jurijus šatunovas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „jurijus šatunovas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „jurijus šatunovas“.

Koncerte Šatunovui atminti atgimė legendinės dainos: įamžino velionio žmoną

Spalio 17 dieną Maskvoje įvyko rusų atlikėjo Jurijaus Šatunovo atminimo koncertas. Jame susirinko didelė minia vyro gerbėjų, taip pat ir jo artimieji. Prieš prasidedant pasirodymui paaiškėjo, kad į koncertą atvyko žvaigždės našlė ir jų vaikai. Šatunovo žmona Svetlana atsisakė bendrauti su žurnalistais ir tyliai įėjo iš automobilio į pastatą.
172 2023-10-18

Šatunovo našlė nesusitaiko su vyro mirtimi: gydytojai uždraudė 1 veiklą

Praėjusių metų birželio pabaigoje staiga mirė Jurijus Šatunovas. Našle liko jo žmona Svetlana, tėčio neteko du vaikai – jų sūnus Denisas ir dukra Estela. Menininko šeima gyvena Vokietijoje. Svetlana Šatunova vis dar negali susitaikyti su netektimi. 48 metų atlikėjo našlė dėl to buvo priversta kreiptis profesionalios pagalbos, praneša starhit.ru. „Turiu mėgstamiausią Jurijaus dainą.
2023-02-04

Šatunovo našlė nesusitaiko su vyro mirtimi: gydytojai uždraudė 1 veiklą

Vasarą našle tapusi Jurijaus Šatunovo žmona prasitarė, kad gydytojai jai uždraudė klausytis vyro dainas. Taip, pasak jų, moteriai bus lengviau ištverti netekties skausmą. Birželio pabaigoje muzikos pasaulį sukrėtė žinia apie staiga užgesusią Jurijaus Šatunovo gyvybę. Be tėvo liko du vaikai – Estella ir Denisas, o mylimojo netekejo žmona Svetlana. Pranešama, kad po vyro netekties šeima toliau gyvena Vokietijoje. Tačiau susitaikyti su mylimojo netektimi J. Šatunovo žmonai vis dar nėra lengva.
60 2022-12-24

Verka Serdiučka prabilo apie Šatunovo mirtį: prisiminė, koks jis buvo

Teigiama, kad su didžiąją dauguma Rusijos žvaigždžių Andrejus Danilko, kitaip žinomas kaip Verka Serdiučka, nebendrauja, tačiau apie kai kurias jis iki pat dabar atsiliepia gražiu žodžiu. Muzikantas pasakojo, kad iki pat Jurijaus Šatunovo mirties žavėjosi atlikėju. Žiniasklaidoje teigiama, kad Andrejus Danilko sunkiai išgyveno Jurijaus Šatunovo mirtį. Dėl tam tikrų suprantamų priežasčių, muzikantas neturėjo progos atvykti į kolegos laidotuves ir perduoti baltos rožių puokštės.
122 2022-11-08

Mirė grupės „Laskovyj maj“ įkūrėjas Sergejus Kuznecovas

Mirė grupės „Laskovyj maj“ įkūrėjas Sergejus Kuznecovas (1964-2022). 58-erių vyro gyvybė užgeso jo namuose Orenburgo mieste, Rusijoje. Kaip skelbiama, velionį ištiko širdies smūgis. Užvakar, lapkričio 5-ąją, kompozitorius Orenburge surengė koncertą grupės solistui Jurijui Šatunovui (1973-2022) atminti. Grupę „Laskovyj maj“ jos įkūrėjas S. Kuznecovas paliko 1989-aisiais. Kiek vėliau Sergejus įkūrė kelias muzikines grupes, rašė dainų tekstus.
1877 2022-11-07

Atskleidė, kaip gyvena Jurijaus Šatunovo žmona: skausmas drasko širdį

Birželio mėnesį netikėtai mirė milijonų rusų dievaitis, grupės „Laskovyj maj“ vokalistas Jurijus Šatunovas. Žinia apie jo mirtį šokiravo daugybę žmonių, o jo šeimos nariai vis dar negali atsigauti ir susitaikyti su netektimi. Praėjo keturi mėnesiai po Jurijaus Šatunovo mirties, kurios priežastis – staiga įvykęs širdies smūgis. Jo pelenai buvo išbarstyti dviejose vietose – Maskvoje ir Vokietijoje, kur muzikantas daugelį metų gyveno su savo šeima. Hito „Baltos rožės“ (rus.
2022-11-02

Parodė, kokį paminklą statys ant Šatunovo kapo: šeima nusprendė vienbalsiai

Šią vasarą mirė devintojo dešimtmečio popmuzikos žvaigždė Jurijus Šatunovas. Menininkui buvo 48 metai, po atlikėjo mirties našle liko jo žmona Svetlana, du jo vaikai Denisas ir Estela liko našlaičiais. Žvaigždės giminaičiai ir draugai vis dar negali patikėti šia tragedija, nes viskas įvyko staiga. Anksčiau muzikantas neturėjo nusiskundimų dėl sveikatos. Jurijus Šatunovas mirė įvykus širdies smūgiui. Visa šalis gedėjo mirusio atlikėjo.
96
2022-10-26

Paskutinėje Jurijaus Šatunovo dainoje – lemtingi žodžiai: išpranašavo sau mirtį?

Prieš pat staigią mirtį nuo infarkto dainininkas Jurijus Šatunovas studijoje dirbo kurdamas dainas naujam albumui. Neseniai dienos šviesą išvydo paskutinė daina, kurią jam pavyko užbaigti. Kompozicija, kuri vadinasi „Kiekvienam savo“ (rus. Каждому свое), legendinio dainininko gerbėjams sukėlė daug emocijų. Jurijus dainą baigė likus vos kelioms savaitėms iki nelemtos dienos, nusinešusios jo gyvybę.
185 2022-08-17

Atskleistos detalės apie Jurijaus Šatunovo būseną prieš mirtį: jis sunkiai sirgo

Jurijaus Šatunovo gerbėjai visai neseniai paminėjo 40 dienų po to, kai mirė garsus atlikėjas. Iki šiol aiškinamasi, kas kaltas dėl tokios netikėtos ir staigios grupės „Laskovyj maj“ dainininko mirties. Daugelis žmonių kaltina J. Šatunovo vadybininką Andrejų Raziną, kuris pusę atlikėjo gyvenimo jį tampė po teismus, norėdamas pasisavinti atlikėjo dainas. Pats vadybininkas kaltina visus kitus aplinkui, tik ne save, ypatingai dėmesį atkreipdamas į jo kitą vadybininką Arkadijų Kudriašovą.
297
2022-08-07

Jurijus Šatunovas slėpė ne tik ligas, bet ir skolas: po atlikėjo mirties – nemaloni žinia šeimai

„Laskovyj Maj“ solistas Jurijus Šatunovas už ilgus kūrybinės veiklos metus užgyveno nemažai turto. Rusijoje ir Vokietijoje jis turi prabangius namus ir keletą automobilių. Be to, vokalisto sąskaitose buvo santaupų. Ekspertai teigia, kad vien J.Šatunovo nekilnojamasis turtas vertinamas apie 13 mln.
166 2022-07-29
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų