritrūkti laiko. Kol kas aš jaučiuosi kaip žuvis vandenyje. Svarbiausia, kad kuriant produktus aš suprantu, ką darau. Nėra taip, kad ant jų tik uždėtume mano veidelį ir paleistume į prekybą. Aš dalyvauju visame procese nuo A iki Z“, – tikino ji. 

Pasidomėjus, ko norėtų sau palinkėti gimtadienio proga, K. Ivanova nedaugžodžiavo: „Palinkėčiau sau sveikatos. Kad ir kaip banaliai skambėtų, bet tai svarbiausias dalykas, kurio nenusipirksi už jokius pinigus. Ir džiaugtis gyvenimu, mėgautis tuo, kuo užsiimu. Iš tikrųjų taip ir darau.“

Kacapai cepelinų nevalgo, norėjai pasakyti, kad tu kaip lietuvė mėgsti, sakyk kaip tik noriai, buvot ruskes ir liksite jomis, vartytis kaip nori, iš avies ožkos nepadarysi
Į užsienį besiplečiantis prekės ženklas!!!??? Vo čia tai bent! Reiškia apeinamos sankcijos! Kitur karnaubių vaško su Palemono molio kristalais ir vitaminu E, tikrai nepastumsi. Tik istorinėje tėvynėje!Bet jei aš klystu, vistiek sėkmės "atlikėjai" (intriguoja, ką ji atlieka?), tegu jai sekasi, aišku jei sankcijų neapeina.
Pernai šita sužadėtinė labai plačiai atšventė gimtadienį. O šiemet taip kukliai?
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų