Prieš prasidedant pasirodymui paaiškėjo, kad į koncertą atvyko žvaigždės našlė ir jų vaikai. Šatunovo žmona Svetlana atsisakė bendrauti su žurnalistais ir tyliai įėjo iš automobilio į pastatą. Kaip paaiškėjo, Svetlana nesėdėjo pirmose eilėse, o pasirinko vietą atokiau, kur su šeima jie laimingi ir besišypsantys klausėsi dainų, rašo starhit.ru.
Koncerto metu į ją kreipėsi vedėjai Andrejus Malachovas ir Lera Kudriavceva. Pamatę salėje Jurijaus žmoną, gerbėjai puolė prie jos įteikti puokštės. Moteris dėkojo žmonėms už palaikymą ir kartu su vaikais šoko pagal mylimo vyro, kuriam šiemet turėjo sukakti 50 metų, dainas.
„Crocus City Hall“ salėje koncerto metu nebuvo nė vienos laisvos vietos, o atlikėjo gerbėjai tradiciškai į koncertą atėjo vilkėdami marškinėlius su jo nuotraka ir nešini plakatais.
Šou pradėjo Igorio Krutojaus pasirodymas, o jo vadovaujamas choras, akompanuojant kompozitoriui, atliko hitą „Sedaja noch“ (liet. „Pilka naktis“).
Tą pačią dainą perdainavo ir atlikėjas SHAMAN. Dainininkas žavėjosi Jurijumi Šatunovu ir džiaugėsi, kad galėjo pasirodyti jam skirtame koncerte.
„Visada norėjau dainuoti šią dainą, – dalijosi Jaroslavas Dronovas. – Tikiuosi, kad nesugadinau šio puikaus renginio“.
2022-ųjų birželį apskriejo žinia, kad mirė Rusijos grupės „Laskovyj maj“ solistas Jurijus Šatunovas. Skelbiama, kad mirties priežastis – infarktas.
Rusų atlikėjui buvo vos 48-eri metai.
Pastaruosius kelerius metus prieš mirtį atlikėjas teismuose kovojo su buvusiu savo prodiuseriu Andrejumi Razinu dėl „Laskovyj maj“ dainų teisių. Teismo procesą laimėjęs J. Šatunovas vietos žiniasklaidai sakė: „Aš turiu eilę dokumentų, kuriuose nurodyta, kad aš esu dainų teisių turėtojas. Viską, ką bando prieš mane įrodyti Andrejus Razinas, aš vadinu priešmirtiniais traukuliais“.
Birželio 22-ąją jis dar komentavo Rusijos žiniasklaidai vykstančius teismo procesus, kurie baigėsi jo pergale. Teismas leido muzikantui grupės hitus atlikinėti savo koncertuose.
„Mash“ skelbiama, kad prieš mirtį J. Šatunovas ilsėjosi draugų kompanijoje. Ryte jie visi išsiruošė į žvejybą. Atlikėjas gurkšnojo alų, tačiau staiga pasijuto blogai. Pradėjo skųstis skausmais širdies plote. Namuose vaistų nebuvo, todėl draugai nuvežė jį į artimiausią polikliniką.
Ten stabilizuoti „Laskovyj maj“ atlikėjo būklės nepavyko, todėl buvo iškviesta greitoji, kuri nuvežė į artimiausią Domodedovo ligoninę. Pakeliui J. Šatunovo širdis sustojo, tačiau jį pavyko trumpam atgaivinti. Nepaisant medikų pastangų ligoninėje atlikėjas mirė.
1973-iaisiais Baškirijoje gimęs atlikėjas augo sunkiomis sąlygomis: nuo pat mažumės faktiškai neturėjo tėvų. Iki ketverių jis augo su seneliais iš motinos pusės, o kai sulaukė 11-os – nuo širdies nepakankamumo mirė jo motina. Tėvas jo nepripažino ir su juo nebendravo. Ilgainiui jį į savo įstaigą pasiėmė kaimo gyvenvietės Akbulak meniškos krypties vaikų namų direktorė.
Grupė „Laskovyj maj“ įsikūrė 1986-aisiais (J. Šatunovui buvo vos 13 metų), kuomet J. Šatunovas dar gyveno Orenburgo vaikų namuose. Būtent tuo metu buvo sukurti pagrindiniai grupės hitai: „Belyje rozy“, „Leto“, „Pust budet noč“, „Tajuščij sneg“ ir kiti.
1988-aisiais, išgirdęs grupės atliekamas dainas, globoti jaunuolius ėmėsi prodiuseris Andrejus Razinas.
Grupė gyvavo labai trumpai – iki 1991-ųjų. Tačiau sulaukė milžiniško populiarumo, o subyrėjo netrukus po to, kai iš jos pasitraukė J. Šatunovas. Atlikėjas išvyko studijuoti į Vokietiją, o vėliau pradėjo savo solinę karjerą.
Atlikėjas buvo vedęs teisininkę Svetlaną, su kuria susipažino 2000-aisiais. Turėjo sūnų Denisą (gimęs 2006-aisiais) ir dukrą Estellą (gimusi 2013-aisiais). Pastaruosius kelis dešimtmečius gyveno Vokietijoje.