• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Gydytojas ragina vyrus pasitikrinti hormonų būklę, ypač jei jie yra dideli alaus gerbėjai. Kitaip jie rizikuoja prarasti lytinį potraukį ir tapti nevaisingais. Be to, jiems netgi gali padidėti krūtų audinys.

Gydytojas ragina vyrus pasitikrinti hormonų būklę, ypač jei jie yra dideli alaus gerbėjai. Kitaip jie rizikuoja prarasti lytinį potraukį ir tapti nevaisingais. Be to, jiems netgi gali padidėti krūtų audinys.

REKLAMA

Vyrai raginami pasitikrinti savo hormonų sveikatą prieš siekiant kito alaus bokalo. Ekspertai įspėja, kad alus yra pagrindinis išorinių estrogenų šaltinis, galintis išbalansuoti vyrų hormonus.

Paulas van der Westhuizenas, „Medichecks“ vyrų sveikatos ekspertas, sako, kad vyrai turi stebėti hormonų lygį, nes vienas alkoholinis gėrimas ypač pažeidžia hormonų pusiausvyrą, rašo express.co.uk.

Moteriškojo hormono estrogeno perteklius gali apgauti smegenis, pasiųsdamas joms signalą, jog testosterono yra per daug, ir priversti organizmą sumažinti jo gamybą.

REKLAMA
REKLAMA

Kreipiasi į alų geriančius vyrus: siunčia 1 svarbią žinią

Tai gali sukelti tokius simptomus kaip prasta nuotaika ir energija, sumažėjęs lytinis potraukis ir erekcijos sutrikimai. Be to, mitybos ir aplinkos pokyčiai padidina tikimybę, jog papildomi estrogenai bus absorbuojami iš išorės.

REKLAMA

„Nors paprastai hormonus skirstome į vyriškus arba moteriškus, iš tiesų vyrai ir moterys gamina abiejų tipų hormonus, tačiau skirtingais kiekiais, – sako P. van der Westhuizenas. – Skirtingas šių hormonų kiekis lemia vyrų ir moterų lytines savybes.“

Pasak gydytojo, estrogenas yra bendras hormonų grupės, kuri daugiausia atsakinga už moterų reprodukcinės sistemos vystymąsi, pavadinimas, tačiau ir vyrų organizmas gamina estrogeną nedideliais kiekiais.

REKLAMA
REKLAMA

Estradiolis, stipriausias iš jų, yra atsakingas už vyrų lytinio potraukio, erekcijos ir spermos gamybos reguliavimą.

Gydytojas sako, kad estradiolio kiekis vyrams gali padidėti dėl kūno riebalų pertekliaus arba dėl su su amžiumi susijusio testosterono sumažėjimo.

Didelis estrogeno kiekis vyrams gali sukelti neigiamą grįžtamąjį ryšį smegenyse, todėl jos reaguoja taip, tarsi organizme būtų per daug testosterono ir sumažina jo gamybą.

„Didelis estrogeno kiekis sveikiems vyrams pasitaiko palyginti retai, tačiau atvejų gali daugėti, – aiškino jis. – Neseniai nustatyta, kad mitybos ir aplinkos pokyčiai padidina egzogeninių (arba išorinių) estrogenų patekimo į organizmą riziką, o jų pagrindinis šaltinis yra alkoholis, ypač alus.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Visi žinome, kad alkoholis daro didelį poveikį organizmui, ypač hormonams, be to, jis sumažina testosterono lygį ir paskatina organizmą testosteroną paversti estrogenu.

Kaloringas alkoholis ir nesveika mityba didina kūno riebalų kiekį. „Alaus pilvukas“ taip pat skatina organizmą testosteroną paversti estrogenu, todėl neigiamas poveikis padvigubėja.

Padidėjusio estrogeno kiekio simptomai yra lytinio potraukio praradimas, nevaisingumas ir per didelis krūtų audinio augimas, arba taip vadinamos „vyriškos krūtys“.

Pasak sveikatos eksperto, jei jaučiate šiuos simptomus, pasidarykite testosterono ir estradiolio kraujo tyrimą ir sužinosite, ar nėra sutrikusi jūsų hormonų pusiausvyra.

Iš kur tiek negaryvo lietuvi
Iš kur tiek negaryvo lietuvi
Gerai čia antireklama varoma, alaus negerk, šnapso ne, nes kepenys didėja, cerozė, ant saulės ne, visokios dėmės atsiranda, riebaus maisto ne, sviestas kenkia šašlyko savo kieme nekepk-gausi baudos, cukraus negalima, maudytis pavojinga, unikauskas kiekvieną dieną įspėja ir gąsdina jei darysite taip ir anaip, greit kanopas užversite, ir taip kiekvieną dieną, o dar karas su Ukraina, čia iš vis atrodo, kad ruskis-kacapas jau rūsyje gyvena ir tuoj mano bulbas nu,,, is, a jums neatsibodo tokias nesąmones rašinėti, gąsdinti, turbūt nebeturite kaip žmonių sudominti, ilsiuosi Graikijoje paskaitinėju užsienio spaudos-nieko panašaus nėra naujienos, sportas, pasaulio įvykiai, laisvalaikis, nu čia tragedija, tik į bažnyčią nueiti, prie lango sėdėti ir. Laukti giltinės su unikausku
Nebeapsimoka gerti alaus,5 buteliukai normalesnio alaus kainuoja kaip šnapso ar brendžio butelis. Kam pūdyti pimpalą myžimu,jei galima prisiryti stipraus alkoholio. Valdžia rūpinasi vyrų sveikata - pabrangimo silpną alkoholį ant tiek,kad nebeapsimokėtų jo pirkti.
Nemanau, kad tie kurie dabar identifikuoja save, kaip moteris, gėrė daug alaus... Senoliai pliumpino alų ir nežinojo, kad tokių gali būti.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų