Kodėl M. Katunskytė prisistato motinos mergautine pavarde?

Nors jau praėjo sekmadienį bene viena gražiausių švenčių metuose – Mamos diena, kurią švenčių ir šeimos televizija TV3 kvietė švęsti kartu su visu muzikos žvaigždynu specialiai šiai progai skirtame koncerte, – šventės dar nesibaigia. Gegužės 9-ąją, ketvirtadienį, 19.50 val. TV3 kviečia į „Mylimiausių mamų“ apdovanojimų ceremoniją, kurioje – garsiausios Lietuvos mamos, linksmiausios jų istorijos bei dar niekur neatskleistos žinomų šeimų paslaptys.

„Mylimiausių mamų“ apdovanojimai – TV3 laidų ciklo „Mylimiausi“ tęsinys. Studijoje tradiciškai šeimininkaus žodžio kišenėje neieškantis žurnalistas, rašytojas ir etiketo specialistas Giedrius Drukteinis, jaunoji aktorė Goda Petkutė ir eterio chuliganai Jonas Nainys bei Rolandas Mackevičius.

„Metų mylimiausios naujos mamos“ kategorijoje varžysis dainininkė Nijolė Pareigytė-Rukaitienė, modelis Monika Račiūnaitė ir šokėja Karina Jeremian. „Metų mylimiausios mamos ir dukros“ prizas gali atitekti dainininkėms Vitalijai ir Monikai Katunskytėms, Giulijai ir Monikai bei Livetai Kazlauskienei su dukra Ingrida. Marijono Mikutavičiaus, Jono Valančiūno, R. Mackevičiaus ir J. Nainio mamos pretenduoja į „Metų mylimiausios žvaigždės mamos“ apdovanojimą.

Vienos iš pretendenčių į „Mylimiausios mamos ir dukros“ titulą – dainininkės Vitalija ir Monika Katunskytės pasidalins smagiais epizodais iš jųdviejų gyvenimo ir atskleis neįtikėtinų faktų. Vienas jų – moterų pavardžių detektyvas.

REKLAMA

G. Drukteiniui kils klausimas, kodėl charizmatiškosios dainininkės V. Katunskytės dukra Monika prisistato mergautine mamos pavarde, o ne savo tėvo ar sutuoktinio. M. Katunskytė atviraus, jog tai – sąmoningas žingsnis, palengvinęs jai, kaip dainininkei, karjeros pradžią. Pokalbiui įsibėgėjus paaiškės, jog jauna moteris gali prisistatyti iš viso net keturiomis pavardėmis! „Pavyzdžiui, dabar galėčiau būti vadinama Tukacinskaja“, – filmavimo metu sakys kvatodama M. Katunskytė, o garsioji mama ją tyčia ims vadinti nauja pavarde.

Kokios kitos dainininkės M. Katunskytės pavardės? Ir kuo TV3 laidų vedėją Agnę Grigaliūnienę stebina jos sūnus? Daugybė pikantiškų istorijų iš įžymių Lietuvos mamų lūpų bus atskleista jau šį ketvirtadienį 19.50 val. „Mylimiausių mamų“ apdovanojimuose tik per TV3!  


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų